-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Prześliczna jest ta sunia. I taka niewielka. Jak zwykle trudno mi pojąć, że dla takiej malizny tak trudno znaleźć jakies małe lokum :niewiem:
-
Maleńki kłębek nieszczęścia - *DIVA* - MA WSPANIAŁY DOM!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=650944954][SIZE="5"][FONT="Georgia"][COLOR="DarkOrchid"][CENTER][B]allegro Piłkarza[/B][/CENTER][/COLOR][/FONT][/SIZE] [/url] -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=650944954][SIZE="5"][FONT="Georgia"][COLOR="DarkOrchid"][CENTER][B]allegro Piłkarza[/B][/CENTER][/COLOR][/FONT][/SIZE] [/url] -
Na szybkiego zrobiłam takie dwa proste banerki: [CENTER][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/warszawa-siemiatycze-sunia-juz-sama-bez-pomocy-pilnie-dt-ds-138649/][img]http://global.images8.fotosik.pl/38/e90071412cafd56d.jpg[/img][/url] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/warszawa-siemiatycze-sunia-juz-sama-bez-pomocy-pilnie-dt-ds-138649/][img]http://global.images8.fotosik.pl/38/14e1bb178b7d0a95.jpg[/img][/url] [/CENTER] Mogą być?
-
Maleńki kłębek nieszczęścia - *DIVA* - MA WSPANIAŁY DOM!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że do Divy uśmiechnęło się szczęście :Cool!: [quote name='clo']Diva w środę za tydzień jedzie do nowego domu po wcześniejszej sterylce:)!ale allegro mam prośbę czy można by podmienic na naszego pikiego kochanego?[/QUOTE] Allegro jest wyróżnione, podświetlone i chyba pogrubione... Oczywiście, jeśli Divie nie jest już potrzebne szkoda, żeby sie zmarnowało ogłoszenie. Proszę podać link do pieska, którego mam umieścić w ogłoszeniu i koniecznie namiary na osobę, która będzie udzielać informacji o psiaku. -
Maleńki kłębek nieszczęścia - *DIVA* - MA WSPANIAŁY DOM!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo: [CENTER][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=650944954] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="Magenta"]allegro Divy[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/url][/CENTER] Nie wiem dlaczego mimo kilku prób nie udało mi się zmienić koloru czcionki :niewiem: Pozawoliłam sobie skopiować cały tekst z dogomani bo myślenie dzisiaj jakoś mi też nie idzie :shake: -
Maleńki kłębek nieszczęścia - *DIVA* - MA WSPANIAŁY DOM!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Próbuję je właśnie zrobić tylko miałam problem ze zdjęciami. Mam nadzieję, że mnie za ich kradzież nie zamkną :shake: -
Dane mi było, dosłownie w ostatniej chwili, poznać osobiście Mobika oraz osoby dzięki którym mógł on spokojnie i w godnych warunkach przeżyć ten ostatni rok. Mobik do końca był zadbany, głaskany, otoczony miłością i opieką. Chylę czoła przed panią Małgosią za ten czas, który poświęciła umierającemu psu. Przyjmując Mobika pod swój dach miała pełną świadomość, tego, że bierze ciężko chorego psa, któremu niewiele życia już zostało. Wspaniałe dziewczyny _bubu_ i Yorija zapewniały jedzenie, lekarstwa i opiekę weterynaryjną przez cały okres pobytu Mobika w domu tymczasowym. Dzięki ich zaangażowaniu i pomocy Mobik mógł godnie żyć i godnie odejść. Mobiku, biegaj radośnie po zielonych łąkach [']
-
Katowany,powieszony na trzepaku szczeniak zostaje w swoim domu.
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Bardzo sympatyczny pyszczek ma ta sunia. Kojarzy mi się trochę z owczarkiem szkockim lub szetlandzkim. -
Maleńki kłębek nieszczęścia - *DIVA* - MA WSPANIAŁY DOM!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Czyli Diva nadal szuka domu :roll: Postaram się jutro zrobic to allegro dla niej. -
Maleńki kłębek nieszczęścia - *DIVA* - MA WSPANIAŁY DOM!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Trzymam :kciuki: :kciuki: i czekam na odpowiedź bo gdyby tak się udało to ... narazie zaczekam z allegro ;) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Jak się dzisiaj miewa psisko? -
Maleńki kłębek nieszczęścia - *DIVA* - MA WSPANIAŁY DOM!!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Jeśli chodzi o takie "normalne" ogłoszenie na allegro - nie cegiełki - to mogę zrobić wykorzystując tekst i zdjęcia z tego wątku. Chyba, że jest tu ktoś kto ma większą wprawę w robieniu ogłoszeń to mogę mu przelać pieniądze na ogłoszenie. Suczka jest prześliczna :-) -
Katowany,powieszony na trzepaku szczeniak zostaje w swoim domu.
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Następny śliczny i bardzo biedny piesek :placz: To się naprawdę nigdy nie skończy :-( Zawsze najbiedniejsi będą cierpieć z rąk człowieka, a większość ludzi nie będzie widziało dramatu toczącego się pod ich nosem aż dojdzie do najgorszego :angryy: -
Uff... Cały dzień myślałam o tym ślicznym psie. Kamień spadł mi z serca. Widzę, że akcja odbicia Luckiego trwała dosyc długo. Strasznie się cieszę, że pies już bezpieczny. Mam nadzieję, że byli właściciele psa zostana ukarani, a pies szybko pojedzie do nowego domu.
-
Czytałam ten artykuł w gazecie bo ktoś podesłał mi kilka dni temu link do niego. Byłam oburzona i nadal jestem :mad: na tego sadystę i jednocześnie pełna uznania za odwagę i dobre serce dla tych którzy psiaka uratowali. Miałam nadzieję, że teraz już będzie dobrze ale w głowie kiełkowała wstrętna myśl, że jeśli ten psychol mieszka obok swoich wybawców to mogą być jeszcze problemy. Niestety, jak widać w takich przypadkach psa trzeba szybko wywieźć poza zasięg dręczyciela bo nasze prawo psa nie uratuje.
-
Hm... To jest mocno podejrzane i przynzam, że chodzą mi dziwne myśli po głowie. W ogóle nie rozumiem dlaczego tak schronisku zależy, żeby psa wykastrować. Czemu nie chcą go wydać? Tak go strasznie kochają? Tak mają dużo miejsca i srodków na opiekę nad pami, że na siłe uniemożliwiają wydawanie zwierzaków?:hmmmm:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
To jest jakies nienormalne, żeby nikt nie dzwonił w sprawie takiego ślicznego psa. Dzwini ci ludzie są :roll: -
Lublin - SzczĘŚliwa MILI juŻ ma SwÓj WymaRZony DoMek!!!
Lidan replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Super :multi: wieści. Tak powinny kończyć się wszystkie psie nieszczęścia :-) -
[quote name='zuzlikowa'] [SIZE=4]Bazyl jutro nie będzie zabrany![/SIZE]... [SIZE=4]Bazyl jutro będzie kastrowany![/SIZE]:-(:-(:-(:-(...schronisko[B][SIZE=3] dziś [/SIZE][/B]rozpoczęło akcję kastracji psów! Nie pomogła interwencja kubusia,powoływanie na umowę...informację..[B].[SIZE=3]Bazyl nie zostanie wydany,bez kastracji...a po niej min 3 dniowej obserwacji![/SIZE][/B]...decyzja weterynarza schroniskowego wg kubusia,jest ostateczna. [SIZE=3][B]Bazyl ma być wydany w piątek.[/B][/SIZe][/QUOTE] Tak jakby kastracja psa była najważniejszą rzeczą pod słońcem :shake: I to jeszcze w warunkach schroniskowych. Niewiele wiem o tym schronisku ale z tych kilku rzuconych w tym wątku zdań wnioskuję, że chyba daleko mu do ideału. Przypływ gotówki nagły mają? Przecież zoszczędziliby na tym gdyby pies był kastrowany już po adopcji. A tak się wszystko ładnie zaczęło układać...:mad: