Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Fjolko ja też mieszkam w Szczecinie. Skąd brat wziął to cudo i co to jakieś rasowe czy kundel bury ... Mąż wygrał w pierwszej instancji - sąd ogłosił wyrok: przywrócenie do pracy, zwrot kosztów postępowania. Pewnie będą sie odwoływać do drugiej instancji ale wg mecenasa nie mają szans wygrać. :lol:
  2. Mąż wygrał w pierwszej instancji - sąd ogłosił wyrok: przywrócenie do pracy, zwrot kosztów postępowania. Pewnie będą sie odwoływać do drugiej instancji ale wg mecenasa nie mają szans wygrać. :lol:
  3. Mąż wygrał w pierwszej instancji - sąd ogłosił wyrok: przywrócenie do pracy, zwrot kosztów postępowania. Pewnie będą sie odwoływać do drugiej instancji ale wg mecenasa nie mają szans wygrać. :lol:
  4. Bazarek dla Morgan http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76513 Mąż dzisiaj wygrał w Sądzie Pracy w I instancji - przywrócenie do pracy i zasądzenie pokrycia kosztów. :roll:
  5. Piękne ząbki ma Chojrak , a Sezamek to taki psotek. :loveu: A u mnie życiowe tragedie. TZ od trzech m-cy nie ma pracy, a ja w piątek dostałam wypowiedzenie. Jeszcze walczymy w Sądzie Pracy.
  6. Buffik to taki miły psiak. Raz byłam w schronie pomóc Inez go poczesać, jeszcze przed strzyżeniem pierwszym. Trzymam kciuki ...
  7. AnkaG

    Metamorfozy

    Piekne, piekne ... i takie szczęśliwe. Brawo dziewczyny. Jesteście wielkie. :Rose:
  8. A u mnie dno ... W piątek dostałam wypowiedzenie z pracy - likwidacja stanowiska. TZ od trzech miesiecy jest bez pracy ... :-(
  9. Te wszystkie biedulki odchodzące bezimiennie, niekochane .... :-( (*) (*) (*)
  10. Na dodatek TZ też jest bez pracy. Więc totalna kicha. :-(
  11. A ja dostałam dzisiaj wypowiedzenie - likwidacja stanowiska.:placz:
  12. Dostałam dzisiaj wypowiedzenie - likwidacja stanowiska.:placz:
  13. Dzięki wszytkim za życzonka. Dla córci Celinkowej - Ani też wszytkiego naj, naj ....
  14. Celinko jakie twoje psy aniołki. Super bajeczka. :loveu:
  15. Haniu pięknie piszesz. Widać, że kochasz zwierzaki. :lol: Życzę udanego urlopu i duuuużo spania.
  16. Oooo widzę, że chłopak polubił już nową panienkę. :lol:
  17. Dorotko ja też mam cztery sznaucery i problem z wjeżdżaniem do garażu. Jak są na ogrodzie to podjeżdżam pod dom, zwołuję je do chałupy, witam, zamykam i dopiero wjeżdżam. Upierdliwe to ale wiem, że wtedy nic się nie stanie.
  18. Nie no boskie to ostatnie zdjęcie. :loveu: A co on nosi na pleckach - to takie szelki ?
  19. Mojej siostry śp. Ago był psem szwagra. Spał w kotłowni, gdzie siostra trzymała brudne rzeczy w koszu. Aguś wyciągał brudną skarpetkę szwagra, zanosił na swoje posłanie i spał wtulony w nią. A skarpetki były np. po 12 godz. trzymania nóżek w butach ... :diabloti: Psiury mają inne noski niż my. To co nam pachnie to im śmierdzi i odwrotnie. :lol: Amiga chyba się nie pogniewałaś na mnie za tego balerona ;):evil_lol:
  20. Ja też, ja też chcę fotki. :lol:
  21. Amiga to było w żartach - super dbasz o Bonulka. Nie płacz .... Ja wiem, że jak się patrzy na takie biedactwo to serce się kraja i czlowiek wszystko by zrobił, żeby dogodzić ... My też na początku tak się użalaliśmy nad naszą Nuką (nad jej skopaną psychiką). Ale teraz jest już u na prawie 7 m-cy i jest już coraz fajniej i ... zaczynamy ją wychowywać. ;) :calus:
×
×
  • Create New...