Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Śliczna i szczęśliwa psina. Wszystkie nasze szczeniaki zawsze wychodziły na zewnątrz praktycznie od zaraz po przybyciu do naszego domu. I wychodziły na miejskie podwórko. Było ich w sumie 5 i nigdy żaden z nich nie chorował na zakaźną lub wirusowa chorobę. Jestem pewna, że Liluni nic gorszego niż do tej pory miał już nie grozi zwłaszcza na swoim własnym podwórku.
  2. Śliczne zdjęcia :-) W samochodzie tak ładnie i spokojnie sobie leżała. W nowym domku zamieniła czarne szeleczki na bardziej widoczne czerwone. Nowa pańcia i jej mąż przekupili piesa smakołykami ;) Iwonko, od poczatku wiedziałaś, że musisz ją komuś oddać. Być może uratowałas jej życie, odkarmiłaś, zapewniłaś bezpieczne schronienie wtedy i teraz. Pokazałaś psu, że są dobrzy i kochający ludzie i na koniec zawiozłaś do nowych państwa, którzy - mam szczerą nadzieje - zapewnią jej dostatnie i bezpieczne żcie do końca jej dni. Nie była u Ciebie bardzo długo, więc miejmy nadzieję, że za 2 tygodnie będzie zakochana w swoich obecnych właścicielach. Jedyne czego według mnie teraz nie powinnaś robić to odwiedzać jej - dla swojego i jej dobra. Poproś kogoś znajomego, żeby zaglądnął przejazdem czy pies nie na łańcuchu lub nie biega gdzieś po polach samopas, sama przejedź po kolicy ale nie idź do nich. Nie teraz. Dajcie sobie czas na zaleczenie ran. Będzie dobrze :happy1: Trzymam kciuki za sunie i jej nowy domek :kciuki:
  3. [quote name='iwona213']właśnie wróciłam z Krakowa, nie mam siły nic pisać... Kira w nowym domu, a ja ciągle ryczę... bardzo przeżyłam rozstanie, nie nadaje sie do tego, nie chce więcej psów na tymczasie. Tak bardzo chciała iść ze mną a ja musiałam ją zostawić, czuje sie jak zdrajca. Po raz kolejny poczuła się porzucona... [/quote] Bardzo Ci współczuję i doskonale rozumiem. Też bym pewnie podobnie to odebrała. Nie da się wytłumaczyć psu, że to z troski o niego i z chęci zapewnienia dobrego życia. [quote]domek super, tylko ogrodzenie do poprawy. Pod bramą wjazdową, jakieś pół metra luka. Pan był w trakcie zabezpieczania jak przyjechaliśmy. No i od strony sąsiada, też brak kawałka ogrodzenia, tez Pan łatał. Założyłam jej na wszelki wypadek identyfikator, ale mam nadzieję że jednak się nie wymknie. [/quote] Oj to nie fajnie :angryy: Jeśli zwieje to bedzie tragedia bo w nowym obcym miejscu obcy jeszcze dla niej ludzie mogą jej nie złapać.
  4. Ależ cudowne wieści przed snem :-) Powodzenia pieseczku :bye:
  5. Zapraszam na kolejne dwa bazarki dla Siwej i Dakoty: http://www.dogomania.pl/forum/f99/bazarek-ceramiczny-dla-dakoty-siwej-138224/#post12321186 http://www.dogomania.pl/forum/f99/spodnie-bluzki-swetr-na-siwa-dakote-138227/
  6. Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego co pod tymi futrami można znaleźć. Mam psa czasem długowłosego (zanim go ostrzygę) więc wiem jak szybko robią sie kołtuny i jak trudno je rozczesać oraz co pies w takim futrze przynosi ze spaceru. Tyle, że mój pies to 1/10 kaukaza. No ale odparzyn pies nie dorobi się od kilkudniowego nieczesania :shake: Dzięki :-) Miałam właśnie taką nadzieję ;)
  7. Dopisałam na obydwóch bazarkach, gdzie można poczytać o Siwej i Dakocie. Link do kojca Borysa specjalnie wstawiłam, żeby dzięki niemu więcej osób mogło się dowiedzieć o Biafrze i jej psim hospicjum. Jeśli działa bardzo myląco to go usunę... :niewiem:
  8. Bazarki na Dakote i Siwą: http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-siwa-dakote-mix-bazar-ksiazki-maskotki-bizuteria-do-27-05-a-136611/ http://www.dogomania.pl/forum/f99/8-ciekawych-ksiazek-od-papunia-na-zabiedzone-kaukazy-138154/ Proszę zaglądać, podnosić, licytować i kupować :-). Wkrótce następny bazarek ;)
  9. Fuksik, słoneczko, gdzie ten domek dla ciebie :???:
  10. Jeśli to nie tajemnica to ile mniej więcej wynosi miesięczne utrzymanie Mobika? Leki i wizyty u weterynarza są finansowane przez Ciebie _bubu_ a co z wyżywieniem?
  11. Napewno dostaniesz. _bubu_ jest bardzo solidną osobą :loveu: Na 100% to jest powód mniejszego zainteresowania psami, którym już się udało pomóc. Mobik, chory staruszek, ma domek i wspaniałą opiekę. W tej chwili potrzebna mu jest pomoc finansowa bo na leki dla piesków nie ma żadnej zniżki.
  12. Niestety, dopóki pies nie ma domu, grozi mu niebezpieczeństwo, cierpi wzbudza sensację. A gdy jakaś dobra dusza da psu dach nad głową stopniowo zainteresowanie zanika :shake:
  13. Wspaniałe wieści przed snem :Cool!: :Cool!: :Cool!: [SIZE="1"]Jeśli dobrze pamiętam to finanse Fibi były na plusie :???: W takim razie przedłuzony bazarek (którym i tak nikt się nie interesuje :nonono2: ) "przerobię" znowu i będzie na innego biedaka.[/SIZE]
  14. Akurat się chłodniej zrobiło, ale pewnie nie na długo i lada dzień staruszki będą dyszały ciężko mimo braku futra. Na prośbę papuniazrobiłam bazarek z książkami, z których dochód zostanie przekazany na Siwą i Dakotę. http://www.dogomania.pl/forum/f99/8-ciekawych-ksiazek-na-zabiedzone-kaukazy-138154/ Myślę, że niebawem wystawię kolejny bazarek.
  15. Ogłoszenia nic nie dały? A allegro jeszcze ma czy trzeba nowe zrobić? Ja nie mogę pojąć czemu ten śliczny młody piesek nie ma jeszcze swojego własnego domku :shake: Na zdjeciach wygląda cudownie. Mądra i cierpliwa sunia z tej Dżoki :loveu:
  16. Energia, jak widać na zdjęciach nadal jej nie opuszcza ;-) I choć urosła to koty potężnie przy niej wyglądają :loveu:
  17. papunia wysłałam Ci pw w sprawie bazarku. Też coś moge dorzucić.
  18. I tak cierpią bezgłośnie biedne dumne wielkie psy :( Przecież te zęby muszą boleć...
  19. Ja odpowiem:Lilu nie szuka domu ;) [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][CENTER][COLOR="Magenta"]Lilu już ma dom[/COLOR]:multi:[/CENTER][/SIZE][/FONT][/B] Osoba, która założyła ten wątek nie ma dostępu do internetu, a tylko ona może zmienic tytuł wątku :oops:
  20. Ciekawe czy się zdecydują... Przynajmniej Fibi miałaby trochę ruchu z tym maluchem :-)
  21. A to nie świńska grypa przypadkiem :razz: Lepiej już się czujesz? A Dramcio zdrowy?
  22. Na zdjęciach nie wyglądają tak źle :-( Widać psy tej dumnej rasy do ostatnich dni zachowują fason. Przerażające dla mnie jest to, że te suki większą część swojego marnego życia spędziły w schronisku :placz: Pomyślę o jakimś bazarku.
  23. No i pięknie :loveu: Jutro więc będą się ważyć losy Fibi :-)
  24. Jak się miewa Farcik? Poprawia się jego kondycja?
  25. Czyżby Kluska uciekła znowu na wczasy? Dzień bez wiadomości o Dramku to dzień stracony ;)
×
×
  • Create New...