Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Z Dolnego śląska do Trójmiasta to chyba straaasznie daleko :roll: Może jednak uda się sunieczkę odrazu wyadoptować na stałę do tej pani od dzieci i drugiego amstaffa...
  2. W sumie nigdy do końca nie wiadomo co wyrośnie ze szczeniaka niewiadomego pochodzenia. Gdyby maluch trafił do kogoś stanowczego i zrównoważonego psychicznie, wiedzącego na co należy zwracać uwagę w wychowywaniu małego złosnika to pewnie mógłby wyrosnąć na całkiem miłego psiaka.
  3. A ja nadal dziwię się, że nikt go jeszcze nie porwał do swojego domu. Toć to cudo o niespotykanej wręcz urodzie ;)
  4. A z drugiej strony to nieco dziwne, że chcą się pozbyc takiej kury znoszącej złote jajka i to oddając za darmo do schronu... :roll:
  5. "Do gnoju" w gumowcach na nogach i hustce na głowie moja babcia chodziła. Z koronkowymi majteczkami wyglądałoby to cudnie, już to widzę oczyma wyobraźni :roflt: Dorotko, skoro Twoje psy chodzą w kubraczkach Ty możesz sprzątać stajnie i paść konie w eleganckiej bieliźnie. W końcu majki nosi się pod wierzchnim ubraniem a nie na nim ;) Jak się miewa Liberka i reszt psiaków?
  6. O jaka ślicznota :loveu: Powinien szybko zanleźć nowy domek. Banerek dla Kajtusia [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrzucili-mnie-jak-smiecia-kajtek-prosi-o-dom-131268/#post11767811][img]http://images49.fotosik.pl/59/2ef563815bb8dfbf.jpg[/img][/url]
  7. Taką ładną suczkę ktoś wyrzucił?! To się w głowie nie mieści :shake: Dzisiaj robię banerki, takie moje proste, zwyczajne... [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/wyrzucona-z-auta-ajra-pilnie-prosi-o-dom-pilnie-dt-131266/#post11767783][img]http://images49.fotosik.pl/59/9d9799cb6ec841bd.jpg[/img][/url]
  8. Strasznie mi jej żal :placz: Życzę obecnym właścicielom suni, żeby ich dziecko, biorąc z nich przykład, oddało ich gdy już nie będą stardrzy i mu potrzebni do nędznego domu starców :angryy: Zrobiłam małej taki prosty banerek. Może ktoś zechce go sobie wkleić. [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/mloda-amstaffka-lada-chwila-trafi-do-schroniska-okolice-zgorzelca-131213/][img]http://images27.fotosik.pl/323/ae6febd70fba557f.jpg[/img][/url]
  9. Skąd się biorą tacy idioci? :mad: Skoro pies łagodny i grzeczny, mają go u siebie pewnie już ponad rok i nagle nie mają czasu... Zamiast szukać nowego właściciela chcą ją upchnąć do schroniska. Boże, widzisz i nie grzmisz. [SIZE="1"]Jestem za wprowadzeniem podatku od posiadania psa, obowiązkowego i nie 20 zł jak było w Krakowie ale co najmniej 120 zł. Może wtedy ludzie zaczęliby myśleć zanim kupią sobie psa.[/SIZE]
  10. Myślę, że dobry ale kto go tam będzie woził? Pewnie ze 2-3 razy w tygodniu będą zajęcia.
  11. Skoro chcesz przesłać na maila to znaczy, że faktura i reszta jest już zeskanowana i chodzi o wstawienie np. na fotosik i potem tutaj, tak? Możesz mi przysłać jeśli nikt się nie zgłosił [email][email protected][/email] Chyba sobie z tym poradzę :oops:
  12. Cudowne wieści :multi: Ale się małej poszczęściło :bigcool: A kupki już w porządku? Całkiem wyzdrowiała chudzinka czy jeszcze jest leczona?
  13. [quote name='Dorothy']Bylysmy w lecznicy Gorączka 40,5 st :-( Libra jest slaba, pokłada się, boli ją brzuch. Trochę postękuje. jednak jest zaszczepiona więc lekarz jest dobrej mysli. Dostała cala mase zastrzyków, musielismy ubrac kaganiec bo mimo goraczki probowala nas zezrec. Zastrzyki niestety bolesne wiec sie nie dziwie babuni, skad ona ma wiedziec po co to robimy? [/QUOTE] Żal każdego chorującego zwierzaka ale tych, które w życiu niewiele dobrego zaznały jest mi szczególnie szkoda. Taka schorowana łańcuchowa i zaniedbana Liberka trafiła po wielu chudych latach prawie do raju i kiedy wydawać by się mogło, że może być już tylko lepiej dopada ją jakieś podstępne paskudztwo :angryy: To jest potworna niesporawiedliwość :placz: Trzymam mocno kciuki za Librę i pozostałych podopiecznych oraz za Twój szybki powrót do zdrowia :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  14. Jaaa... Jak ja się cieszę :sweetCyb:
  15. Odpoczęłaś choć troszkę, Dorotko? Udało się przespać spokojnie noc? Napisz jak się czują Twoje psy i czy zaczęły jeść.
  16. lolka przestań nam tu wmawiać, że maluch jest brzydki. Po prostu nie jest w Twoim typie :eviltong: Uważam, że jak większość szczeniaków jest uroczy. Ma ładny kolor, cudne białe skarpetki na łapkach i wdzięczne spojrzenie. A uszy fruwające w biegu wyglądają fajnie ;) Nie jestem znawcą psich ras ale czy nie uważacie, że on ma coś z amstaffa, pitbulla lub bulteriera? Taki ma wydłużony ryjek z płaskim czołem... Pospieszcie się z wizytą u dobrego weta bo szkoda, żeby maluszek cierpiał. Poza tym łatwiej znaleźć chętnego na zdrowego niż chorego szczeniaczka.
  17. Przed chwilą przelałam dla Tibi 282 zł na konto Fundacji "Zwierzę nie jest rzeczą". Są to pieniążki z bazarku.
  18. Strasznie mi przykro, Bajko. Wiem, że walczyliście o Reksia dzielnie i ofiarnie aż do końca. Wszyscy wierzyliśmy, że mu się uda ... Reksiu ... maleńki...
  19. Czy przybyło jej kolejnych kilka gramów po tym intensywnym tuczeniu? ;)
  20. [QUOTE]ogólnie cały zapyziały i brzydki[/QUOTE] Biedny owszem, chory - to widać, ale brzydki :???: Tego jakoś nie widzę na zdjęciach ;)
  21. Zaglądam w poszukiwaniu nowych lepszych wiadomości o stanie Reksia. Wierzę, że będzie coraz lepiej :-)
  22. Ależ wspaniałe wieści :multi:
  23. Prześliczna sunia... Nie wierzę, że nikt jej nie szuka... To poprostu niemożliwe. Jak patrzę na takie cudo to zaczynam żałować, że nie mam warunków na przygarnięcie drugiego piesa :shake:
×
×
  • Create New...