-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Dramuś pakuj się szcześćiarzu i szykuj do drogi ;-) -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Może i podobna trochę ta rasowa psina ale Lilu jest dużo dużo ładniejsza :-) -
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Taka piękność musi szybko znaleźć domek :razz: -
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
Lidan replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Ładne zdjęcia, śliczna mordeczka i figlarny wzrok :-) Przelałam 13 zł na konto Brysio. Bico dziekuję za przysłanie mr konta. -
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
Lidan replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brysio']ok allegro wyróznione gotowe;) [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=624490436"][B][COLOR=#2040ab]www.allegro.pl/show_item.php?item=624490436[/COLOR][/B][/URL][/QUOTE] Świetnie :happy1: Teraz trzymamy kciuki :thumbs: :kciuki: żeby jakaś litościwa dusza mająca dom i ogród wypatrzyła psiaka i uwolniła go od tego łańcucha. Brysio, wyślij mi pw z nr swojego konta i kwotę jaką mam przelać. U mnie kasa szybko się rozchodzi :oops: więc musze takie rzeczy robić błyskawicznie ;) -
Emdziolek gratuluję :multi: Bałam się, że szczeniaki zginą powynoszone gdzieś przez wystraszona suczkę. Cieszę się bardzo, że udało Ci się pozbierać całą rozinkę do kupy. Trzymam kciuki za ich przyszłość. Życzę spokojnej i bepiecznej podróży i czekam na dalsze wieści o szczeniaczkach i ich dzielnej mamusi :kciuki: Pozostałym psom oczywiście trzeba pomóc, ale to już chyba osobna sprawa i osobny wątek...
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Faktycznie Lilu to mały i energiczny diabełek. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że wyszła z tego urazu móżdżku (czy jak sie to poprawnie nazywało) Teraz może byc już tylko lepiej :cool2: -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Biedny Dramek nie wie jeszcze jakie zmiany go czekają :cool3: Nowy dom, nowe posłanie, nowa karma nowa energiczna pani i jeszcze mały człowiek :-) Bardzo jestem ciekawa jak pójdzie wzajemne przyzwyczajanie się i aklimatyzacja psiaka w Lublinie. -
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
Lidan replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Żal psiaka, który po tylu cierpieniach trafił na łańcuch. Trzymam kciuki za szybkie znalezienie domku :kciuki: -
Z przodu faktycznie Kacperek wygląda tragicznie. Te oczka i chuda łapka bez sierści strasznie przygnebiajce :-( No ale od tyłu prezentuje się całkiem nieźle ;) Przelałam dzisiaj 30 zł z pierwszego bazarku. Czekam jeszcze na jedą wpłatę z drugiego bazarku i poleci do Kacperka jeszcze z 50 zł Kacperku nabieraj siły i ciała :loveu:
-
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
Lidan replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brysio']mogę zrobic allegro, takie wyroznione kosztuje jakos 13 zł[/QUOTE] Zrób i przyślij mi później nr konta i kwotę do wpłaty ;) -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Ależ się Dramusiowi hojna pańcia trafiła :lol: Znając naszą pocztę mogą nie zdążyć dostarczyć wszystkiego do niedzieli :angryy: Jeszcze tylko... 5 dni :multi: -
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
Lidan replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Może ktoś szybko zrobić mu allegro? Ja pokryję koszty ogłoszenia. Mi zabiera to mnóstwo czau a i tak nie wychodzi tak jakbym chciała :oops: -
[quote name='pajunia']Chwileczke Lidan, chyba cos ci sie pomieszalo. Komu nie chcialo sie zajac doroslymi psami. Chyba wyraznie napisalam, ze jesli te "wspaniale", tak bardzo interesujace sie losem tatusia/brata pomoga Emce go zlapac, to my go wezmiemy do nas i dzieki wielkodusznemu sponsoringowi Pani Emilli, go wykastrujemy. Wiec prosze takich bzdur nie pisac, ze nikomu sie nie chcialo zajac doroslymi psami. Wrecz przeciwnie NIKOMU Z WAS nie chcialo sie pomoc Emce w zlapaniu tych doroslych psow. Jedynie jej pomoc w zabiciu malenstw.[/QUOTE] [B]Pajunia[/B] Wiem, że gdzie rąbie się drzewo tam drwa lecą ale ... zanim kogoś zacytujesz i napiszesz, że pisze bzdury sprawdź proszę czy zwracasz sie do właściwej osoby. To nie są moje słowa... Teraz mam tylko nadzieję, że suczka nie wyniesie się ze szczeniakami i że uda się ją szybko złapać razem z jej dziećmi i zgodnie z pierwotnym planem odwieźć tam gdzie miały jechać.
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
Lidan replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
Nie będę czekała na odpowiedź na swoje pytanie. Minął miesiąc od ostatniego kontaktu z [B]asiunia[/B], która to zadeklarowała kupno hukajnogi na moim bazarku. Najwidoczniej nie jest zainteresowana wywiązaniem się z tej deklaracji. Unieważaniam więc ta licytację, a hulajnogę wystwaie zaraz na nowym bazarku. Myślę, że nie łamię regulaminu. -
Czytam i oczom nie wierzę .... [QUOTE] Straz miejska jest wlasnie na miejscu, zlokalizowali miot, majá polecone zabrac matké, ojca i szczeniéta i przewiezc je do schroniska p. Lauryna. Suczka i pies majá zagwarantowany pobyt w schronisku, jestem w kontakcie z wlascicielem, jak i z komentantem strazy miejskiej. Mogá w nim przebywac do czasu znalezienia domu, albo DT przez nas. Wszystkie kluski zostaná dzis uspione.[/QUOTE] Czy ja coś źle zrozumiałam czy emilia2280 za plecami i wbrew woli emdziolek, która prosiła i zorganizowała pomoc dla [B]matki i szczeniaków[/B] zadecydowała o odłowie i zabiciu szczeniaków mimo iż była osoba chętna do zajęcia się całą psią rodziną? Nie podoba mi się to, bardzo mi się nie podoba :angryy: Abstrachując od mojego osobistego zdania na ten temat uważam, że to nie jest w porządku wobec nikogo kto tu wszedł poproszony o konkretną pomoc i nie chodziło tu o pomoc w uspieniu szczeniaków.
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Antettta idziesz jak burza. Niesamowite tempo wystawiana kolejnych bazarków ;) Co słychać u Fuksika? Jak samopoczucie i humorek? -
Mała Śnieżka ma 3 m-ce- znalazła własny dom na zawsze!
Lidan replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
O jakie wspaniałe wieści :multi: Powodzenia maleńka w nowym domku :happy1: -
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Oj bardzo by się przydał ;) I napewno znajdzie się ktoś taki bo to ładna psina i młodziutka :loveu: Zdrowiej maleńki i nabieraj sił, a szukaniem domku zajmą się dwunożni :cool3: -
Nie płacz Budrysku :glaszcze: Przecież o to chodziło, żeby malizna dobry domek znalazła :happy1: