Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Jak się czuje fuks? Leży cały czas biedaczek?
  2. Trzymam więc kciuki za biedactwo. Mam tylko nadzieję, że maluch nie cierpi, że dali mu coś przeciwbólowego i że opuści kiedyś lecznicę na własnych 4 łapkach :kciuki:
  3. Maleńkie biedactwo :-( Co on robił sam na ulicy :mad: Dlaczego ludzie nie wyprowadzają swoich psów na smyczy :niewiem: Ileż mniej nieszczęść spotkałoby psy dobrze pilnowane. Ciekawe czy zgłosi się po niego jakiś "właściciel" Czy mały będzie operowany? Jeśli został potrącony przez samochód to może mieć jakieś poważne obrażenia wewnętrzne :sad:
  4. Czy już ustalono termin operacji? Jak się czuje Dakar?
  5. Jak się miewa snieczka? Szwy pewnie już ściągnięte.
  6. A czarnuszek dalej bez domu. Czy ktoś o Kajtusiu jeszcze pamięta?
  7. Witaj maleńka :-) Nadal czekasz na swojego ludzia, bidusiu?
  8. Nie mogę się na patrzyć na tego slicznego puchatego sierściucha :mdrmed:
  9. Jak się czuje Emirek? Czy ten jego domek już jest pewny?
  10. Tak ciężko mi zrozumieć jak ktoś może wyrzucić własnego psa po tylu latach :shake: Trzymam kciuki za Ciebie maleńki, bo chyba nic więcej dla ciebie zrobic nie mogę :-( [B]czia[/B] bardzo Ci współczuje z powodu pożegnania z Piotrusiem jednocześnie jestem pełna podziwu i uznania za wszystko co dla niego zrobiłaś.
  11. Ja dostałam kilka automatycznych potwierdzeń, jeszcze więcej informacji o problemach z dostarczeniem mojej wiadomości i tylko jedna osoba odpisała osobiście, choć nie tak jakbym chciała: [QUOTE]Dziękuję bardzo za Pani maila. Proszę o przekazanie postulatów Posłom z Komisji Ochrony Środowiska (skład Komisji na stronach sejmowych), którzy rozpatrzą Pani postulaty przy nowelizacji stosownych ustaw. Z poważaniem Poseł na Sejm RP Marek Zieliński[/QUOTE]
  12. Edytko, czekam na fanty bazarkowe ;)
  13. Wrzuciłam ją jeszcze tu: [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1909794_mala_sniezka_ma_3_miesiace_i_pilnie.html]Alegratka.pl[/url] [url=http://www.mojpupil.pl/modules.php?name=Ogloszenia&op=view&iduser=15633]mójpupil.pk[/url] [url=http://ogloszenia.adverts.pl/pokaz.php?id=539413]ogłoszenia Adverts[/url] [url=http://www.tusprzedaj.pl/user.php]TuSprzedaj.pl[/url] - coś poknociłam bo nie mogę teraz znaleźć :angryy: i na pineska - trzeba potwierdzić emailem, którego przyslą na adres podany wogłoszeniu
  14. Azyl, schronisko, przytulisko...To miejsca kojarzące się ze schronieniem, dachem nad głową, jedzeniem, a przede wszystkim z BEZPIECZEŃSTWEM... Tak bardzo mi cię żal sunieczko, tak mi smutno :-( Rudka YouTube - Samuel Barber - Adagio for Strings
  15. Ja mogę w tej chwili tylko skromnym banerkiem wspomóc :oops: [CENTER][url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-sniezka-ma-3-m-ce-chora-skora-brak-szansy-czy-przezyje-135518/][img]http://images8.fotosik.pl/12/729dd4673058face.jpg[/img][/url] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/mala-sniezka-ma-3-m-ce-chora-skora-brak-szansy-czy-przezyje-135518/][img]http://global.images6.fotosik.pl/453/f323209e3166715c.jpg[/img][/url][/CENTER]
  16. Powysyłałam dzisiaj listy do "4 kompletów" odbiorców, ale przy wysyłaniu do ostatniej piątej tury pojawił mi się komunikat, że ze względu na podejrzenie rozsyłania spamu do końca dnia z mojego adresu nie mogę wysłać więcej wiadomości. :crazyeye: Czy to jest spamowanie :???: Przejechałam dzisiaj ok 50 km przez kilkanaście wsi, a widziałam chyba kilkadziesiąt brzydkich, koślawych, małych bud w większości z psami na łańcuchach, wcale nie dużymi ani groźnie wyglądającymi :-( I jak tu spędzać radośnie święta :shake:
  17. [QUOTE]Ale coś mi tam do ucha szeptało,ze chyba juz wkrótce bedzie najprawdziwszy domek i najprawdziwsza rodzina.Taki Wielkanocny zajaczek. Jak to dobrze,ze istnieja ludzie,w których bije wrazliwe serc[/QUOTE] Czekam na dobre wiadomości i trzymam kciuki za to wrażliwe czyjeś serce :kciuki: żeby się nie rozmyśliło :kciuki:
  18. Emirowcy poza wielkim sercem muszą mieć, jak widać dużo siły fizycznej i niezłą kondycję :painting: Życzę wszystkim radosnych świąt i troszkę odpoczynku :loveu:
  19. Cuda się zdarzają, jak widać, szczególnie w okresie świąt :-) Strasznie się cieszę, że maleństwo szybciutko wraca do zdrowia :Cool!: Życzę Wam wszystkim radosnych świąt obfitujących w takie cuda :laugh2_2:
  20. O biedactwo śliczne. Weta powinno się wywieźć na taczkach prosto na kupe gnoju :mad: Jak się ktoś do czegoś nie nadaje to lepiej niech na plac idzie buraki sprzedawać i zwolni miejsce komuś z sercem i powołaniem :angryy:
  21. Potrzebują i to bardzo bo nawet dt nie mają. Prześliczne są :-)
  22. Oj biedaku... Nadal siedzisz znudzony w lecznicy? Nikt Cię na święta do swojego domu nie chce zaprosić :???:
  23. Jeszcze i to...:shake: Bardzo mi przykro. Biedna sunieczka :-(
  24. Dobrze, że sama jest w stanie zjeść tylko pewnie załatwia się pod siebie skoro na tylnych nóżkach nie staje. Smutno wygląda ta maleńka kruszynka, ale pysio faktycznie lepiej wygląda.
×
×
  • Create New...