-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
Sznaucer średni pieprz i sól - Guzik teraz Bej ma domek :)
AnkaG replied to AnkaG's topic in Już w nowym domu
My też pozdrawiamy Panią Wiesię. :lol: Fajny domek ma Guzik - Bej. :multi: -
Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!
AnkaG replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Dafi będę myslec o tobie kruszynko ... -
Jutro mnie nie bedzie bo wyjezdżam. Podnoś książki na bazarku.
-
Kasiu nie udało nam się poznac u Pani Irenki. Trzymaj się. (*)
-
Nuka W dniu zabrania ze schronu [IMG]http://images4.fotosik.pl/273/6f874ca4fdff49e3med.jpg[/IMG] Obecnie [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3853/psy892cl0.jpg[/IMG] Nukę zabrałam w sylwestra 2006r. ze schronu na prośbę Inez i Amiśki jako DT. Trafiła tam w dniu 27.12.2006r. Była więc zaledwie 4 dni w schronisku i to trzymana w szczeniakarni. Ale nie wiadomo jak długo błąkała się po ulicach Szczecina. Miała więc dobre warunki pobytu ale ... Mała była w stanie totalnej traumy. Nie jadła, nie załatwiała się - a na spacerach stała tylko w miejscu trzęsąc się. Z tego względu pomimo, że obowiązuje 14 dniowy okres kwarantanny schronisko wyraziło zgodę abym ją zabrała jako DT mając nadzieję, że odnajdzie się właściciel. Oczywiście się nie odnalazł. Nuka biedne maleństwo ważyła 5,4 kg jak ją zabrałam. Waga sznaucera mini dorosłego to 7-9 kg. Przeszła kaszel kenelowy (2 tygodnie). Bała się własnego cienia. Jak zrobiła koo lub sioo w domu to po ścianach ze strachu chodziła. Podejrzewam, że była bita. Miesiąc ją na lekach uspokajających trzymałam (oczywiscie po ciagłych konsultacjach z wetami). Dwa miesiące walczylismy z załatwianiem się w domu - to było robienie ze strachu w sytuacjach nerwowych. Potrafiła koo i sioo na kanapie zrobić. Do dziś mam przed oczami to ciągle trzęsace się ciałko, nie przychodzące na zawołanie a czołgające się. Jak mogliśmy oddać taką sierotkę i szukac jej domu. :placz: I pomimo, że jest to mój czwarty sznaucer - wszystkie suczki - podjęliśmy decyzję o zostawieniu jej. Obecnie po 5-ciu miesiącach widać w niej kolosalnę zmianę. Metamorfoza wyglądu może niewielka (odrosła obcięta broda) ale metamorfoza zachowania - ogromna. Chyba najwiekszą radość mięliśmy jak dostała pierwszej "głupawki" latając jak zwariowana w podskokach po ogrodzie. Teraz przychodzi do nas na każde zawołanie, merdając radośnie ogonkiem. Całuje nas zawzięcie i nabrała już takiej pewności siebie. Czuje się chyba bezpiecznie u nas.
-
No to nie wiem czy warto kupować karmę. Pogadaj z wetem, że on nie chce jeść i jak go karmić bez suchego a wysokobiałkowo. Ech szkoda mi ciebie bo wiem, że się martwisz co dalej, a mało osób tu zagląda. :cool3:
-
Ja wpłacałam też i możecie przeznaczyc na MOP-ka. Ja już nawet chciałam pisać do weszki, żeby może te pieniądze przeznaczyć na niego. :lol: A jak tam Momuś ?
-
A próbowałas mieszac karmę z gotowanym?
-
No ale karmy suchej to się tak dużo nie daje - a jeszcze takiej wysokobialkowej. Miałby na dłuższy czas. Tylko czy on by w ogóle jadł karmę?
-
Ale 100 zł za ile kilo?
-
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cosmo - do morza to my mamy 100 km. :evil_lol: Ja się nie dziwię Tz-towi dusje - Karolina młoda ,ładna i pogadac mógł. :lol: -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AnkaG replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kurcze chciałam dzisiaj zrobic bazarek z książkami ale co chwila przez burze nie mam prądu ... :angryy: -
Bazarek z dwiema książkami. http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=69481 A co do karm poszukaj w necie.
-
Ja tak sobie myślę dlaczego wysokobiałkową ? Moja Esta jak jadła karmę jak miała szczeniaki (raz miała) wysokobiałkową to dostała uczulenie. Wetka powiedziała, że to uczulenie z tak zwanego przedobrzenia - za dużo białka.
-
Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!
AnkaG replied to weszka's topic in Już w nowym domu
No ona ma teraz mieć sterylkę to nie bardzo można strzyc po, a przed nie zdążą bo weszka dzisiaj z Amigą do Warszawy wyruszyły do dra Garncarza z chorym na oczka Bono. -
Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!
AnkaG replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki nie doczytały. ;) -
Muszę mocno pomyśleć bo obiecałam też Dorothy bazarek dla Morgany. Ech u mnie też kicha bo TZ bez roboty.
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Śliczności. :multi: Spokój masz do jutra. :p -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Wreszcie. :lol: -
Kraków! DAFI szorstkowłose cudeńko trafiło do dobrego domu. Kciuki!
AnkaG replied to weszka's topic in Już w nowym domu
Czoko oferuje stały. :cool3: