-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Dzięki [B]ANETTTA[/B] za dane kontaktowe. W takim razie za allegro wezmę się jutro bo dzisiaj już późno, a rano muszę wcześnie wstać. Żal mi Emirka bo nie dość, że obolały bez domu to jeszcze znudzony i w małej klatce pewnie w większości musi spędzać czas.
-
Ok. Jeśli zdążę to zrobię jeszcze dzisiaj. Kontakt na Bajkę? Jeśli tak to czy na nr i email podany na stronie Emira?
-
Wyrzucili mnie jak śmiecia..Kajtek prosi o dom! ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]A wiecie,ze los bywa przewrotny?Na drugi dzień po wyjeździe Kajtusia dzwoniła Pani któa koniecznie chciała go adoptowac?Domek z ogródkiem,warunki świetne.Bardzo załowała,ze Kajtek pojechał.[/QUOTE] A to pech :angryy: Pani była zbyt powolna jak dla Kajtusia :eviltong: -
No i co u maleńkiej? Co z tym panem co to zainteresowny był :???:
-
Mogłabym spróbowć zrobić ogłoszenie jeśli mogę skorzytać ze zdjęć i opisu Bajki z pocztku wątku lub zapałcić za wystwienie wyróżnionego allegro komuś kto ma więcej wprawy niż ja.
-
Ja zrobiłam w swoim życiu ze 2 lub 3 ogłoszenia na allegro i nawet w jednym przypadku udało się w ten sposób kudłatej suczce znaleźć domek. Tylko tekstów wzruszających nie umiem pisać no i nie wiem czy Bajka życzy sobie takie ogłoszenie...
-
Przeleciałam szybko wątek od poczatku w poszukiwaniu informacji na temat ogłoszeń dla Emira ale nic nie znalazłam. Czy to znaczy, że Emir nigdzie nie jest ogłaszany czy zbyt szybko "kartkowałam" wątek :???: Może warto byłoby zrobić mu ogłoszenie na allegro?
-
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
On jest nie tylko śliczny ale mądry i sympatyczny :loveu: Z przyjemnością czytam o tym futrzaku. Cieszę się, że łapka ładnie się goi i mam nadzieję, że ten kaszel to tylko przeziębienie, które szybko minie :-) -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Śliczne są, ale tak biednie i smutno wyglądają, szczególnie ten w środku. Dobrze, że są razem - w kupie raźniej :-) -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Zdjęcie masz tylko sięnie otwiera strona wątku :hmmmm: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neronowa'] Jak ja mogę wkleić banerek???Nie umiem,a buuuu[/QUOTE] Po lewej stronie masz PANEL UŻYTKOWNIKA, później USATWIENIA i EDYTUJ SYGNATURE. Wpisz : url=x][img]y[/img][/url Tylko na początku wstaw [ a na końcu ] W miejsce [B]x[/B] skopiuj adres strony wątku Lilu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/5tyg-malenstwo-lilu-podejrzenie-nuzycy-zbieramy-na-leczenie-pomozcie-134188/[/url] a w miejsce [B]y[/B] wstaw adres zdjęcia: [url]http://i41.tinypic.com/1zoc1i0.jpg[/url] Może się uda. -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
BUDRYSEK wcześniej pisała, żeby skopiować pierwszy kod. Na moim bazarku jest zadeklarowane już ponad 100 zł. Podaj mi proszę nr konta bo napewno niedługo będzie mi potrzebny :-) Trzymam kciuki za Lilu. Najbardziej martwią mnie te problemy z serduszkiem... u tak młodego pieseczka :( -
Muszę przyznać, że mnie powrót zimy zaskoczył :cool3: Nie tak jak drogowców ale gdy ujrzalam rano biel za oknem to aż oczy ze zdumienia przetarłam. Do pracy prawie się spóźniłam mimo, że wyszłam wcześniej bo mpk też widać śnieg zaskoczyl :angryy: Ale ja lubię zimę :loveu: Dorotka pewnie też woli biały puch niż widok błotnistej bryji pod domem.
-
Wyrzucona z auta Ajra pilnie prosi o dom!PILNIE DT
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
:???: Czekam z niecierpliwością na konkrety i trzymam kciuki :kciuki: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
.......... -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Znalazłam ten wątek! Ta choroba to [U]ropowica[/U]. Spójrzcie na to zdjęcie: [img]http://images33.fotosik.pl/307/1b89a0e98a44c36e.jpg[/img] Wygląda bardzo podobnie według mnie do Lilu. Tu jest jego wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/maly-tofik-w-zdrowotnych-opalach-znalazl-domek-lodz-113118/[/url] -
Wyrzucona z auta Ajra pilnie prosi o dom!PILNIE DT
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam, ale nie zawsze się odzywam... -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
O matko, ależ biduleńka :-( Chodzi mi po głowie, że był kiedyś wątek czarnego szczeniaczka, którego pyszczek wyglądał podobnie... On miał jakąś chorobę z ropą w nazwie. Wyszedł z tego. Nie pamiętam dokładnie, ale mam wrażenie, że był na tymczasie u jakieś kobiety, która jest weterynarzem... Myślę, że znalazienie tego wątku byłoby przydatne, ale jak to zrobić skoro ani imienia psa nie pamiętam ani nicku użytkownika :???: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Jeśli dobrze pmiętam to Asior robi śliczne banerki. Ja tylko takie prościutkie potrafię i jak pół godziny nad jednym posiedzę, z dumą i pewną nieśmiałością wkleję to zarz pojawia się Asior i wstawia swój śliczny, wypasiony baner, więc może poczekm jeszcze do wieczora :eviltong: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
No to proszę pilnować i podnosić bo ja od rana pracuję i dopiero wieczorami będę tu zaglądać :cool3: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[B][FONT="Book Antiqua"][SIZE="5"][COLOR="Magenta"]ZAPRASZAM NA BAZAREK DLA LILU[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-rozmaitosci-dla-5-tygodniowego-malenstwa-do-29-03-a-134094/#post12015662[/url] -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
O jaka maleńka bidusia :placz: Jestem w trakcie robienia bazarku z różnymi drobiazgami. Nie mogłam zdecydować na którego psiaka go wystawić. Czy taka drobna pomoc przyda się w tym przypadku? -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Słodkie cudeńko :loveu: