-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Strasznie mi żal wszystkich bezdomnych zwierząt, a niewidomych piesków chyba najbardziej :-( Dorzucę od siebie 10 zł miesięcznie. -
Co tam u ślicznotki słychać?
-
Mam wrażenie, że niektóre psy drapią się jakby z przyzwyczajenia nawet już po zlikwidowaniu przyczyny swędzenia. Moja Gapa gdy została znaleziona była bardzo zaniedbana, zapchlona, zdredziała, skołtuniona i śmierdząca. Od tego czasu minęło ponad 2 lata. Nie ma powodu do swędzenia a ona i tak drapie się. Może nie tak jak na początku jednak nie raz sprawdzałam czy w tym gęstym futrze nie schowała sią jakaś krwiożercza gnida :angryy: Dakota czuje się bezpiecznie w zaogrodzonym terenie, który zna i na wszelki wypadek woli nie opuszczać tego azylu. Te psy zbyt długo przebywały w schronisku, prawie całe swoje życie tam spędziły więc trudno wymagać, żeby zachowywały się jak normalny pies od szczeniaka mieszkający w kochającym domu. Możliwe, że do końca swojego życia Dakota nie wyjdzie z własnej woli na spacer. Jednak jest we właściwym miejscu... W końcu kojec Borysa miał być miejscem stałego pobytu dla kaukaza, który miał nie wychodzić na spacery ;)
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Jakaś nieodpowiedzialna idiotka z tej ... :zly7: To nie jest piesek dla niedojrzałych emocjonalnie i niesłownych pańć. Na pewno nie byłoby Verterowi u niej dobrze ani bezpiecznie :glaszcze: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moja "dyszka" już poszła ;) -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Jejku... Nieśmiało trzymam kciuki za tego slicznego pieska aby mu się wreszcie poszczęściło :kciuki: :kciuki: :kciuki: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli bedzie Ci tak lepiej to możesz wysłać mi nr na maila: [email protected] -
Jedna mała sunia czeka na jednego miłego ludzia z jednym duuużym sercem :modla:
-
A może ktoś przy okazji swięts był dzisiaj u Weksika i ma nowe wiadomości o pieseczku? Jak sobie radzi już w boksie?
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z przyjemnością wielką czyta się takie dobre wieści :multi: gonia66 pilotujesz od samego początku sprawę tego pieska, kontaktujesz się bezpośrednio hotelikiem, do którego ślepaczek pojedzie więc uważam za jak najbardziej porządane, żebyś zbierala kase na swoje konto. Czekam na dane do przelewu. -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Wszyscy jeszcze śpią, że do Piłkarza nikt nie zagląda? Pobudka!!! Już prawie południe :evil_lol: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ooo... :crazyeye: Widzę, że na wątku w nocy krasnoludki prowadziły działalność gospodarczą. :loveu: Już się pogubiłam ale chyba są już deklaracje na wiekszą część miesięcznego "czynszu" dla Kajetanka :multi: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i gdzie te pieniążkli dla malego ślepusia :mad: Jeszcze się wakacje nie zaczęły, więc wracać tu szybko i deklarować :diabloti: -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Udało się. Wkleiłam kilka nowych zdjęć. -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Obawiam się, że nie dam rady wymienić zdjęć. Próbowałam przed chwilą. Usunąć się dało ale nowego nie chce mi przyjąć. Zaplaciłam za 4 zdjęcia i wątpię czy mogę dodać ich więcej. -
[quote name='EVA2406'] Kacpruś już 3 dni dostaje ten lek, a ma dostawać przez 10 dni. I wydaje mi się dzisiaj, że łatwiej mu się oddycha. Oby się udalo wyleczyć tego malucha, bo jeśli nie to trzeba będzie szukać mu domku na wyłączność, nie zakoconego, żeby nie przenosił choroby. A on już bardzo chce wyjść z jednego pomieszczenia i spotkać całe domowe zoo.[/QUOTE] Życzę mu tego z całego serca i trzymam kciuki za coraz szybszy powrót do zdrowia :kciuki:
-
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, że cisza oznacza brak jakiegoś kontaktu w sprawie Piłkarza? Gdzie ci ludzie mają oczy :???: Toć trudno o piękniejszego psiaka na dogo :razz: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
No piesu skacz do góry :-) I niech cię wypatrzy jakaś solidna kobietka bo na facetów nie masz chyba co liczyć :shake: Tym bardziej, że pasemka u ciebie raczej trudno będzie zrobić :evil_lol: -
Wakacje się zbliżaja to i ludzie nie myśla o braniu zwierzaków do domu...Raczej myślą gdzie wyrzucić przed urlopem te co juz mają :mad:
-
W górę maluszku :multi: Nie daj o sobie zapomnieć :loveu:
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to byłoby już 105 zł na hotelik :loveu: