Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Bozzze jak można tak postąpić z psem. Straszni ludzie.
  2. U mnie to stadem chodzą ... A ucholki superaśne :loveu:
  3. No wiesz ja ci komplementy a ty na mnie z kijem ? :obrazic: To był uśmiech a nie śmiech ....
  4. Super wieści. :lol:
  5. Mati Nuka miała gorszy kamień i dał się ściągnać tipsami. Jak sobie to przypomnę to padam ze śmiechu. Widzisz udało się. Brawo. :multi: A o tym żeby ściągać to właśnie ta koleżanka mi powiedziała jak trafiłam do Związku Kynologicznego pokazać Estę (no wtedy to jeszcze nie była koleżanka). Esta miała wtedy jakiś rok i niewielki kamień. Niektórym psom się nie robi - to tak jak u ludzi jedni mają inni nie.
  6. To sie chyba nazywa elektro .... Fajny młody. Syn oczywiście ogląda ten program. Właśnie go odwiiozłam . Wyjeżdżaja o 6 rano. Ale seniorzy muszą całą wyprawę pomóc wyszykować. Bo mają rekwizyty itd. A jeśli chodzi o Nukę to nie jest to zbyt piękny okaz sznupka. Tylko nie bijcie. Mówię w kategoriach oceny hodowlanej.
  7. Mateusz żadnemu psu się to nie podoba. Jak biorę pilniczek i jedną na kolana to reszta znika ... Pamiętaj musisz zaczepić za brzeg. Próbuj bo narkoza to wiesz zawsze ryzyko. Psa to nie boli tylko nie wie co robisz i się boi. Na pewno to do przyjemnosci nie należy. Ale jak się dba to tak jak moja Esta. Ma 12 lat i piękne no i wszystkie ząbki.
  8. Mateusz jesli kamień nie jest masakryczny to weź pilniczek do paznokci i zeskrob. Ja od lat tak ściągam. Jeśli kamień jest po dziąsłem to musisz za sam brzeg drapnąć. Nukę po jakiś dwóch miesiącach jak do mnie trafiła zawiozłam do koleżanki co mi strzyże psiaki (ona chyba jest od 20 lat kierownikiem sekcji sznaucera w ZK). Mówię jej, ze Nuka ma kamień a boje sie mocno szarpać bo kamień był na wielu zębach. [B]A ona wzięła Nukę na kolana i nie patrząc nawet- tipsami o długości ok. 2 cm zdjęła w ciągu jakieś minuty cały kamień. Całymi płytkami ścięgała. Mówię ci szok totalny. [/B]Ale tylko gdy pies nie miał wcześniej ściąganego kamienia pod narkozą to da sie tak ściągać. Bo wtedy nie wżera się tak mocno w zęby.
  9. Tak tak wagonik jest superowy. :lol: Jamniorki lubią tak zakopywć się w kocyki.
  10. Witaj Roxanko. :lol: Mam nadzieję, ze ze zdrówkiem juz lepiej. A Roxanki ulubienicą jest nie Nuka tylko Keysi. :eviltong:
  11. Pewnie 400 iluś stron nie przejdę ale obejrzałam trochę fotek. :lol: Ząbki ma Tobiaszek ładne - kamienia nie widać. :evil_lol: Ja ostatnio widziałam jamniczkę - całą już siwą a się okazało (bo ja ciekawska), że ma tylko 8 lat.
  12. Nie nie była ale już idzie ... Ja to mam problem z głaskaniem - bo czterech rąk nie mam a wszystko się pcha .... Jak drapię jedną to druga mnie drapie, że też chce. Jak zmieniam i drapię tamtą to pierwsza mnie już drapie itd. I na drugiej ręce to samo i jeszcze się przepychają. Tyle, że nie warczą na siebie tylko się wpychają jedna przed drugą. My w ogóle ostro reagowaliśmy na próby warczenia i jest spokój. One nawet kości jedzą razem i nie probują sobie zabierać. Każda pilnuje swojej.
  13. Wszyscy chcą ściskać Nukę a resztę to kto wyściska? :roll:
  14. Ja tu już zajrzałam parę stron temu. Papek nie będziesz musiała jeść tylko po każdym jedzeniu myć zeby.
  15. Weź drugiego sznupka. Mój Michał od małego nosił wkładany aparat i teraz ma ładne równe zęby.
  16. Moja Kaja też odgania czy ma cieczkę czy nie. Za to chętnie się podstawia koleżankom ze stada ...
  17. My jakoś tak lekko przechodzilismy te ciąże - troche miały mleczka w cycorkach i smutne były. Ale obywało się bez zastrzków hormonalnych. U nas za to cyrk jak cieczki mają - wstyd ... :evil_lol: Nieważne, że to same baby - seks jest seks. Nawet Nuka bierze w tym udział.
  18. Ciekawe czy czasami o nas pomyśli ...
  19. Koksik czeka na kochany stały domek ...
  20. Celinko no przyznaj co zrobiłaś Dumci, że ząbki pokazała ... Mój Michał tak nauczył Keysi, że jak do niej mówi przytulając ją (zwłaszcza jak leży przy mnie) - Keysi no jak się kochamy? A Kisia wrrrr, nos zmarszczony i ząbki pokazane. :evil_lol:
  21. Amiga to pewnie wie ale napiszę - schować wszystkie zabawki i absolutnie nie wyciskać wydzieliny ani nie glaskać po cycorkach bo wzmaga laktację. Ja też mam czasami u suk ciąże urojone. To rady wetów. A u nas słoneczko.
  22. Nie smutaj się. Przytul psiaczki i pogadaj z nimi.
  23. Trzymamy mooocno
  24. No Amiga opiekuje się Bonusiem - oczka liże ... Teraz pewnie całego będzie wylizywać jak to szczeniaczka ...
×
×
  • Create New...