limonka80
Members-
Posts
4501 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by limonka80
-
Wolfik to mój chrześniak - wiadomo że cudny i serca kradnie Jeśli ktoś zalicytuje za kwotę wyższą niż 50 zł, do kupionego zestawu dodam gratis kawę dallmayer - do wyboru ziarnistą lub mieloną, lub jeśli ktoś nie pije kawy, to dwie dowolne czekolady, lub inne rzeczy z fantów które sa ode mnie, a które wystawione sa na bazarku Elik dla Dylana i Neri. tu można zobaczyć - od numeru 11.
-
Gdyby ktoś chciał, mogę dodać jeszcze płyny do naczyń palmolive (są już wystawione, ale licytowane) i jeszcze jakieś słodycze. Na pewno mam słodycze typu gorzka czekolada z miętą, podobno są pyszne, ale to nie moje smaki więc nie mam ich dziś w domu, lecz gdyby ktoś chciał, to proszę napisać, przywiozę je od rodziców którzy są fanami ale się podzielą
-
Ta którą licytujesz nie ma w składzie mleka marka Choceur jest w Polsce mało znana (jedynie chyba z popularnych czekolad ,, z okienkiem '') a szkoda, bo to czekolady bardzo dobrej jakości, zawierającej w składzie masło kakaowe, które sprawia że czekolada jest aksamitna w smaku, a które w czekoladach na rynki wschodnie nie występuje praktycznie wcale. Nawet w produktach Ferrero czy Lindt na rynek polski zamiast masła kakaowego jest tani i szkodliwy olej palmowy ... Natomiast pralinki marcepanowe Lindt są pyszne, ale są oblane czekoladą mleczną .
-
Dobre wybory Co do daty ważności numeru 34- kilka dni temu otworzyłam takie samo opakowanie dla sprawdzenia - wszystko było O.K. smak bez zmian. Gdyby jednak coś było nie tak, napisz zwrócę pieniądze albo wyślę coś podobnego. Kiedyś jadłam dużo słodyczy, i nic się nie zdążyło przeterminować, teraz trochę mniej, często po przyjeździe chowam słodycze i zapominam, w międzyczasie dostaję następne, a potem nagle przypadkiem odkrywam zapomniane skarby