Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Wybrałam tylko te z okolic Łodzi - Dolny Ślask itp. odpuściłam. Z tego co tak patrzę na sunię i z opisu jej zachowania to może być kilkumiesięczny szczeniak. Napisałam PW do Helgi_psiaki. PS Już mnie brzuch rozbolał z nerwów - ja mam 4 takie małe sznupki. Żebym nie mieszkała tak daleko to bym pewnie ją zabrała.
  2. Kolejne ogłoszenie - to Opoczno 2 MAJA WIECZOREM W OKOLICACH ULICY WYSZYŃSKIEGO ZAGINĄŁ PIES RASY SZNAUCER MINIATURA. UCZCIWEGO ZNALAZCĘ PROSZĘ O PILNY KONTAKT POD NUMEREM 664786024 [B]--> Adres/tel:[/B] 664786024, [IMG]http://www.opocznianie.pl/ogloszenia/gfx/tel.gif[/IMG]
  3. Kolejne [FONT=Tahoma][COLOR=#22364f]dnia 09/04/07 w okolicy Sękocina przy al.krakowskiej zaginęła suczka sznaucer miniaturka-szczeniak,masci pieprz i sól,miała czerwona obroże,uczciwego znalazce prosimy o kontakt,czekaja zrozpaczone dzieci [/COLOR][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1][COLOR=#22364f]data publikacji: 16-04-2007 kontakt: 0 609480915 [/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. Będę wklejać ogłoszenia, które znalazłam. O ile kojarzę z innego forum do dzisiaj się nie odnalazła. BARDZO PROSZĘ WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH O POMOC.DNIA 08.02.2007r W WAWRZE PRZY ul.TRAKT LUBELSKI ZAGINĘŁA MŁODA 9 MIESIĘCZNA SUCZKA SZNAUCER MINIATURKA,MAŚĆI CZARNEJ ZE SREBRNYMI ŁAPKAMI I MORDKĄ,SIERŚĆ DŁUGA NIE ŚCIĘTA,NA SZYI CZERWONA OBROŻA Z CYRKONIAMI I ZAWIESZKA SERDUSZKO NA KTÓREJ ZNAJDUJE SIĘ ADRES I NUMER TELEFONU WŁAŚCICIELI.WABI SIĘ NELA.PIESEK JEST BARDZO UFNY,ŁASI SIĘ DO LUDZI.BARDZO,BARDZO PROSZĘ O KONTAKT JEŻELI KTOŚ COŚ WIE.ZA INFORMACJE PRZYCZYNIĄCE SIĘ DO ZNALEZIENIA PIESKA,LUB ZNALEZIENIE WYSOKA NAGRODA!!! TEL.0-22 815-30-80, 0503-012-135.JESZCZE RAZ PROSZĘ O POMOC!W DOMU CZEKA NA PIESKA MAŁY CHŁOPCZYK.
  5. Już napisałam na wątku - wg mnie to sznaucer miniatura czarno-srebrny tylko fotka słaba.
  6. Ostatnio zaginęły młode suczki sznaucerki - KarOla trzymaj małą nie oddawaj chociaż trochę - poszukamy właścicieli, a jak nie to domku plissss. A w jakim mieście została znaleziona? Kojarzę dwie suczki młode zaginione. I sprawdźcie na brzuchu czy nie ma tatoo - w pachwinie - czasami schowane pod włoskami może być. To wg mnie jest sznaucer miniatura czarno-srebrny. I to młody. Ostanio Helga_ psiaki namawiała rodzninę na adopcję pieska sznupka mini z Elbląga ze schronu ale już go adoptowano. Dziewczyna ma jednego sznupka i chciałaby do towarzystwa drugiego. Zaraz do niej napiszę PW z linkiem do wątku. Postarajcie sie o jakies dobre fotki. A ja przeszukam internet o zaginięciach suczek sznupków mini. Bozzze jaka ona słodka ...
  7. No to dla wujaszka będą czekoladki. ;) Ale iwlajn napisała że to ciotki rozrabiarki o wujku Puchatku nie pisała. :evil_lol:
  8. Zostaniesz niedługo bez drzwi. :cool3: Ale ja wierzę, że on przywyknie do samotności i nie będzie rozrabiał. :lol:
  9. A jak tam przyjaźń damsko - męska się rozwija ?
  10. Dzwoniłam przed chwilą do Anetki z Psiego Rancza. Przybędzie na spotkanie. :lol: Umówiłam się, że jak Roxana da mi znać, że Dusje dojeżdza to ja zadzwonię do Anetki.
  11. ładny psiaczek - fajną ma brodę. Moje to sobie w zabawach nawzajem obgryzają ...
  12. Ja też palę :oops: Ale tak do 10 dziennie a w sobotę czy niedzielę to czesto dopiero wieczorem. Ucałowania dla Celinki.
  13. Moje to tak się nauczyły, że jak chcą wleźc pod kołdre (a lubią oj lubią) to drapią nas po głowie. Ja już bezwiednie przez sen podnosze kołdrę. :evil_lol: A więcej psów to też problem bo są tylko dwie ręce do głaskania ...
  14. Loozerka to nam jeszcze flaszkę postawi, że ciotki pamietają i tęsknią. :evil_lol:
  15. A moje łukiem omijają wodę - podejdą tylko się napić. Noo czasami stópki zamoczą. O Nuce nie moge jeszcze nic powiedzieć. :cool3:
  16. Czarodziejko - to jakoś inaczej wyszło niż miało być z karmą. :cool3:
  17. Weszka śliczne to twoje maleństwo. :multi:
  18. Loozy padł komp i ma przeprowadzkę w pracy - dlatego jej nie ma na dogo. A co do tych wpłat - może ta osoba myślała, że ten tymczas to będzie krótko trwał, albo sytuacja życiowa się zmieniła ...
  19. Jak odpadają ... Nie pomagają już ? Czy też jakby została to by nie pomagali ? Hmmm no tak. :-(
  20. Cześć - gdzie fotki po fryzjerze ?
  21. Gdzie Sabci będzie lepiej niż u ciebie Czarodziejko.
  22. Anulko pozdrów Mamusię Celinkę. Powiedz, że ciotki z dogo moooocno trzymają kciuki. A co to jamniorków i nocki to się za bardzo nie wyspałaś.
  23. [quote name='Figa Bez Maku']he he i nawzajem......loozerka to nie jest cielę na niedzielę:cool3:[/quote] Może ten porywacz wygląda jak ten macho z jej ukochanego serialu ...
  24. A co porywacz miałby ją wykorzystać ? :razz:
×
×
  • Create New...