Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. [quote name='EVA2406']Oj tam, oj tam.... Jakbyś przez kilka miesięcy walczyła o życie takiego małego stworka i udało się wyrwać go śmierci, a domek się nie znajdował, to co byś zrobiła.......do schronu oddała........? ;)[/QUOTE] Kota? Jasne! :p Powiem Ci w tajemnicy, że kot i ja pod jednym dachem długo nie wytrzymamy. Raz spróbowałam, wiele lat temu, i więcej już tego błędu nie popełnię. Lubię kotki, czasem dokarmiam bezdomniaki, ale dopóki nie zamieszkam w domku daleko od szosy koty u mnie mieszkać nie będą. Coś co drapie, gryzie, prycha i po firance ucieka...co w nocy zamiast spać łazi po parapecie...co robi pobudki wskakując nagle i niespodziewanie człowiekowi na klatę w środku nocy i potrafi pacnąć łapą z pazurami w twarz (mam taką pamiątkę na policzku) Takie coś nieposłuszne, niereformowalne, okropnie rzewnie miauczące i wybrzydzające przy jedzeniu miałoby u mnie zamieszkać? Mowy nie ma! Wolę moje dwa psiaki i coraz mniejsze stadko zeberek (ptaszków) niż jednego nawet bardzo małego kota :lying:
  2. Ciekawe jak tam Polusia w te chłodne dni i czy szpital już u DIF znowu jest hotelikiem :loveu: Lecę na pocztę, która się wreszcie naprawiła i może uda mi się w końcu wysłać te frędzle. Mam już ponad 10 szt w różnych kolorach i rozmiarach. Jeszcze troch i będzie mały bazarek. Z tym, że kasy z tego dużo raczej nie będzie... Jak były wystawiane ładne szarpaki ale po 10 zł to nie cieszyły się powodzeniem, natomiast inne po 2-3 zł zeszły wszystkie.
  3. [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Lidan[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=19914097#post19914097"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] Dobrze, że nie jest w domu u Ewy bo na pewno zostałaby tam na zawsze, a tak to zawsze jest jakaś szansa :-P [quote name='EVA2406']Liduś..........czy coś insynuujesz? :mad:[/QUOTE] Nigdy w życiu! :diabloti: Tylko Kacperek szukający domku mi się przypomniał :eviltong:
  4. Dobrze, że nie jest w domu u Ewy bo na pewno zostałaby tam na zawsze, a tak to zawsze jest jakaś szansa :p
  5. Wątróbkowe w moim wykonaniu to najpierw duże niskie ciasto w prostokątnej brytfance. Później kroję je na paseczki i w kostkę, stawiam bokiem i w niskiej temperaturze jeszcze podsuszam w piekarniku. Chyba nie są gumowate ale miejscami skórka odchodzi. Ale i tak moim psom smakują najbardziej ze wszystkich ciasteczek. Najmniejszym powodzeniem cieszą się te cynamonowo jabłkowe.
  6. Zajrzałam na wątek Kacperka, obejrzałam zdjęcia z wyborów mistera i jestem w szoku. Nadal pamiętam to ledwo żywe jedno kilogramowe chuchro z okropnie zmierzwionym futrem. Teraz to grubas piękny z tego rudzielca :loveu: Buziaki dla Kacperka.
  7. Cieszę się, że kasiorka dotarła :-) Oby nadal wpływała szerokim strumieniem i zabezpieczała naszą niepozorną suczkę. Nie udało mi się wysłać szarpaków bo poczta nadal ma problemy a do następnej nie chciało mi się już wędrować. Może jutro lub w poniedziałek wreszcie mi się uda. Tak sobie myślę, że chyba jeszcze na bazarkach powinnaś potwierdzić odbiór pieniążków. Tu są linki do obydwóch: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233295-ROZLICZONY-ZAKOŃCZON-Długopis-Parker-wiedeńska-filiżanka-obroża-na-Polę-Do-14-X?p=19893313#post19893313[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233506-ZAKOŃCZONY-ROZLICZONY-Pióro-płyta-bierki-próbki-na-Polę?p=19893055#post19893055[/url]
  8. Lecę na pocztę! Może dzisiaj będzie system pocztowy działał i wyśle wreszcie długopis do a.piórek i frędzle do Poli :-)
  9. Że też na to nie wpadłam... Byłam u mamy a tam w ogródku są pochowane nasze 4 psy i 2 papugi. Jakoś nie ma u nas zwyczaju palenia zniczy zwierzętom, a szkoda.
  10. Wróciłam z krótkiego cmentarnego wyjazdu i już zaglądam do Poli ;-)
  11. Jak się miewa Hugo? Zdrówko mu dopisuje? Pierwsze przymrozki i śnieg zrobiły na nim jakieś wrażenie?
  12. DIF współczuję tego zamieszania i choróbska :glaszcze: EVA jeśli możesz to podaj ten adres bo jutro postaram się dotrzeć na pocztę, żeby wysłać ostatni bazarkowy fant. Przelałam wieczorem na Twoje konto 180 zł dla Poli z obydwóch bazarków. Proszę o potwierdzenie gdy kasa dotrze ;-)
  13. Czekam na dwie wpłaty, żeby mieć komplet za obydwa bazarki. Mam nadzieję, że jutro uda się przelać już wszystko, a powinno być ok 180 zł jeśli dobrze policzyłam. No i czekam na decyzje w sprawie szarpaków i ewentualnie adres do ich wysłania ;-)
  14. Mam już 4 szarpaki :-) Może wysłać 2 do wypróbowania przez psiaki i zatwierdzenia przez DIF? ;-)
  15. Kaja8888 dziękuję w imieniu Koli i swoim za miłe słowa :loveu: W prawym dolnym rogu widać kawałek drugiej suczki ;-) W sprawie szarpaka czekam na decyzję :-) Gdyby okazał się fajną zabawką to może kilka na bazarek jakiś by się zrobiło :hmmmm:
  16. Przy mojej niewielkiej pomocy TZ wyprodukował pierwszego frędzla/ szarpaka polarowego. Oto i on: [IMG]http://imageshack.us/a/img607/1290/zabawkae.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img842/6752/zabawkazpsami.jpg[/IMG] Nie jest idealny bo w jednym miejscu wyszedł na wierzch jeden z dwóch szwów jakie były w całym polarze więc zostanie chyba dla moich psów. Jeśli Wam się podoba to TZ obiecał wyprodukować drugiego dla Poli. Na razie mam tylko 2 kolory polaru: czarny i zielony. Zabawka ma 34 cm długości i średnicę ok 2 cm. Myślicie, że się nada?
  17. Siły Poli nie brakuje ani zapału :-)
  18. Witam :-) Na razie pogoda taka trochę w kratkę. Wczoraj było pięknie, dzisiaj mglisto i wilgotno. Ciekawe co nas jeszcze czeka. Mam już bluzę polarową do pocięcia więc będę przy najbliższej okazji próbowała wykonać jakiegoś frędzla - szarpaka z polaru.
  19. Tak wcześnie zima? Może się prognozy nie sprawdzą.
  20. No to musimy jej duuuży posag uzbierać na to dożywocie ;-)
  21. Ja już się nad tym zastanawiałam i nawet postanowiłam poszukać jakiś polarowych kocyków w szmatekscie i spróbuję upleść jakiegoś szarpaka na próbę, a jak moim psom przypadnie do gustu to wyprodukuję więcej. Tylko czasu mi brak na te szmateksy...Chyba muszę kogoś doświadczonego w grzebaniu poprosić o przysługę :diabloti:
  22. Hi hi... U mnie obydwie lubią się bawić ale ... nie ze sobą :shake: Gapa ma już z 10 lub więcej lat i jest chyba trochę mixem sznaucerka. Zachowuje się jak dama i lubi rzucanie piłeczki w domu.Nie pokochała energicznej i dużo młodszej Koli, która z kolei woli przeciąganie i szarpanie różnych szmatek.
  23. Zastanawiam się czy z polaru nie byłyby lepsze. Polar raczej się nie strzępi więc i nitki z niego chyba nie wychodzą. Jakby zapleść kilka pasków i zrobić porządne supły to może by co z tego wyszło. Muszę uzbroić się w cierpliwość i zajrzeć do kilku ciucholandów w poszukiwaniu jakiś polarowych szmatek i zobaczymy co da się wymyślić. Moja Kolusia też lubi takie zabawki, które da się zniszczyć. Dzisiaj próbowała rozprawić się z jakąś głupkowatą gazetą...ukradzioną ze stołu :angryy:
  24. Może jakaś inna pani się odezwie ;-) Jak to mówią często na dogomanii? Nadzieje umiera ostatnia? ;-)
  25. Na którymś spacerku przypomniałam sobie o nowych obróżkach od Taks. Jak zwykle niezbyt wyraźne fotki bo na kudłaczach trudno o uwidocznienie obroży ale coś tam widać. [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/571/gapa1.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/22/gapunia.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/546/kola1e.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/scaled/landing/835/kola2q.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...