Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Smutne wieści :-( Niestety, jeśli dobrze pamiętam od początku było wiadomo, że guz na śledzionie był złośliwy. Oby jak najdłużej Mopik oddychał bez problemów. Pocieszające jest to, że na ostanie miesiące znalazł piesek swoją bezpieczną przytań i zaznał trochę ciepła i miłości. Jeżeli nie znajdzie się nikt mieszkający bliżej Pcimia to być może mój mąż zgodzi się robić za ambulans weterynaryjny.
  2. Pewnie! Każdy piesek zasługuje na domek :-) a biedna Smoczyca to nawet poza kolejnością :loveu: Dobranoc ślicznotko :sleep:
  3. :turn-l: To jest tzw. przywożenie drzewa do lasu :errrr: Tak mi kiedyś powiedziała siostra gdy na wieś z jajkami kupionymi w Krakowie jechałam :mdrmed: Zastanawia mnie jak Liberka znosiła wcześniejsze zimy w tej budzie skoro teraz w zamkniętym garażu marznie. I jak takie mrozy znoszą inne psy na łańcuchach, bo przecież na wsiach nadal trzyma się różnej wilekości i maści psiaki na łańcuchach w kiepskich budach przez cały rok :placz:
  4. Zawsze znajdzie się jakiś dowcipniś :mad: Może znajdzie się jeszcze ktoś normalniejszy :roll:
  5. [quote]a tak na marginesie ten pogryziony piesek co nie dostał na czas tych zastrzyków przeciwbólowych nie żyje[/quote] Może biedaczek miał jakieś wewnętrzne obrażenia :shake: Żal pieska... przynajniej już nie cierpi i nie marznie... Bardzo się cieszę, że Lesio znalazł tak szybko i niespodziewanie domek :Cool!: Też uważam, że w pierwszej kolejności należy zakupić niezbędne środki do doraźnej pomocy zwierzakom, a jeśli coś zostanie to może dokupić tego gazu (czy co tam trzeba) do ogrzania tych najbiedniejszych.
  6. O jakie śliczne zdjęcia i cudne pieseczki w zimowej sceneri :loveu: Moje kudłate psisko podkula łapki gdy wejdzie na posypane solą chodniki :angryy: A myślałam, że jest zakaz sypania solą :roll: Jak się czuje Brajluś?
  7. :Cool!: Ależ wspaniała wiadomość! :bigcool:Z Nowym Rokiem nowy domek. Powodzenia Łateczko :bye:
  8. Jak się miewa piekna Smoczyca? Był choć jeden telefon w jej sprawie?:roll:
  9. Pisząc, że piłka nie jest tania miałam na myśli to, żeby kupić właściwą, dokładnie zalecaną przez lesiową rehabilitantkę, a nie rezygnować z kupna dlatego bo droga :eviltong:
  10. W mojej przychodni,w sali rehabilitacyjnej widziałam piłkę do rehabilitacji, ale była gładka i duża. Myślę, że jej średnica to ok. 50 cm. Trzeba by dokładniej wypytać o wymiary i wygląd takiej piłki bo niektóre są dosyć drogie. Zobacz ile ich jest dla ludzi [url=http://www.sklep-presto.pl/cat-pol-1212498177-Sprzet-fitness-Pilki-gimnastyczne.html][B][COLOR="DarkOrchid"]TU[/COLOR][/B][/url], [url=http://www.targimedyczne.pl/pl,26,501,0,pilki_rehabilitacyjne.htm][B][COLOR="Lime"]TUTAJ[/COLOR][/B][/url]I taka ładna jedna [url=http://www.ceneo.pl/categories.aspx?search=yes&categoryID=0&searchText=Albert~~MPi~~ska~~Mrehabilitacyjna~~Mz~~Mkolcami~~M(20~~Mcm)&inDesc=False&minPrice=0&maxPrice=99999999] [COLOR="Magenta"][B]piłeczka[/B][/COLOR][/url]
  11. O co chodzi z tą piłką? Co to ma być za specjalna piłka i do czego służyć? :hmmmm:
  12. Nie ma za co dziękować. I nie mam prawa mieć pretensji o wykorzystanie tekstu skoro sama beszczelnie zerżnęłam go z dwóch czy trzech ogłoszeń niewiele dodając od siebie. Żeby tylko ogłoszenia przyniosły upragniony domek.
  13. O rany! On stoi?! Dopiero na tych zdjęciach widać jaki jest maleńki :loveu:
  14. Tak... Jakiś wyjątkowy anioł stróż trafił się Lesiowi :loveu: Albo... to był ostatni w starym roku Mikołaj :x-mas: I chwała mu za, że się tam objawił :cunao:
  15. Zamieniłam psy w ogłoszeniu. Tu jest allegro Smok Mam jeszcze problemy ze zmianą kolorów i tła na allegro. Przyznam też, że tekst jest trochę zapożyczony z różnych ogłoszeń :oops: Może ktoś zainteresuje się mimo wszystko tą sympatyczną suczką.;) I jeszcze w alegratka
  16. Witam w pierwszym dniu Nowego Roku :BIG: i serdecznie pozdrawiam życząc samych radosnych dni w 2009 roku Pies, któremu zrobiłam ogłoszenie na allegro został wyadoptowany wprost ze schroniska i allegro jest, że tal powiem niepotrzebne. Jeśli mi się uda zamienić psa na sukę (nigdy tego nie robiłam, ale szkoda, żeby się zmarnowało ;)) wykorzystując dane i zdjęcia z tego wątku to suczka bedzie miała allegro jeszcze chyba na 9-10 dni. Tylko, że ja nie umiem takich łzawych, chwytających za serce opowieści tworzyć...
  17. Śliczne z niej psisko :loveu: Widzę, że allegro już ma i zdaje się, że sporo innych ogłoszeń więc tu niewiele mogę pomóc bo zabrać jej do siebie nie mogę :shake: Kasztanko, życzę Ci wiele szczęścia w Nowym Roku i koniecznie znalezienia domku :glaszcze:
  18. Niesamowite :crazyeye: Dzisiejszy dzień to dzień cudów.:-) Lesiowi się poszczęściło i nie siedzi w zimnym schroniskowym boksie w ten mróz. Wcześniej dowiedziałąm się, że Hektorek, którego miałam w podpisie chyba z pół roku pojechał do nowego domku. Wieczorem sąsiadka powiedziała, że jeden z dokarmianych przeze mnie i innych lokatorów bezdomnych kociaków został znaleziony prawie zamarznięty ale już go odratowano i pojechał do domku (żeby jego braciszka udało się też złapać :-() Tak więc coś jest w tym magicznym dzisiejszym dniu. Wszystkim dogomaniakom oraz naszym i nie naszym zwierzaczkom życzę, aby Nowy 2009 Rok był dużo lepszy od poprzedniego i przyniósł same radosne dni.
  19. Hurra!!!! Jezuuu, jak ja się cieszę :Cool!::Cool!::Cool!: Wreszcie wyspię się spokojnie :-) Kiedy opuścił schronisko? Będą jakieś fotki z nowego domku? Hektorku, powodzenia w nowym domku i w Nowym Roku :cool2: Proponuję zmienić tytuł wątku :-)
  20. A skąd się tam wziął pekińczyk? Coraz więcej rasowych psów trafia do schronisk :-( Zapewne niedoszły morderca szczeniaków śpi sobie spokojnie :angryy: Skąd się takie sk.... biorą? :lmaa: Szkoda, że ktoś mu się nie odwdzięczył w imieniu szczeniaczkóa :grab:
  21. Brawo dla Marioli za to, że w tym trudnym świątecznym okresie znalazła dość siły, żeby zająć się Lesiem :klacz: Kamień spadł mi z serca czytając takie dobre wiadomości.:Cool!: Trzymam kciuki za psiaka :kciuki: Z jego wolą walki jeszcze sporo może się wydarzyć. Może nawet będzie biegać :Dog_run: Lolka, przyznam, że tak jak wcześniej Dredula spędzała mi sen z powiek tak teraz nie mogłam przestać myśleć o Lesiu. Jednak trzeba być dobrej myśli i czasem jednak przespać się spokojnie bo inaczej zabraknie siły na konkretne działania. Łyknij jakiegoś procha i wyśpij się porządnie :sleep2: Może nowy dzień lub Nowy Rok przyniesie niespodziewanie jakieś mądre rozwiązanie. Wpłaciłam marne 30 zł na konto schroniska, ale pewnie dopiero po południu pójdzie przelew. Dobranoc :sleeping:
  22. I większość ma dostęp do internetu, tyle, że nie wiedzą, że poza grami, plotkami o gwiazdach, allegro i rozkładem jazdy autobusów można czegoś nowego tam się dowiedzieć. Ten problem pojawia się w zasadzie wszędzie gdzie są zwierzęta. Mam papugi i siłą rzeczy trafiłam na ptasie fora, skąd dowiedziałam się wielu przydatnych rzeczy, o których wcześniej nie miałam pojęcia chociaż pierwsze ptaki miałam już ze 20 lat temu. Znam osobiście wielu wykształconych ludzi hodujących kanarki i mimo iż można kupić np. pokarm do ręcznego karmienia porzuconych piskląt oni nadal metodą starszych i doświadczonych hodowców robią jakieś papki z domowych produktów z dodatkiem własnej śliny (z bakteriami) :mdleje:oraz trzymają nie wiadomo po co ptaszki w ciasnych klatkach bez wypuszczania.
  23. Też zaglądam tu co chwilę czekając na jakieś wiadomości o pisaku :look3:
  24. Może tym razem uda się Hektorowi znaleźć nowy domek. To jego nowe [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=517454049"]allegro[/URL] Powodzenia mały!
×
×
  • Create New...