-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Sznaucerkowaty Hektorek już nie gaśnie w tyskim schronisku! MA DOM!
Lidan replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Hektorek święta spędza w schronisku. Nikt go nie wypatrzył, nie zabrał do domu :-( Zrobiłam mu 2 nowe ogłoszenia: [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Hektor,12915] cafeanimal[/url] [url=http://www.mojpupil.pl/oddam_psa]mójpupil[/url] Pomyślę jeszcze raz nad allegro tylko, że ja nie umiem tak ładnie i łzawo pisać :hmmmm: No dobra... Coś skleciłam na [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1782707_hektor_smutny_pies_z_tyskiego.html]Alegratka[/url] -
[quote name='Reksiu21'] A moze napiszcie do Bianka1, ona zawsze zajmuje sie takimi wlasnie szczeniakami, i odkarmia. Moze bedzie miala jakis pomysl. [/QUOTE] Pomysł może i by miała, może nawet i przyjęłaby te psiaki pod swój dach bo niedawno wydała te które wykarmiła butelką tyle tylko, że nie ma komu pilotować tej akcji, bo schronisko zamknięte, wolontariuszki, których jest raptem kilka wyjechały na święta. Pewnie nawet wydać tych szczeniaków nie byłoby komu... Ech, święta to faktycznie fatalny okres dla zwierząt.
-
Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!
Lidan replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Nie znam się na zwyczajach schroniskowych ale ... według mnie to nie jest w porządku, żeby w instytucji, w której przebywa tyle żywych stworzeń nie było całodobowej opieki. A gdyby tak, nie daj Boże wybuchł w nocy pożar? Poza tym jeśli znajdują się tam zwierzęta wymagające szczególnej opieki lub systematycznego podawania leków to obowiązkow ktoś powinien się tym zająć. Podobno jest bezrobocie, kryzs itp i nie można znaleźć nikogo do pracy w schronisku? To się w głowie nie mieści. [CENTER][COLOR="DarkOrchid"]Wszystkim dogomaniakom życzę spokojnych świąt i bezpiecznego powrotu do domu, a zwierzaczkom ciepłych domków, pełnych misek i kochających właścicieli.[/COLOR]:tree1:[/CENTER] -
Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!
Lidan replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Lolka co to znaczy, że szczeniaki zostały samiutkie? Czy w tym schronisku pracuje się w ustalonych godzinach a potem wszyscy idą do domów i schronisko zamyka się na głucho? Nikt tam nie dyżuruje? Nikt nie zajrzy przez całą noc do szczeniaczków lub do chorych psów, albo do takich po zabiegu? -
Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!
Lidan replied to lolka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lolka']jestem inteligentna inaczej:evil_lol:[/QUOTE] Witaj w klubie ;) Ja też mam problemy z takimi rzeczami. Jak już dojdę do tego lub jak mi ktoś wyjaśni jak coś w komputerze zrobić to zaraz zapisuję ręcznie w notesie krok po kroku bo do następnego razu napewno zapomnę jak to się robiło :oops: -
Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!
Lidan replied to lolka's topic in Już w nowym domu
lolka, spróbuj wstawić to co w ramkach, jedno po drugim, tylko na początku każdej linijki wstaw ten nawias [ [CODE]url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/maly-sparalizowany-lesio-schron-w-dluzynie-pomocy-ogloszenia-w-tym-na-nk-127272/[/CODE] [CODE]img]http://img.webme.com/pic/w/wredota/banerlesia.jpg[/img][/url][/CODE] -
Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!
Lidan replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Dzięki majqa :oops: Strasznie chciałabym nauczyć się robić takie banerki jak ten z Budrysem, który masz w swoim podpisie. -
Mały,sparaliżowany Lesio - MA DOMEK I CHODZI !!!!
Lidan replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Na prośbę lolki zrobiłam Lesiowi prosty banerek. Niestety nie mam takich zdolności ani wprawy jak niektórzy na dogomani, więc jeśli znajdzie się osoba która zrobi to profesjonalnie to się nie pogniewam ;) [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/maly-sparalizowany-lesio-schron-w-dluzynie-pomocy-ogloszenia-w-tym-na-nk-127272/][img]http://img.webme.com/pic/w/wredota/banerlesia.jpg[/img][/url] Otwiera się nawet we właściwym miejscu :laugh2_2: -
Wlkp - piękny Apollo - już w DS - wypatrzyły go kochane Człowieki :-)
Lidan replied to Yorija's topic in Już w nowym domu
Ależ on jest śliczny :loveu: -
Spróbuję wstawić te zdjęcia korzytając z podanych adresów. [IMG]http://images50.fotosik.pl/41/7a45fd61d605b3cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/426/e1f13e106adaf13amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/306/17d74082229c8138med.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/306/fba9cca8a02cf2a7med.jpg[/IMG] Chyba już widać ;) kojec świetny. Niektórzy przydomowy ogródek mają mniejszy :-)
-
Nie wiem czy to się przyda ale podczytywałam na dogo taki wątek o kalekim piesku, któremu dziewczyny kupiły wózek = >[url=http://www.dogomania.pl/forum/f85/kaleki-lucjusz-zostaje-u-basi-dlug-w-lecznicy-7-000-a-111624/][COLOR="DarkOrchid"]kaleki Lucjusz[/COLOR][/url] a na tej stronce jest opisane jak samemu zbudować wózek dla psa = > [url=http://www.sabina.studioonline.pl/][COLOR="DarkOrchid"]Psi wózek Sabiny[/COLOR][/url]
-
Vitka! Śledzę Cię na forum... Wysłałam Ci 2 pw.
-
To jest nieprawdopodobne, że im większej ilości psów uda się znaleźć nowe domy tym więcej pojawia się nowych na ich miejsce. To jest jakieś błędne koło :placz: Podobno teraz po zakończeniu sezonu działkowcy pozbywają się niepotrzebnych zimą psich strózów. Pierwszy raz usłyszałam o takim zjawisku kilka dni temu w radiu. Szczeniaczki śliczne, jak to szczeniaczki :loveu:
-
Amstaff, ludzka zabawa- w nowym domu!!! Teraz już będzie tylko lepiej!!!
Lidan replied to kiiniaa's topic in Już w nowym domu
Jak się miewa piesek? Czy są jacyś chętni, pyta ktoś o tego biedaka? -
Sznaucerkowaty Hektorek już nie gaśnie w tyskim schronisku! MA DOM!
Lidan replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
Hektorku, kudłaczku biedny ty chyba masz pecha. Przecież kudłate mordeczki podobno szybciej znajduja domki. Więc co ty tam jeszcze robisz maluszku :-( -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lidan replied to emilia2280's topic in Schroniska
[quote name='elik'] Bardzo dziękujemy za propozycę, ale obawiam się, że biorąc pod uwagę szybkość działania naszej poczty, kubraczek dotarłby po okresie jego przydatności dla Lili. Za tydzień już wyjęcie szwów, a dla poczty tydzień, to zbyt krótki okres :evil_lol: Po upraniu szybko wyschnie na koloryferze, a podczas tego będe ją miała na oku ;) Ja swój poprzedni i ten obecny, po upraniu przekażę pani doktor, która ma wielkie serce dla skrzywdzonych biedaków i leczy ich po kosztach własnych. Liluni kubraczek przyda się dla następnych biedaków.[/QUOTE] Mieszkam w Krakowie, więc kubraczek mógłby być już jutro u Ciebie, ale jeśli nie potrzebny to nie nalegam :oops: Moja sunia po operacji nie chciała bez tego kubraczka w ogóle wychodzić na spacer :roll: dlatego musiałam kupić drugi na zmianę. Gdzie taka miła pani weterynarz przyjmuje? Może gdzieś w moich okolicach: Czerwony Prądnik, Olsza, oś.Oświecenia, Mistrzejowice... :???: -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Lidan replied to emilia2280's topic in Schroniska
Miło czytać i oglądać takie wesołe wiadomości :-) Sunieczka wygląda na wesołą mimo przebytej operacji i wcześniejszych przeżyć. Nie mogę się dopatrzyć czy ten kubraczek pooperacyjny ma nogawki czarne czy tylko otwory na nóżki? Jeśli byłby potrzebny fartuszek na zmianę to mam 2 używane,ale chyba w dobrym stanie i być może w podobnym rozmiarze, zachowane jeszcze z czasów operacji mojej Gapy (wzrost ok 40 cm,waga trochę ponad 13 kg) i mogę odstąpić. Cieszę się, że psy wreszcie opuściły to, pożal się Boże, schronisko :multi: -
Sznaucerkowaty Hektorek już nie gaśnie w tyskim schronisku! MA DOM!
Lidan replied to grazyna9915's topic in Już w nowym domu
O Tobie też już wszyscy zapomnieli :placz: -
Amstaff, ludzka zabawa- w nowym domu!!! Teraz już będzie tylko lepiej!!!
Lidan replied to kiiniaa's topic in Już w nowym domu
Nikt dzisiaj nie odwiedził tego ślicznego psiaka :???: