-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Oooo...!!! Widzę, że stanąłeś na nóżki :multi: Brawo Fuksik! :cool2: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lidan replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Prawie miesiąc temu zakończył się jeden z moich bazarków, na którym wystawiłam m.in. hulajnogę. Została ona wylicytowana, wysłałam dane do przelewu, dostałam pw z prośbą o zaczekanie przez weekend na wpłatę z powodu zablokowania konta w banku i choroby. Osoba ta nie wpłaciła pieniędzy, nie odpowiedziała na kolejne pw ani na maila, w ogóle od 27 marca nie było jej na dogomani. W poniedziałek minie miesiąc od dnia, w którym zapewniła, że zrobi przelew. Hulajnoga nadal jest u mnie, bo na szczęście nie dostałam adresu do wysyłki i nie wysłałam jej razem z innymi paczkami, choć czasem zdarza mi się nie czekać na wpłatę :oops: Czy w tej sytuacji mogę anulować tą bazarkową licytację i wystawić nieszczęsną hulajnogę ponownie do licytacji? -
Piękna Zuzia, szuka domku, pod opieką fundacji Emir
Lidan replied to israel's topic in Już w nowym domu
Skacząc z jednego śledzonego wątku na drugi trudno psychicznie szybko się przestawić. Najpierw płaczę z powodu cierpienia i śmierci Kropki, potem płaczę bo kolejnej bidusi w końcu się poszczęściło... :niewiem: Za dużo emocji... Powodzenia Zuziu :thumbs: -
Dobrz, że udało się znaleźć mamkę dla szczeniaczków. Im się powinno już udać wyjść na prostą przy takiej opiece. Jeszcze ze 2 tygodnie i pewnie rozpoczną się poszukiwania domków dla maluszków. Tylko ich prawdziwej mamusi żal...
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Wszystko zaczyna się ładnie układać :-) Wprawdzie po cichu liczyłam, że Dramek nie będzie musiał kolejny raz przeprowadzać się i że jednak u zuluguli zostanie na zawsze... No co? Pomarzyć nie można :watpliwy: Mimo to bardzo się cieszę, że domki niemal biją się o tą ślicznotę :loveu: Troskliwa ekipa zdawczo - odbiorcza szykuje się do najazadu na nowych właścicieli :shocked!: kluska z lublina drżyj :turn-l: DIF czy "gnojce" to przypadkiem Twoje potomstwo ? :roflt: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jejku... Jaka ona jest cudna :loveu:Miałam napisać, że nie takie juz z niej maleństwo dopóki nie zobaczyłam jaka wielka jest przy niej grzechotka :-) -
Potworność :placz: Mam nadzieję, że ten sk....... chociaż dostanie ten rok więzienia i to nie w zawiasach :mad:
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Fuksika? -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Piękna :loveu: Ma figlarne spojrzenie ;) -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje Dramek? Czy już zupełnei wyzdrowiał? -
Nie dość, że domek fajny i pańcia troskliwa to jeszcze koleżanka śliczna do towarzystwa :multi: Zdrowiej szybko Emirku :loveu:
-
Mała Śnieżka ma 3 m-ce- znalazła własny dom na zawsze!
Lidan replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
I taka biedna... -
[quote name='a.piurek'] Myślę że wszystko się dobrze ułoży.[/QUOTE] Trzymam za to kciuki :kciuki: i wierzę, że będzie dobrze. Emir to - mam nadzieję- dżentelmen więc suni chyba nie zje ;) Życzę wszystkego dobrego Emirkowi i jego nowej rodzinie :-)
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Może się mylę ale Fuks ma taki obojętny wyraz pyska, jakby go nic nie intereowało, nie bolało, jakby mu było obojętne czy ktoś z nim jest czy nie... Biedne maleństwo. Fizycznie pewnie dojdzie do siebie, gorzej będzie z psychiką. -
Świetne fotki :klacz: Strasznie się cieszę, że Emirkowi wreszcie udało się znaleźć domek. Gdy pierwszy raz zobaczyłam jego zdjęcie pomyślałam, że ze względu na umaszczenie przypomina troszkę rotka. Na dzisiejszym zdjęciu w samochodzie jego pychol bardziej z owczarkiem szkockim mi się kojarzy...
-
I znowu posty przeskakują :angryy:
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
No i co u Fuksika słychać? Jak się mały dzisiaj czuje? -
[B]a.piurek[/B] Emirek pojechał do Ciebie czy tylko za kierowce robiłaś :???: Jak minęła podróż? Jak się piesek czuje? Jak jego łapki? I jak się zachowuje w nowym domku? Ależ jestem wścipska :errrr: Emirku życzę Ci powodzenia w nowym domu i szybkiego powrotu do zdrowia, a domkowi dużo radości z takiego wspaniałego psiaka :cool2:
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Ja mu się wcale nie dziwię. Też bym nie chodziła gdyby mnie samochód potrącił i połamał mi coś w dolnej części ciała :nonono2: Trzymaj się maluchu. -
Czy Emirek przeprowadza się do Malborka :???:
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
O kurcze... Dramek, nie strasz nas :shake: Czy on ma jakieś zabezpieczeie przeciwko kleszczom? Znaleźliście na nimm jakiegoś kleszcza? Wiem, że w takim futrze nie tak łatwo znaleźć małego pajączka ale czasem przez przypadek podczas głaskania lub czesania natrafi się na intruza. Wyjątkowo wcześnie w tym roku kleszcze się uaktywniły.