Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Bruno, hopaj do góry :multi:
  2. Nie wyobrażam sobie kąpieli kaukaza w wannie :hmmmm:
  3. Adhd :turn-l: Coraz więcej psów na to cierpi...Ludzi zresztą też ;) Miejmy nadzieję, że jednak zobaczymy choć jedno zdjęcie ślicznego Verterka :loveu: Psiaku, zostaw tą budę w spokoju :mad: bo jak ją zjesz to będziesz spał pod gołym niebem :evil:
  4. Jak się czuje Kajetanek? Kiedy trzeba będzie zapłacić następny "czynsz" za Kajetanka?
  5. Zaglądam do Frani z nadzieją na świeże wiadomości.
  6. Zaglądam wieczorkiem do Stefka. Przy okzaji proszę o zajrzenie na wątek niewielkiej suni: POTRZEBNE DEKLARACJE NA KOJEC I STERYLKĘ
  7. Dobranoc DJku :loveu:
  8. Szkoda, że nic nowego o Bonusiku nie wiadomo. Mam nadzieję, że piesek nie jest tam bardzo zestresowany i że już rozpoczęto skuteczne leczenie jego skóry. Przy okzazji...Może ktoś pomoże... => [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1161/zlotoklos-k-wwy-bezdomna-suka-na-petli-728-zbieramy-na-kojec-pomozcie-140796/][COLOR="DarkRed"][CENTER]POTRZEBNE DEKLARACJE NA KOJEC I STERYLKĘ[/CENTER][/COLOR][/URL]
  9. Śliczne foteczki :-) Psiaki przepiękne i kochane :iloveyou: Biedna Pixi...przez małego gremlina musiała w taki upał w sweterku chodzić ;) Wzrost wagi małego terrorysty w tak krótkim czasie o 100% nie wróży niczego dobrego...za chwilę przekroczy dopuszczalną wagę i nie pozwola go wnieść na poklad samolotu :turn-l: Przy okazji... Może ktoś mógłby troszkę pomóc tutaj: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1161/zlotoklos-k-wwy-bezdomna-suka-na-petli-728-zbieramy-na-kojec-pomozcie-140796/][COLOR="DarkRed"][CENTER]POTRZEBNE DEKLARACJE NA KOJEC I STERYLKĘ[/CENTER][/COLOR][/URL]
  10. Co słychać u Amisia? Jeśli możecie to zajrzyjcie do tej suni... [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1161/zlotoklos-k-wwy-bezdomna-suka-na-petli-728-zbieramy-na-kojec-pomozcie-140796/][COLOR="DarkRed"][CENTER]POTRZEBNE DEKLARACJE NA KOJEC I STERYLKĘ[/CENTER][/COLOR][/URL]
  11. Bardzo się cieszę, że problemy Mani i Erny zakończyły się tak szybko i szczęśliwie. Po tylu smutnych watkach miło się czyta takie dobre wiadomości. Przy okazji... Jeśli możecie to zaglądnijcie na wątek suni, dla której dziewczyny probują zebrać pieniązki na sterylkę i kojec. [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1161/zlotoklos-k-wwy-bezdomna-suka-na-petli-728-zbieramy-na-kojec-pomozcie-140796/][COLOR="DarkRed"][CENTER]POTRZEBNE DEKLARACJE NA KOJEC I STERYLKĘ[/CENTER][/COLOR][/URL]
  12. Szkoda, że pani więcej się nie odezwała :roll: Odpisałam na jej maila prawie natychmiast... Może czekając na więcej informacji szukała dalej i znalazła innego psiaka :niewiem: A może jeszcze zadzwoni... Są jakieś nowe wiadomości o Verterku? Jak się psisko miewa? Jeśli możecie to zaglądnijcie na wątek suni, dla której dziewczyny probują zebrać pieniązki na sterylkę i kojec: [CENTER][SIZE="4"]ll V[/SIZE][/CENTER] [url=http://www.dogomania.pl/forum/f1161/zlotoklos-k-wwy-bezdomna-suka-na-petli-728-zbieramy-na-kojec-pomozcie-140796/][COLOR="DarkRed"][CENTER]POTRZEBNE DEKLARACJE NA KOJEC I STERYLKĘ[/CENTER][/COLOR][/URL]
  13. Jak miło oglądać taki ucieszony pysio :multi: Strasznie się cieszę, że Erna ma już domek :-)
  14. Cudowne wieści tuż przed snem :multi: Powodzenia w nowym domku ślicznotko :bye:
  15. U starszych psów brodawki to prawie norma. Miejmy nadzieję, że wszystko łądnie się zagoi.
  16. :ices_bla: To chyba przez ten upał minusa nie zauważyłam :splat:
  17. No to chyba całkiem niezła sumka się uzbierała dla tych staruszek :multi: Choć wydatki na sunie nie są małe...
  18. :multi: Franiu teraz dopiero odżyjesz :loveu: Tylko schowaj ząbki :nono: bo Ci Pati pokaże gdzie raki zimują :krach:
  19. Wysłałam do [B]__Lara[/B] na maila i na pw całą wiadomość od zainteresowanej Verteram pani, a panią poinformowałam, że przesłałam jej wiadomość na podany w ogłoszeniu adres mailowy i dałam link do tego wątku. Ciekawa jestem czy coś z tego domku wyjdzie :roll:
  20. Skąd ten ropień? :crazyeye: Wbiło mu się tam coś? Miał tam jakąś ranę? Dobrze ci się pieseczku trafiło :happy1:
  21. Możemy liczyć na jakieś zdjęcia i nowinki z DT Bonusa :???:
  22. Przedłużyłam przed chwilą: [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=676312717][SIZE="4"][COLOR="Magenta"][B]allgro Piłkarza[/B][/COLOR][/SIZE][/url]
×
×
  • Create New...