Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Cześć maleńki ślepaczku :lol: Jakoś tak trochę tu pustawo :shake:
  2. Bardzo się cieszę, że Stefcio już nigdzie nie będzie przenoszony :multi:
  3. Ostatnio jakoś nie mam wiele czasu, żeby tu zaglądać, a jak mam to dla odmiany dogo nie działa :angryy: Nie cieszę się jeszcze bo już zbyt wiele razy rozczarowałam się słomianym zapałem potencjalnych chętnych do adopcji psa. Będę się cieszyła jak DJ pojedzie do domku i jeśli po 2 tygodniach z niego nie wróci to już będę spokojna ;) Nie należy bagatelizować sprawy chodzenia na smyczy bo za psa wyprowadzanego bez smyczy można dostać mandat. Poza tym jeśli panie nie mieszkają w ogrodzonym domku to ze względów bezpieczeństwa psa trzeba wyprowadzać na smyczy.
  4. Co dobrego słychać u Tomcia?
  5. Ślicznotko, napewno szybko pójdziesz do domku. Takie cudeńka chyba długo nie mają statusu bezdomnych...mam nadzieję i trzymam kciuki za szybką adopcję.
  6. [quote name='stonka1125']już sprawdzam,02.08 jeszcze nie było,lece zobaczyć nie doszły jeszcze pieniążki od poker [B]doszły przelewy od: iwlajn-50zł ihabe-30zł lidan-20zł stan jurysiowej kasy na dziś=[/B][COLOR=DarkRed][B][COLOR=Black]242.50+100(iwlajn,ihabe ,lidan)=[SIZE=3][COLOR=DarkRed]342.50zł[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/B][/COLOR][/QUOTE] Ode mnie powinno być tylko 10 zł, chyba, że podajesz jeszcze wcześniejszy przelew :hmmmm:
  7. Jeszcze miesiąc i będzie po wakacjach. Może ktoś wreszcie wypatrzy Piłkarzyka :rolleyes:
  8. :kciuki: Trzymam mocno :kciuki:
  9. [quote name='Anja2201']Mam pytanie kto przelewał pieniążki na moje konto ? Bo nie wiem czy już przelewać na fundację czy czekać na resztę przelewów[/QUOTE] Ja wpłacałam, ale meldowałam o tym wczoraj. Ciekawe dlaczego piesek, który wcześniej chodził, nawet gdzieś uciekł gdy wszystko było już prawie gotowe, teraz przestał chodzić :hmmmm:
  10. Verter miał odwiedziny? To się chyba chłopak ucieszył z miłej odmiany i nowych wrażeń ;)
  11. Odwiedzam Kajetanka przed snem :painting:
  12. Ale super wieści. Mikra szybko opuści schronisko :multi:
  13. Prześliczne zdjęcia i urocze psiaki :loveu:
  14. Nie ma co się dziwić, że psina smutna i zdezorientowana. Najpierw siedział przy budzie, potem nawet i budy już nie miał. Po kilku dniach został zlapany,następnie został umieszczony wreszcie w cywilizowanych warunkach i za chwilę w metalowym "pudełku". Do tego ludzie wokół niego ciągle się zmieniają, jazda samochodem też pewnie była nowością. Biedny maluch. Miejmy nadzieję, że szybko zostanie dokładnie zdiagnozowany i rozpocznie się skuteczne leczenie.
  15. :hmmmm: Nie jestem pewna czy powinnam się deklarować (czytaj: czy mnie będzie stać) :hmmmm: ale spróbuję wyskrobać przynajmniej 10 zł miesięcznie :oops: W razie czego proszę o przypomnienie...
  16. Dotarłam do konca wątku. Cieszę sie, że udało sie zorganizować pomoc temu maluszkowi. Zanim dobrnęłam do końca przelałam 20 zł na wcześniej podane konto [B]Anja2201[/B] Poczęstuje się banerkiem ;)
  17. Jakie zgodne towarzystwo :loveu: Śliczne zdjęcia.
  18. Ta pani najwidoczniej niecierpliwa jakaś :razz: Dzialała pod wpływem impulsu i chciala psa JUŻ, TERAZ, NATYCHMIAST. To chyba nie najlepszy domek dla psa po przejściach :shake: Pecha masz Verterku z tymi chwilowo zainteresowanymi :hmmmm:
  19. Kiedy będzie coś wiadomo o dalszych losach tej ślicznotki?
  20. Następna dyszka poleciała ode mnie do Jurysia. Nie mogę się napatrzyć na tego przystojniaka :loveu:
  21. Ja też już przelałam swoją deklarację na ten miesiąc.
  22. Dorcia jest śliczna :multi: To już zupełnie inny pies. Niezłe stadko sporych psów tam się uzbierało ;) A jak reagował jej żołądek na gotowane w domu jedzenie? Znam psa, który po każdej suchej karmie ma brzydkie kupy. Wiele psów schroniskowych miewa kłopoty z trzustką. Nie pamiętam czy Dora miała robione badania w tym kierunku :???:
  23. Bonusik wyemigruje :???: Światowe psisko zrobi się z niego :lol:
  24. Asia podała adres do wątku w swoim poście: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/melnka-starowinka-mikra-nie-chce-umierac-w-schronisku-143198/[/url] Ciekawe, że nawet do takiego małego czasem kłopotliwego gryzonia :eviltong: można się tak przywiązać :-) I to jest najgorsze w idei domu tymczasowego. Przechowanie psa przez kilka dni ze świadomością, że nie jest nasz to co innego ale miesięczny pobyt, opieka, leczenie, przeżywanie zabiegu, wspólne wyjazdy to już za dużo :shake: [SIZE="2"]A sunia ze zdjęcia faktycznie prześliczna :loveu:[/SIZE]
×
×
  • Create New...