Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Przyłączam się bo jest co oblewać ;) A co mi tam... Postawię Ci goniu tą pepsi... :pepsi: Tyle jeszcze mi zostało na koncie.
  2. Strasznie się cieszę, że Kajtuś już poza schroniskiem :multi: Chyba trzeba zrzutę zrobic na garnek żeby psy goni nie zeszczuplały ;)
  3. No i co :???: Jest domek dla Fuksika :???: Czekamy na wiadomości... najlepiej dobre ;)
  4. Z tego co widzę na pierwszej stronie jest już stałych deklaracji na 305 zł czyli na hotelik już jest. Ponad 100 zł to deklaracje jednorazowe, które można na transport przeznaczyć. Mamy jeszcze ok 2 tygodnie na dalszą agitację. Myśle, że na karmę uzbieramy i na transport też. Może poprosimy kogoś o allegro cegiełkowe, zrobimy kilka bazarków... Zrobimy zrzutę na worek karmy...Ja zadeklarowałam na stałę tylko 10 zł ale postaram się wpłacać min 20 zł lub jednorazowo coś dorzucę od czasu do czasu. A może być i tak, że ktoś pokocha Juranda i go adoptuje ;)
  5. Nie dość, że kuweta :hmmmm: to jeszcze na jednym ze zdjęć pies ma obrożę, która wygląda jak kolczatka :niewiem: Rośnie świadomość w narodzie :razz: Teraz się nie wyrzuca do lasu tylko odrazu prowadzi pod igłę, żeby pies źle nie trafił :mad:
  6. No i nr konta do wpłat by się przydał bo później chwilę trwa zanim wszystkie deklarowane kwoty wpłyną na konto.
  7. No ale ona taka mała chyba nie jest :shake: Poza tym nie jestem pewna czy dla psa w takiej depresji odpowiedni będzie dom, w którym z powodu pracy psiak będzie przez kilka godzin zostawał sam i to chyba od samego początku...
  8. No i pięknie... Niech tylko ktoś się nim wreszcie zainteresuje. Nie otwiera mi się ogłoszenia na cafeanimal :niewiem:
  9. Nowe allegro Piłkarza: [url=http://www.allegro.pl/item663864634_maly_mlody_puszyty_piesek_szuka_domu.html][COLOR="Magenta"][SIZE="5"][B][FONT="Garamond"]Piłkarz[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR][/url]
  10. Śliczne zdjęcia :multi: Taki zwykły kundelek a tyle w nim życia i uroku. Biedronka też sliczna.
  11. Co słychać u maluszka? Rana ładnie się goi? Kiedy zdjęcie szwów?
  12. Na bazarku ruch jak nie przymierzając na Krupoówkach. Jak tak dalej pójdzie to ochroniarza trzebe będzie zatrudnić ;) Jak się czują kaukazki? Skóra się goi?
  13. Racja. W schronie ma małe szanse na adopcje...Chyba, że na łańcuch do pilnowania :mad:
  14. W górę, maleńki biedaku...
  15. [SIZE="5"][FONT="Franklin Gothic Medium"]Szerokiej drogi Kajtusiu :bye:[/FONT]
  16. [quote name='gonia66']Jupi Jupi Jupi!!!No i jestem juz po rozmowie z Morią- czeka jutro na Kajtunia:multi::multi:(...) uuuufffff...balam się, bo zanim poromawialam z Moria- podjelam decyzja sama i zadzwonilam do Pani kierownik i wzystko uzgodnilam...nie chcialam po nocy, a nie wiedzialam kiedy uda mi sie dogadac z Moria (byla na interwencji)...no to co..juz otwieamy flaszke, czy czekamy do jutra??????:multi::multi::multi: :Cool!: :Cool!: :Cool!: Z flaszeczką poczekajmy lepiej do jutra ...żeby nie zapeszyć :nono: Ale jakieś małe piwko przed snem ... na "spokojność" :beerchug: Jutro będziemy żegnać Kajetanka w schronisku i witać w hoteliku, a później ... z radości i po spożyciu :drinka: będziemy śpiewać gromkimi głosami pewnie już zapomniane "Góralu, czy ci nie żal..." :drink1:
  17. [quote name='Helga&Ares']Fuksiu jutro pozna potencjalną opiekunkę:cool3:[/QUOTE] Jejku... Naprawdę :???: Wreszcie ktoś zainteresował się tym nie-liżącym-jajek szczeniakiem :roll: A on w ogóle ma jajka :???: Bajka tak szybko pozbawia chłopaków ich klejnotów, że byłoby to aż dziwne :eviltong:
  18. Dobranoc Tytusku :glaszcze: Nawet nie wiesz ile miałeś szczęcia...
  19. Nadrabia stracony czas, kiedy złamania, gwoździe i śruby uniemożliwiały mu poruszanie :painting: Czy on tam jest bezpieczny? Tak mi żal maluszka :sadCyber:
  20. Jeśli masz chwilkę to wyślij deklarującym przypomnienie na pw. Wiem z doświadczenia bazarkowego, że czasem komuś się zapomni. Pewnie nie wszyscy wchodzą regularnie na wątek. Mając wiele innych zobowiązań może wylecieć z głowy. A to w końcu ważna sprawa ;) Nie mogę się już tego doczekać :multi:
  21. Pewnie już biega jak torpeda :Dog_run:
  22. Witaj Fuksiku :loveu: Zapomnieli wszyscy o Tobie? A przecież nadal nie masz stalego domku :shake:
  23. No cioteczki :razz: Wpłacać te deklarowane pieniążki szybciutko :mad: żeby maluszek nie musiał dłużej w nieprzytulnym schronie przebywać :shake: Nie ma na co czekać... Kajetan pakuj się i szykuj do drogi :loveu:
  24. O matko :placz: Biedne psisko :-(
×
×
  • Create New...