Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Kolejna wizyta u weta "zaliczona". Nie mam ściągi z lecznicy, więc powtórzę tylko to co mąż mi przez telefon powiedział. Skóra w porządku, z uszami też lepiej :bigcool: Jeśli Mobik nie będzie trzepał uszami, znaczy się jeśli mu się nie pogorszy to nie ma potrzeby jechać do weterynarza w najbliższym czasie :-) Pani weterynarz sugerowała, żeby przejść na karmę dla psów z problemami skórnymi ( chyba). Mąż wyłudził nawet jakieś próbki karm. Tak więc proszę trzymać kciuki za Mobika, żeby z uszkami było w porządku i żeby go już nie stresować i nie męczyć tym jeżdżeniem :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  2. Zagladamy do małej torpedy wieczorkiem ;) Przypominam, że jutro kończy się bazarek...
  3. Czytam regularnie wątek o Erce a tu jakoś zapomniałam, żeby zaglądać co obiecuję solennie od dzisiaj robić (spóźnione postanowienie noworoczne ;-) ). Muszę nadrobić zaległości w czytaniu tego wątku...
  4. Ha! To są banerki moich marzeń :-) Nie dziwię się, że zajmują więcej czasu bo wymagają więcej obróbki. śliczne są :-)
  5. Szczeniak prześliczny :loveu: Też zapomniałam już, że takie maluchy potrafią nieźle dać w kość :angryy: Śpij, Dorotko, śpij spokojnie... A ty mały brzdącu... lepiej też śpij :mad:
  6. Moje banerki zostały na poprzedniej stronie...
  7. Ale jaka śliczna ta bida :loveu: Widzę, że banerek już jest i to podobny do mojego ;-) Ja powolniak jestem :oops: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarek-z-rodowodem-po-wypadku-ma-strzaskana-miednice-130521/][img]http://images44.fotosik.pl/55/718e1ba52ccc3270.jpg[/img][/url] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarek-z-rodowodem-po-wypadku-ma-strzaskana-miednice-130521/][img]http://images26.fotosik.pl/320/41ba5af75efe0f92.jpg[/img][/url] W tym mniejszym też mi napis niewyraźny wyszedł :sad:
  8. Biedny psiaczek... Tak sobie myślę, że gdyby wcześniej miał takie problemy z nerkami to chyba by tak nie utył. Reksiu walcz! I zacznij jeść bo wyschniesz na wiór dla odmiany.
  9. Ależ tu cisza zapanowała :crazyeye: Gdzie się wszyscy podziali :???: Dorotko, jak zdrówko? Co z Dolarkiem - widać jakąś poprawę? U mnie znowu zima więc czekam na czapeczkę ;)
  10. Witaj Reksiu przed południem :multi: Mam nadzieję, że dobrze się spało i że nerki lepiej już działają ;)
  11. OK :thumbs: Niech TZ zrobi coś pożytecznego chociaż raz na tydzień zamist :user:
  12. No i kto pojedzie z mobikiem do weterynarza?
  13. Bardzo dobrze czyta się ten wątek :cool2: chwilami nawet zabawnie :roflt: Biafra świetnie piszesz :happy1: Zdrowiej Tibia i leć po ...wyrozumiały ;) domek... :Dog_run:
  14. Tak mi go żal :placz: Tyle już biedak wycierpiał :-( Trzymaj się Reksiu, musisz wyzdrowieć piesiulku kochany :glaszcze: Nie może być inaczej :nono:
  15. [quote name='*anusia&ajlu*'] ja to lubie jak tak sie moje skarby wlocza :loveu:[/QUOTE] Ja niby też lubię ... dopóki nie wchodzi pod nogi w małej kuchni gdy w pośpiechu robię śniadanie dla siebie i dla niej :cool3:
  16. Nie wiem czy wszystkie porzucone psy tak się zachowują i czy im to z czasem przechodzi ale moja kudłata mordeczka do tej pory drepta za mną po mieszkaniu krok w krok, a jest już u nas ponad 2 lata. Swego czasu nie mogłam samotnie wyjść nawet do toalety. Teraz udaje mi się to tylko w nocy ;) Na spacerze w znanym miejscu odchodzi dalej, ale nigdy nie traci mnie z pola widzenia. W obcym miejscu, jeśli spuszczę ją ze smyczy idzie zaraz za mną. Muszę przyznać, że czasem jest to trochę męczące :oops: Biedna chudzinko życzę Ci dużo zdrowia :glaszcze:
  17. Dzieki za cudowne wieści :loveu: Jaki śliczny ten Lesio :multi:
  18. Witam i o samopoczucie oraz o zdrowie kochanego chudzielca pytam :???: Apetyt zapewne dopisuje a co z resztą? Przy okazji pragnę poinformować, że dzięki kochanym dogomaniaczkom suma dotychczasowych licytacji na bazarku to plus minus [SIZE="5"][COLOR="Purple"]241 zł[/COLOR][/SIZE] :multi:
  19. Witam wieczorową porą :-) Jak się dzisiaj miewa Reksiu? Jest jakaś poprawa?
  20. Oj niedobrze... :-( Reksiu nie daj się chorobie! Trzymam mocno kciuki, żeby ci się poprawiło :kciuki: Czy to na skutek operacji, narkozy itp czy tak mogło być wcześniej tylko nikt tego nie sprawdzał?
  21. O jakie śliczności :-) I spanielek tam jest :crazyeye: Czy wiadomo dlaczego wrócił z adopcji? Ten wielki sznauceropodobny też świetnie wygląda :cool2: Brawo dla dzielnej Kasi za wielkie serducho :loveu:
  22. Ok. To czekamy na decyzję Yorija do czwartkowego wieczoru. Jeśli nie da rady to w piątek będziemy umawiać dla Mobika wizytę u weterynarza. Mąż ma jakieś działkowo - budowlane plany więc i tak prawdopodobnie w sobotę będzie niedaleko Myślenic :-)
  23. No i nadal cisza. Czekam cały czas na jakieś nowe wiadomości o ślicznym puszystym Reksiu.
  24. Chudzinko kochana uspokój się i zwolnij z tymi koopkami. Wystarczy, że błoto na zewnątrz, domku nie trzeba zamieniać w chlewik :mad: Z bazarku będzie już 69 zł :multi:
  25. Oj Dolarku coś Ty robił biedaku na tych zimowych pastwiskach, żeś tak nóżkę sfatygował :shake:
×
×
  • Create New...