Mati synuś w listopadzie kończy 18 . Matura. :cool3:
W tym roku udało mu się zostać wicemistrzem Polski w disco dance solo. Nowy trener sam przyznaje, że dziwi sie, że tak mało pracowali z nim w tamtym zespole. Bo sam mówi, że Michał jest w czołówce Polski jesli chodzi o chłopaków.
A to co tańczy michał to tańczyli też bracia Mroczek (no ci aktorzy).
Z Amisią czasami chodzimy razem na spacery. Fajnie wygląda - cztery sznupki i trzy jamniorki.
A jaka zgoda - nawet Nunek już nie reaguje. Latają razem, zero warczenia czy innych niemiłych sytuacji.
Trochę ciężko mi pisać bo Keysi władowała mi sie na kolana przy kompie. Małe 10 kg.