Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Bez wątpienia to piękne psisko... Gdzie jest domek dla Szymka :???: A może banerek się przyda? [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/uliczny-kudlatek-szymek-czy-ma-szanse-na-dom-139256/#post12413148][img]http://global.images8.fotosik.pl/41/8982fb9672ea842f.gif[/img][/url]
  2. Marzeniem chyba wszystkich dogomaniaków jest mieć kawałek ogrodzonego terenu i domku, w którym mógłby umieścić bezkarnie i bez problemu tych najbardziej potrzebujących.
  3. Oj Kacperku... Czemu te oczka nie zdrowieją? Czy grozi mu slepota?
  4. [quote name='czarna01'] Wydaje mi się że łatwiej wyadoptować psa z domu tymczasowego jak bardziej się go pozna niż tak z ulicy.[/QUOTE] Według mnie: i tak i nie. Racjonalnie rzecz biorąc dorosły człowiek myślący praktycznie raczej woli wziąć już choć trochę sprawdzonego psa, wykąpanego i zaszczepionego, zwłaszcza gdy pies ma mieszkać w bloku i np. zostawać sam na kilka godzin, albo w domu są dzieci lub inne zwierzęta. Wiadomo, że lepiej wiedzieć czego po psiaku można się spodziewać. Z drugiej strony pies bez domu i to ładny budzi większą litość i czasem ktoś pod wpływem chwili i drgnienia serca zaoferuje domek... W każdym razie sunię trzeba zabrać i to szybko bo na małego pieska czycha wiele niebezpieczeństw i niechciana ciąża- aczkolwiek kłopotliwa- jest chyba najmniejszym z nich :razz:
  5. Ojej... jaka mała kruszynka :placz: Mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie (może czasem coś więcej dorzucę ale nie w tym miesiącu :shake: ) na hotelik. Zrobiłam 2 proste banerki chociaż chyba jakiś juz widziałam... Jesli ktoś chce to proszę się częstować ;)
  6. Piesio coraz ładniejszy. Jeszcze tylko jakiś domek by mu się przydał :mdrmed:
  7. Ile może taki płatny DT kosztować? Czy to działa tak jak hotelik dla zwierząt? Jak to wygląda od strony technicznej? Pies mieszka w domu czy w budzie? Kto zapewnia wyżywienie?
  8. Ogłoszenie Piłkarza wyświetliło się już 300 razy i nadal jest jeden obserwator.
  9. Minęła cała sobota i nikt nie odwiedził Weksika :niewiem:
  10. Fuksik jest prześliczny :loveu: Mały, lekki, ekonomiczny w utrzymaniu... Taki do głaskania i na spacerki, do trzymania na kolankach i do spania w łóżeczku... Że też tak trudno znaleźć domek takiemu małemu i slicznemu piesowi :shake:
  11. No i kolejny śliczny piesek został bez domku :placz: A wakacje jeszcze się nie zaczęły...
  12. Nieciekawie przedstawia się sytuacja kaukazek :shake: Nie dość, że chore i cierpią to jeszcze leczenie kosztowne :placz: W związku z tym, że pieniądze bardzo potrzebne przelewam większą część z pozostałych dwóch bazarków: 31 zł z Mix Bazarku 39 zł z bazarku ceramicznego ---------------------------- Razem: 70 zł Resztę (ok. 40 zł) dopłacę, gdy wpłyną na konto.
  13. [quote name='__Lara']Dziś miałam jeden, a właściwie dwa telefony. Ale ludzie, tzn. Panowie obydwoje chcą zdecydowanie mniejszego psa...[/QUOTE] Ach ci dzisiejsi panowie :shake: Yoreczki, jamniczki, pekińczyki im się marzą? A kto ma się zająć prawdziwymi psami :-o
  14. Bardzo ładne allegro. Może teraz ktoś pieska wypatrzy :kciuki:
  15. Zmieniłam tytuł (choć to nie było łatwe bo można tam umieścić tylko 50 znaków) i dodałam jeszcze kilka miłych słów na temat Piłkarza w tekście.
  16. Od samego początku zmieniałam wszystkie zdjęcia Divy na Piłkarza. Nie wiem dlaczego jeszcze przez jakiś czas na końcu było zdjęcie Divy :roll: Może w pamięci jakiejś zostało? Na drugi dzień już było dobrze i chyba nadal jest ok :???: Nikt nie dzwonił w sprawie pieska?
  17. Bardzo ładne i poruszające serce allegro. No to czekamy teraz na telefony w sprawie szczeniorka :kciuki: :kciuki: :kciuki:
  18. Jaka wersja by to nie była wygląda coraz lepiej :loveu:
  19. Oj maleńka... tak mi Cię żal :placz: Czy ktoś da ci coś do jedzenia? Czy masz gdzie schować się przed deszczem?
  20. O czym może świadczyć ta krew w moczu? U psa pewnie o chorej prostacie, a u suki? Nerki? Chory pęcherz? Strasznie biedne te psice :-( Po ogoleniu wyglądają jak lwice ;) Biafra podziwiam Twoją siłę fizyczną i psychiczną, odwagę i oddanie. Trzymam kciuki za staruszki :kciuki: Czekam jeszcze na wplaty od 4 osób i wtedy przeleję jeszcze dwóch bazarków ok 120 zł Czy doszła przesyłka z zastrzykami (Carbo...coś tam) :???:
  21. Ludzie w ogóle jacyś dziwni są :p Tu jest taki mini [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-malenki-weks-po-wypadku-z-operowana-lapka-szuka-domku-na-cito-136648/][COLOR="Red"][B] => :painting:[/B][/COLOR][/url] i też go nikt nie chce :placz:
  22. Widzą i słyszą skoro niektórzy tak głosno to głoszą ;-) I nawet niektórzy bardzo się przejmują tym maluszkiem, opowiadają o nim w pracy i wśród znajomych ale jakoś nikogo nie udało mi się zmiękczyć na tyle, żeby chociaż zaczął się zastanawiać nad przygarnięciem tego maluszka :shake:
  23. Ładnie tylko czemu w takiej miniaturze? :eviltong: Szkoda, że nikomu tam nie zapadł tak głeboko w serce, żeby adoptował go z marszu :loveu:
  24. Śliczny ten maluszek :loveu: Czy ma jeszcze szwy na łapce bo na ostatnich zdjęciach wyglądało jakby już były zdjęte i jakby futerkiem nóżka zaczynała zarastać.
  25. To pewnie o niczym nie świadczy ale piłkarz ma jednego obserwatora na allegro :-)
×
×
  • Create New...