-
Posts
10333 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AnkaG
-
KREMOWY-porzucony,skradziony,cudem odnaleziony i.... MA DOOOOOM :) :) :)
AnkaG replied to Greven's topic in Już w nowym domu
Oby to był TEN właściwy pan. Trzymam kciuki. -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Amiska wymieniłam Sasankę ... :lol: A ciuchów to dusje chyba walizkę przywiozła dla Irenki. :multi: -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Amiśka od 4 rano na nogach- była w pracy. Ja miałam smakoszki dla psów - ale mnie od razu lubiły. :evil_lol: Cała banda stała w koło i wpatrywała się we mnie jak w obrazek. -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale było fajowo. :multi: Wreszcie się osobiście poznałyśmy bo w większości to tylko przez dogo się znałyśmy. Ludzi dużo, psów chmara. Osoby Karolina wymieniła. To ja wymienię psy: rezydent Maksiu - siła spokoju, Uszko Karoliny, Sasanka Amiśki, Alaska Gosi, Tosia i Raf (albo jakoś tak) Dusje. I psy się nie zjadły chociaż siedziały w jednym pokoju. Roxana jutro ma fotki wstawic. :lol: -
A my dzisiaj mięliśmy spotkanko u Pani Ireny. Ale było suuuper. Wreszcie się dogociotki osobiscie poznały.
-
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Myślę, że już przy pierwszej cieczce moze zajsc ... :shake: -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Suki miniatur dostają pierwszą cieczkę pomiedzy 6 a 8 m-cem życia. Nie powinno się sterylizowac przed pierwszą cieczką ze względu na sprawy hormonalne (z tego co słyczałam bo moje suki nie są wysterylizowane). -
Czy znowu mamy głosowac na Szczytno czy na jakiś inny schron?
-
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
To jest suczka która zaginęła w Warszawie Wawer. Podawałm już info o niej. Sprawdźcie czy Buba reaguje na imię Nela. [IMG]http://eurocity.pl/obrazki/zdjecia/og_91317_1.jpg[/IMG] -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Na allegro to strach małą dac bo jeszcze rozmnażacze się zgłoszą ... -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Sznaucer wymaga pielęgnacji szaty. A to kosztuje. I powinien to robic ktoś kto ma doświadczenie - i w trymowaniu i w prawidłowym strzyżeniu. Ja swoich sama nie strzygę. Trochę trymuje ale zasadniczo to robi moja fryzjerka. Buba tak jak pisałam jest fatalnie oskubana. Szkoda, ze Neris nie ma telefonu do pani. Bo ona miała sznaucery. :roll: -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
A Gonia się nie odzywa ... -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Miniatury rosną praktycznie do pierwszej cieczki tj. do 6 -8 m-ca życia. To co napisałaś wielkośc 37 cm (mierzy się kłębie tj. zaraz za szyją) odpowiada wzrostowi miniatury (ja mam takie pomiędzy 35 a 38 cm). Znaczenia - prawidłowe wszystkie. To umaszczenie to czarno-srebrne. Głowa typowa dla sznaucera. Ogon normalny niekopiowany. Teraz się już niekopiuje i różnie sznupki noszą. Uszy trochę źle nosi ale to często spotykane. Jeśli się ją porządnie ostrzyże (teraz to opitolona za przeproszeniem) to ładna sunia z niej będzie. Zwłaszcza dobrze wytrymuje - to futro nie będzie tak sterczało na wszystkie strony. To samo miałam z Nuką - po dobrym wytrymowaniu normalnie już wygląda. Broda odrosła. -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Dla porównania moja Nuka. Ona też była brzydko ostrzyżona i miała przyciętą brodę. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3217/p3200010tr8.jpg[/IMG][/URL] Karola - mała to sznupek nie mixik. :lol: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AnkaG replied to Hala's topic in Już w nowym domu
Pewnie pańcia obydwa mocno kocha a one ją. :loveu: Monita jak super, że Zula tak szybko doszła do siebie po schronie. -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Ja już się zakochałam .... -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
To jest sznaucer. No wiem, rasowy= rodowodowy. Ale ona jest ładniutką sznaucerką tylko koszmarnie ostrzyżoną. Ale futerko odrasta. Cuuudna. :loveu: -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na razie nic dla Maksia nie potrzeba. :lol: -
SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem
AnkaG replied to AMIŚKA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja miałam GINGO od ciebie odebrac i tak jadę , jadę i dojechac nie mogę. Dlatego nie wysyłałaś. A mnie coś po kościach kręci jakieś grypowe. Jak będę wiedziec, że dusje dojechała to zadzwonię do ciebie (nr mam) -
Buba - Sznaucerowata kruszynka, zdj. str. 7,8. MA DOM!!!
AnkaG replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
Dalej nie ocenię po tych fotkach. Ale raczej to miniatura. Umaszczenie na pewno miniatury czarno-srebrnej. Ostrzyżona fatalnie. Ale fajna sunieczka. -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AnkaG replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co do cieczki. W sytuacji, gdyby faktycznie dostała zanim będzie miała zrobioną sterylkę, to można przerwać cieczke do 3 dnia tabletkami. Jest to chyba lepsze rozwiązanie niż już teraz wstrzymywać zastrzykiem. Zresztą jeśli jest krótko przed cieczką to i tak dostanie. Ja taka mądra bo załatwiałam dla Uciechowa tabletki u mojej wetki i robiłam rozeznanie co i jak. ;) -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AnkaG replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dopiero wpadłam na ten wątek. :lol: Ja też myślałam, że ona jest wieksza. Ale kluseczka z niej. Dorothy wysłałam bardzo symboliczną kwotę.