Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Oooo...!!! Widzę, że stanąłeś na nóżki :multi: Brawo Fuksik! :cool2:
  2. Prawie miesiąc temu zakończył się jeden z moich bazarków, na którym wystawiłam m.in. hulajnogę. Została ona wylicytowana, wysłałam dane do przelewu, dostałam pw z prośbą o zaczekanie przez weekend na wpłatę z powodu zablokowania konta w banku i choroby. Osoba ta nie wpłaciła pieniędzy, nie odpowiedziała na kolejne pw ani na maila, w ogóle od 27 marca nie było jej na dogomani. W poniedziałek minie miesiąc od dnia, w którym zapewniła, że zrobi przelew. Hulajnoga nadal jest u mnie, bo na szczęście nie dostałam adresu do wysyłki i nie wysłałam jej razem z innymi paczkami, choć czasem zdarza mi się nie czekać na wpłatę :oops: Czy w tej sytuacji mogę anulować tą bazarkową licytację i wystawić nieszczęsną hulajnogę ponownie do licytacji?
  3. Skacząc z jednego śledzonego wątku na drugi trudno psychicznie szybko się przestawić. Najpierw płaczę z powodu cierpienia i śmierci Kropki, potem płaczę bo kolejnej bidusi w końcu się poszczęściło... :niewiem: Za dużo emocji... Powodzenia Zuziu :thumbs:
  4. Dobrz, że udało się znaleźć mamkę dla szczeniaczków. Im się powinno już udać wyjść na prostą przy takiej opiece. Jeszcze ze 2 tygodnie i pewnie rozpoczną się poszukiwania domków dla maluszków. Tylko ich prawdziwej mamusi żal...
  5. Wszystko zaczyna się ładnie układać :-) Wprawdzie po cichu liczyłam, że Dramek nie będzie musiał kolejny raz przeprowadzać się i że jednak u zuluguli zostanie na zawsze... No co? Pomarzyć nie można :watpliwy: Mimo to bardzo się cieszę, że domki niemal biją się o tą ślicznotę :loveu: Troskliwa ekipa zdawczo - odbiorcza szykuje się do najazadu na nowych właścicieli :shocked!: kluska z lublina drżyj :turn-l: DIF czy "gnojce" to przypadkiem Twoje potomstwo ? :roflt:
  6. Jejku... Jaka ona jest cudna :loveu:Miałam napisać, że nie takie juz z niej maleństwo dopóki nie zobaczyłam jaka wielka jest przy niej grzechotka :-)
  7. Potworność :placz: Mam nadzieję, że ten sk....... chociaż dostanie ten rok więzienia i to nie w zawiasach :mad:
  8. Piękna :loveu: Ma figlarne spojrzenie ;)
  9. Kolejny bazarek dla Kacperka. [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/anioly-ceramika-na-kacperka-do-26-o4-godz-22-00-a-136159/][SIZE="4"][COLOR="Magenta"]anioły i ceramika[/COLOR][/SIZE][/url] Zaglądajcie, proszę...
  10. Jak się czuje Dramek? Czy już zupełnei wyzdrowiał?
  11. Tak...Chodziło o tamtą znalezioną przypadkiem budę, w której mieszkała Libra zanim przeprowadziła się do Dorotki ;)
  12. Nie dość, że domek fajny i pańcia troskliwa to jeszcze koleżanka śliczna do towarzystwa :multi: Zdrowiej szybko Emirku :loveu:
  13. [COLOR="DarkOrchid"][SIZE="4"]Zapraszam na mały[/SIZE][/COLOR] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/wszystko-po-5-zl-bluzki-spodnice-zakiet-do-26-a-136124/#post12168562] [SIZE="4"][B][COLOR="Magenta"][CENTER]bazarek dla Kacperka[/CENTER][/COLOR][/B][/SIZE][/url]
  14. Pewnie Dorota znalazła następą budę z samotnym psem... A właśnie... sprawdzałaś kiedyś tak z ciekwości czy w budzie po Librze nie ma kolejnego psa :???:
  15. [quote name='a.piurek'] Myślę że wszystko się dobrze ułoży.[/QUOTE] Trzymam za to kciuki :kciuki: i wierzę, że będzie dobrze. Emir to - mam nadzieję- dżentelmen więc suni chyba nie zje ;) Życzę wszystkego dobrego Emirkowi i jego nowej rodzinie :-)
  16. Może się mylę ale Fuks ma taki obojętny wyraz pyska, jakby go nic nie intereowało, nie bolało, jakby mu było obojętne czy ktoś z nim jest czy nie... Biedne maleństwo. Fizycznie pewnie dojdzie do siebie, gorzej będzie z psychiką.
  17. Świetne fotki :klacz: Strasznie się cieszę, że Emirkowi wreszcie udało się znaleźć domek. Gdy pierwszy raz zobaczyłam jego zdjęcie pomyślałam, że ze względu na umaszczenie przypomina troszkę rotka. Na dzisiejszym zdjęciu w samochodzie jego pychol bardziej z owczarkiem szkockim mi się kojarzy...
  18. I znowu posty przeskakują :angryy:
  19. No i co u Fuksika słychać? Jak się mały dzisiaj czuje?
  20. [B]a.piurek[/B] Emirek pojechał do Ciebie czy tylko za kierowce robiłaś :???: Jak minęła podróż? Jak się piesek czuje? Jak jego łapki? I jak się zachowuje w nowym domku? Ależ jestem wścipska :errrr: Emirku życzę Ci powodzenia w nowym domu i szybkiego powrotu do zdrowia, a domkowi dużo radości z takiego wspaniałego psiaka :cool2:
  21. Ja mu się wcale nie dziwię. Też bym nie chodziła gdyby mnie samochód potrącił i połamał mi coś w dolnej części ciała :nonono2: Trzymaj się maluchu.
  22. Czy Emirek przeprowadza się do Malborka :???:
  23. O kurcze... Dramek, nie strasz nas :shake: Czy on ma jakieś zabezpieczeie przeciwko kleszczom? Znaleźliście na nimm jakiegoś kleszcza? Wiem, że w takim futrze nie tak łatwo znaleźć małego pajączka ale czasem przez przypadek podczas głaskania lub czesania natrafi się na intruza. Wyjątkowo wcześnie w tym roku kleszcze się uaktywniły.
×
×
  • Create New...