-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Marzeniem chyba wszystkich dogomaniaków jest mieć kawałek ogrodzonego terenu i domku, w którym mógłby umieścić bezkarnie i bez problemu tych najbardziej potrzebujących. -
[quote name='czarna01'] Wydaje mi się że łatwiej wyadoptować psa z domu tymczasowego jak bardziej się go pozna niż tak z ulicy.[/QUOTE] Według mnie: i tak i nie. Racjonalnie rzecz biorąc dorosły człowiek myślący praktycznie raczej woli wziąć już choć trochę sprawdzonego psa, wykąpanego i zaszczepionego, zwłaszcza gdy pies ma mieszkać w bloku i np. zostawać sam na kilka godzin, albo w domu są dzieci lub inne zwierzęta. Wiadomo, że lepiej wiedzieć czego po psiaku można się spodziewać. Z drugiej strony pies bez domu i to ładny budzi większą litość i czasem ktoś pod wpływem chwili i drgnienia serca zaoferuje domek... W każdym razie sunię trzeba zabrać i to szybko bo na małego pieska czycha wiele niebezpieczeństw i niechciana ciąża- aczkolwiek kłopotliwa- jest chyba najmniejszym z nich :razz:
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ojej... jaka mała kruszynka :placz: Mogę zadeklarować 10 zł miesięcznie (może czasem coś więcej dorzucę ale nie w tym miesiącu :shake: ) na hotelik. Zrobiłam 2 proste banerki chociaż chyba jakiś juz widziałam... Jesli ktoś chce to proszę się częstować ;) -
Ile może taki płatny DT kosztować? Czy to działa tak jak hotelik dla zwierząt? Jak to wygląda od strony technicznej? Pies mieszka w domu czy w budzie? Kto zapewnia wyżywienie?
-
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenie Piłkarza wyświetliło się już 300 razy i nadal jest jeden obserwator. -
Minęła cała sobota i nikt nie odwiedził Weksika :niewiem:
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Fuksik jest prześliczny :loveu: Mały, lekki, ekonomiczny w utrzymaniu... Taki do głaskania i na spacerki, do trzymania na kolankach i do spania w łóżeczku... Że też tak trudno znaleźć domek takiemu małemu i slicznemu piesowi :shake: -
Nieciekawie przedstawia się sytuacja kaukazek :shake: Nie dość, że chore i cierpią to jeszcze leczenie kosztowne :placz: W związku z tym, że pieniądze bardzo potrzebne przelewam większą część z pozostałych dwóch bazarków: 31 zł z Mix Bazarku 39 zł z bazarku ceramicznego ---------------------------- Razem: 70 zł Resztę (ok. 40 zł) dopłacę, gdy wpłyną na konto.
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Dziś miałam jeden, a właściwie dwa telefony. Ale ludzie, tzn. Panowie obydwoje chcą zdecydowanie mniejszego psa...[/QUOTE] Ach ci dzisiejsi panowie :shake: Yoreczki, jamniczki, pekińczyki im się marzą? A kto ma się zająć prawdziwymi psami :-o -
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładne allegro. Może teraz ktoś pieska wypatrzy :kciuki: -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam tytuł (choć to nie było łatwe bo można tam umieścić tylko 50 znaków) i dodałam jeszcze kilka miłych słów na temat Piłkarza w tekście. -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Od samego początku zmieniałam wszystkie zdjęcia Divy na Piłkarza. Nie wiem dlaczego jeszcze przez jakiś czas na końcu było zdjęcie Divy :roll: Może w pamięci jakiejś zostało? Na drugi dzień już było dobrze i chyba nadal jest ok :???: Nikt nie dzwonił w sprawie pieska? -
Katowany,powieszony na trzepaku szczeniak zostaje w swoim domu.
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Bardzo ładne i poruszające serce allegro. No to czekamy teraz na telefony w sprawie szczeniorka :kciuki: :kciuki: :kciuki: -
Oj maleńka... tak mi Cię żal :placz: Czy ktoś da ci coś do jedzenia? Czy masz gdzie schować się przed deszczem?
-
O czym może świadczyć ta krew w moczu? U psa pewnie o chorej prostacie, a u suki? Nerki? Chory pęcherz? Strasznie biedne te psice :-( Po ogoleniu wyglądają jak lwice ;) Biafra podziwiam Twoją siłę fizyczną i psychiczną, odwagę i oddanie. Trzymam kciuki za staruszki :kciuki: Czekam jeszcze na wplaty od 4 osób i wtedy przeleję jeszcze dwóch bazarków ok 120 zł Czy doszła przesyłka z zastrzykami (Carbo...coś tam) :???:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Ludzie w ogóle jacyś dziwni są :p Tu jest taki mini [url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-malenki-weks-po-wypadku-z-operowana-lapka-szuka-domku-na-cito-136648/][COLOR="Red"][B] => :painting:[/B][/COLOR][/url] i też go nikt nie chce :placz: -
Widzą i słyszą skoro niektórzy tak głosno to głoszą ;-) I nawet niektórzy bardzo się przejmują tym maluszkiem, opowiadają o nim w pracy i wśród znajomych ale jakoś nikogo nie udało mi się zmiękczyć na tyle, żeby chociaż zaczął się zastanawiać nad przygarnięciem tego maluszka :shake:
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Ładnie tylko czemu w takiej miniaturze? :eviltong: Szkoda, że nikomu tam nie zapadł tak głeboko w serce, żeby adoptował go z marszu :loveu: -
Śliczny ten maluszek :loveu: Czy ma jeszcze szwy na łapce bo na ostatnich zdjęciach wyglądało jakby już były zdjęte i jakby futerkiem nóżka zaczynała zarastać.
-
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
To pewnie o niczym nie świadczy ale piłkarz ma jednego obserwatora na allegro :-)