-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Bruno, hopaj do góry :multi:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Adhd :turn-l: Coraz więcej psów na to cierpi...Ludzi zresztą też ;) Miejmy nadzieję, że jednak zobaczymy choć jedno zdjęcie ślicznego Verterka :loveu: Psiaku, zostaw tą budę w spokoju :mad: bo jak ją zjesz to będziesz spał pod gołym niebem :evil: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak się czuje Kajetanek? Kiedy trzeba będzie zapłacić następny "czynsz" za Kajetanka? -
Zaglądam do Frani z nadzieją na świeże wiadomości.
-
Dobranoc DJku :loveu:
-
Szkoda, że nic nowego o Bonusiku nie wiadomo. Mam nadzieję, że piesek nie jest tam bardzo zestresowany i że już rozpoczęto skuteczne leczenie jego skóry. Przy okzazji...Może ktoś pomoże... => [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1161/zlotoklos-k-wwy-bezdomna-suka-na-petli-728-zbieramy-na-kojec-pomozcie-140796/][COLOR="DarkRed"][CENTER]POTRZEBNE DEKLARACJE NA KOJEC I STERYLKĘ[/CENTER][/COLOR][/URL]
-
Śliczne foteczki :-) Psiaki przepiękne i kochane :iloveyou: Biedna Pixi...przez małego gremlina musiała w taki upał w sweterku chodzić ;) Wzrost wagi małego terrorysty w tak krótkim czasie o 100% nie wróży niczego dobrego...za chwilę przekroczy dopuszczalną wagę i nie pozwola go wnieść na poklad samolotu :turn-l: Przy okazji... Może ktoś mógłby troszkę pomóc tutaj: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1161/zlotoklos-k-wwy-bezdomna-suka-na-petli-728-zbieramy-na-kojec-pomozcie-140796/][COLOR="DarkRed"][CENTER]POTRZEBNE DEKLARACJE NA KOJEC I STERYLKĘ[/CENTER][/COLOR][/URL]
-
*FPR-ZwP* - maleńki Amiś po zmarłej czeka na domek!! MA DOM
Lidan replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Amisia? Jeśli możecie to zajrzyjcie do tej suni... [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1161/zlotoklos-k-wwy-bezdomna-suka-na-petli-728-zbieramy-na-kojec-pomozcie-140796/][COLOR="DarkRed"][CENTER]POTRZEBNE DEKLARACJE NA KOJEC I STERYLKĘ[/CENTER][/COLOR][/URL] -
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że problemy Mani i Erny zakończyły się tak szybko i szczęśliwie. Po tylu smutnych watkach miło się czyta takie dobre wiadomości. Przy okazji... Jeśli możecie to zaglądnijcie na wątek suni, dla której dziewczyny probują zebrać pieniązki na sterylkę i kojec. [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1161/zlotoklos-k-wwy-bezdomna-suka-na-petli-728-zbieramy-na-kojec-pomozcie-140796/][COLOR="DarkRed"][CENTER]POTRZEBNE DEKLARACJE NA KOJEC I STERYLKĘ[/CENTER][/COLOR][/URL] -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Szkoda, że pani więcej się nie odezwała :roll: Odpisałam na jej maila prawie natychmiast... Może czekając na więcej informacji szukała dalej i znalazła innego psiaka :niewiem: A może jeszcze zadzwoni... Są jakieś nowe wiadomości o Verterku? Jak się psisko miewa? Jeśli możecie to zaglądnijcie na wątek suni, dla której dziewczyny probują zebrać pieniązki na sterylkę i kojec: [CENTER][SIZE="4"]ll V[/SIZE][/CENTER] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1161/zlotoklos-k-wwy-bezdomna-suka-na-petli-728-zbieramy-na-kojec-pomozcie-140796/][COLOR="DarkRed"][CENTER]POTRZEBNE DEKLARACJE NA KOJEC I STERYLKĘ[/CENTER][/COLOR][/URL] -
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jak miło oglądać taki ucieszony pysio :multi: Strasznie się cieszę, że Erna ma już domek :-) -
MANIA i ERNA było PILNIE i się udało MAJĄ DOMY
Lidan replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cudowne wieści tuż przed snem :multi: Powodzenia w nowym domku ślicznotko :bye: -
:multi: Franiu teraz dopiero odżyjesz :loveu: Tylko schowaj ząbki :nono: bo Ci Pati pokaże gdzie raki zimują :krach:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Wysłałam do [B]__Lara[/B] na maila i na pw całą wiadomość od zainteresowanej Verteram pani, a panią poinformowałam, że przesłałam jej wiadomość na podany w ogłoszeniu adres mailowy i dałam link do tego wątku. Ciekawa jestem czy coś z tego domku wyjdzie :roll: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odwiedzam wirtualnie maluszka ;) -
Możemy liczyć na jakieś zdjęcia i nowinki z DT Bonusa :???:
-
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Przedłużyłam przed chwilą: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=676312717][SIZE="4"][COLOR="Magenta"][B]allgro Piłkarza[/B][/COLOR][/SIZE][/url]