-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Śliczna i szczęśliwa psina. Wszystkie nasze szczeniaki zawsze wychodziły na zewnątrz praktycznie od zaraz po przybyciu do naszego domu. I wychodziły na miejskie podwórko. Było ich w sumie 5 i nigdy żaden z nich nie chorował na zakaźną lub wirusowa chorobę. Jestem pewna, że Liluni nic gorszego niż do tej pory miał już nie grozi zwłaszcza na swoim własnym podwórku. -
Śliczne zdjęcia :-) W samochodzie tak ładnie i spokojnie sobie leżała. W nowym domku zamieniła czarne szeleczki na bardziej widoczne czerwone. Nowa pańcia i jej mąż przekupili piesa smakołykami ;) Iwonko, od poczatku wiedziałaś, że musisz ją komuś oddać. Być może uratowałas jej życie, odkarmiłaś, zapewniłaś bezpieczne schronienie wtedy i teraz. Pokazałaś psu, że są dobrzy i kochający ludzie i na koniec zawiozłaś do nowych państwa, którzy - mam szczerą nadzieje - zapewnią jej dostatnie i bezpieczne żcie do końca jej dni. Nie była u Ciebie bardzo długo, więc miejmy nadzieję, że za 2 tygodnie będzie zakochana w swoich obecnych właścicielach. Jedyne czego według mnie teraz nie powinnaś robić to odwiedzać jej - dla swojego i jej dobra. Poproś kogoś znajomego, żeby zaglądnął przejazdem czy pies nie na łańcuchu lub nie biega gdzieś po polach samopas, sama przejedź po kolicy ale nie idź do nich. Nie teraz. Dajcie sobie czas na zaleczenie ran. Będzie dobrze :happy1: Trzymam kciuki za sunie i jej nowy domek :kciuki:
-
[quote name='iwona213']właśnie wróciłam z Krakowa, nie mam siły nic pisać... Kira w nowym domu, a ja ciągle ryczę... bardzo przeżyłam rozstanie, nie nadaje sie do tego, nie chce więcej psów na tymczasie. Tak bardzo chciała iść ze mną a ja musiałam ją zostawić, czuje sie jak zdrajca. Po raz kolejny poczuła się porzucona... [/quote] Bardzo Ci współczuję i doskonale rozumiem. Też bym pewnie podobnie to odebrała. Nie da się wytłumaczyć psu, że to z troski o niego i z chęci zapewnienia dobrego życia. [quote]domek super, tylko ogrodzenie do poprawy. Pod bramą wjazdową, jakieś pół metra luka. Pan był w trakcie zabezpieczania jak przyjechaliśmy. No i od strony sąsiada, też brak kawałka ogrodzenia, tez Pan łatał. Założyłam jej na wszelki wypadek identyfikator, ale mam nadzieję że jednak się nie wymknie. [/quote] Oj to nie fajnie :angryy: Jeśli zwieje to bedzie tragedia bo w nowym obcym miejscu obcy jeszcze dla niej ludzie mogą jej nie złapać.
-
Jego wycie wciska się w uszy i rozdziera serce-Bary-MA DOM
Lidan replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Ależ cudowne wieści przed snem :-) Powodzenia pieseczku :bye: -
Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie tego co pod tymi futrami można znaleźć. Mam psa czasem długowłosego (zanim go ostrzygę) więc wiem jak szybko robią sie kołtuny i jak trudno je rozczesać oraz co pies w takim futrze przynosi ze spaceru. Tyle, że mój pies to 1/10 kaukaza. No ale odparzyn pies nie dorobi się od kilkudniowego nieczesania :shake: Dzięki :-) Miałam właśnie taką nadzieję ;)
-
Bazarki na Dakote i Siwą: http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-siwa-dakote-mix-bazar-ksiazki-maskotki-bizuteria-do-27-05-a-136611/ http://www.dogomania.pl/forum/f99/8-ciekawych-ksiazek-od-papunia-na-zabiedzone-kaukazy-138154/ Proszę zaglądać, podnosić, licytować i kupować :-). Wkrótce następny bazarek ;)
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Fuksik, słoneczko, gdzie ten domek dla ciebie :???: -
Akurat się chłodniej zrobiło, ale pewnie nie na długo i lada dzień staruszki będą dyszały ciężko mimo braku futra. Na prośbę papuniazrobiłam bazarek z książkami, z których dochód zostanie przekazany na Siwą i Dakotę. http://www.dogomania.pl/forum/f99/8-ciekawych-ksiazek-na-zabiedzone-kaukazy-138154/ Myślę, że niebawem wystawię kolejny bazarek.
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia nic nie dały? A allegro jeszcze ma czy trzeba nowe zrobić? Ja nie mogę pojąć czemu ten śliczny młody piesek nie ma jeszcze swojego własnego domku :shake: Na zdjeciach wygląda cudownie. Mądra i cierpliwa sunia z tej Dżoki :loveu: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Energia, jak widać na zdjęciach nadal jej nie opuszcza ;-) I choć urosła to koty potężnie przy niej wyglądają :loveu: -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
Lidan replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Ja odpowiem:Lilu nie szuka domu ;) [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][CENTER][COLOR="Magenta"]Lilu już ma dom[/COLOR]:multi:[/CENTER][/SIZE][/FONT][/B] Osoba, która założyła ten wątek nie ma dostępu do internetu, a tylko ona może zmienic tytuł wątku :oops: -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
A to nie świńska grypa przypadkiem :razz: Lepiej już się czujesz? A Dramcio zdrowy? -
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Jak się miewa Farcik? Poprawia się jego kondycja? -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Czyżby Kluska uciekła znowu na wczasy? Dzień bez wiadomości o Dramku to dzień stracony ;)