-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przyłączam się bo jest co oblewać ;) A co mi tam... Postawię Ci goniu tą pepsi... :pepsi: Tyle jeszcze mi zostało na koncie. -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Strasznie się cieszę, że Kajtuś już poza schroniskiem :multi: Chyba trzeba zrzutę zrobic na garnek żeby psy goni nie zeszczuplały ;) -
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
No i co :???: Jest domek dla Fuksika :???: Czekamy na wiadomości... najlepiej dobre ;) -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Z tego co widzę na pierwszej stronie jest już stałych deklaracji na 305 zł czyli na hotelik już jest. Ponad 100 zł to deklaracje jednorazowe, które można na transport przeznaczyć. Mamy jeszcze ok 2 tygodnie na dalszą agitację. Myśle, że na karmę uzbieramy i na transport też. Może poprosimy kogoś o allegro cegiełkowe, zrobimy kilka bazarków... Zrobimy zrzutę na worek karmy...Ja zadeklarowałam na stałę tylko 10 zł ale postaram się wpłacać min 20 zł lub jednorazowo coś dorzucę od czasu do czasu. A może być i tak, że ktoś pokocha Juranda i go adoptuje ;) -
Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!
Lidan replied to AdamG.'s topic in Już w nowym domu
Nie dość, że kuweta :hmmmm: to jeszcze na jednym ze zdjęć pies ma obrożę, która wygląda jak kolczatka :niewiem: Rośnie świadomość w narodzie :razz: Teraz się nie wyrzuca do lasu tylko odrazu prowadzi pod igłę, żeby pies źle nie trafił :mad: -
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
No i nr konta do wpłat by się przydał bo później chwilę trwa zanim wszystkie deklarowane kwoty wpłyną na konto. -
No ale ona taka mała chyba nie jest :shake: Poza tym nie jestem pewna czy dla psa w takiej depresji odpowiedni będzie dom, w którym z powodu pracy psiak będzie przez kilka godzin zostawał sam i to chyba od samego początku...
-
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
No i pięknie... Niech tylko ktoś się nim wreszcie zainteresuje. Nie otwiera mi się ogłoszenia na cafeanimal :niewiem: -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Nowe allegro Piłkarza: [url=http://www.allegro.pl/item663864634_maly_mlody_puszyty_piesek_szuka_domu.html][COLOR="Magenta"][SIZE="5"][B][FONT="Garamond"]Piłkarz[/FONT][/B][/SIZE][/COLOR][/url] -
Śliczne zdjęcia :multi: Taki zwykły kundelek a tyle w nim życia i uroku. Biedronka też sliczna.
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Racja. W schronie ma małe szanse na adopcje...Chyba, że na łańcuch do pilnowania :mad: -
Katowany,powieszony na trzepaku szczeniak zostaje w swoim domu.
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Co słychać u sunieczki? -
W górę, maleńki biedaku...
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[SIZE="5"][FONT="Franklin Gothic Medium"]Szerokiej drogi Kajtusiu :bye:[/FONT] -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='gonia66']Jupi Jupi Jupi!!!No i jestem juz po rozmowie z Morią- czeka jutro na Kajtunia:multi::multi:(...) uuuufffff...balam się, bo zanim poromawialam z Moria- podjelam decyzja sama i zadzwonilam do Pani kierownik i wzystko uzgodnilam...nie chcialam po nocy, a nie wiedzialam kiedy uda mi sie dogadac z Moria (byla na interwencji)...no to co..juz otwieamy flaszke, czy czekamy do jutra??????:multi::multi::multi: :Cool!: :Cool!: :Cool!: Z flaszeczką poczekajmy lepiej do jutra ...żeby nie zapeszyć :nono: Ale jakieś małe piwko przed snem ... na "spokojność" :beerchug: Jutro będziemy żegnać Kajetanka w schronisku i witać w hoteliku, a później ... z radości i po spożyciu :drinka: będziemy śpiewać gromkimi głosami pewnie już zapomniane "Góralu, czy ci nie żal..." :drink1: -
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Helga&Ares']Fuksiu jutro pozna potencjalną opiekunkę:cool3:[/QUOTE] Jejku... Naprawdę :???: Wreszcie ktoś zainteresował się tym nie-liżącym-jajek szczeniakiem :roll: A on w ogóle ma jajka :???: Bajka tak szybko pozbawia chłopaków ich klejnotów, że byłoby to aż dziwne :eviltong: -
TYTUS - 2letni Labrador, który cudem uniknął śmierci...W DOMU
Lidan replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Dobranoc Tytusku :glaszcze: Nawet nie wiesz ile miałeś szczęcia... -
Nadrabia stracony czas, kiedy złamania, gwoździe i śruby uniemożliwiały mu poruszanie :painting: Czy on tam jest bezpieczny? Tak mi żal maluszka :sadCyber:
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeśli masz chwilkę to wyślij deklarującym przypomnienie na pw. Wiem z doświadczenia bazarkowego, że czasem komuś się zapomni. Pewnie nie wszyscy wchodzą regularnie na wątek. Mając wiele innych zobowiązań może wylecieć z głowy. A to w końcu ważna sprawa ;) Nie mogę się już tego doczekać :multi: -
Pewnie już biega jak torpeda :Dog_run:
-
Fuks,szczeniak z pogruchotaną miednicą błaga o pomoc. ma dom
Lidan replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Witaj Fuksiku :loveu: Zapomnieli wszyscy o Tobie? A przecież nadal nie masz stalego domku :shake: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No cioteczki :razz: Wpłacać te deklarowane pieniążki szybciutko :mad: żeby maluszek nie musiał dłużej w nieprzytulnym schronie przebywać :shake: Nie ma na co czekać... Kajetan pakuj się i szykuj do drogi :loveu: -
O matko :placz: Biedne psisko :-(