-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cześć maleńki ślepaczku :lol: Jakoś tak trochę tu pustawo :shake: -
Ostatnio jakoś nie mam wiele czasu, żeby tu zaglądać, a jak mam to dla odmiany dogo nie działa :angryy: Nie cieszę się jeszcze bo już zbyt wiele razy rozczarowałam się słomianym zapałem potencjalnych chętnych do adopcji psa. Będę się cieszyła jak DJ pojedzie do domku i jeśli po 2 tygodniach z niego nie wróci to już będę spokojna ;) Nie należy bagatelizować sprawy chodzenia na smyczy bo za psa wyprowadzanego bez smyczy można dostać mandat. Poza tym jeśli panie nie mieszkają w ogrodzonym domku to ze względów bezpieczeństwa psa trzeba wyprowadzać na smyczy.
-
Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Co dobrego słychać u Tomcia? -
Ślicznotko, napewno szybko pójdziesz do domku. Takie cudeńka chyba długo nie mają statusu bezdomnych...mam nadzieję i trzymam kciuki za szybką adopcję.
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']już sprawdzam,02.08 jeszcze nie było,lece zobaczyć nie doszły jeszcze pieniążki od poker [B]doszły przelewy od: iwlajn-50zł ihabe-30zł lidan-20zł stan jurysiowej kasy na dziś=[/B][COLOR=DarkRed][B][COLOR=Black]242.50+100(iwlajn,ihabe ,lidan)=[SIZE=3][COLOR=DarkRed]342.50zł[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/B][/COLOR][/QUOTE] Ode mnie powinno być tylko 10 zł, chyba, że podajesz jeszcze wcześniejszy przelew :hmmmm: -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Jeszcze miesiąc i będzie po wakacjach. Może ktoś wreszcie wypatrzy Piłkarzyka :rolleyes: -
:kciuki: Trzymam mocno :kciuki:
-
[quote name='Anja2201']Mam pytanie kto przelewał pieniążki na moje konto ? Bo nie wiem czy już przelewać na fundację czy czekać na resztę przelewów[/QUOTE] Ja wpłacałam, ale meldowałam o tym wczoraj. Ciekawe dlaczego piesek, który wcześniej chodził, nawet gdzieś uciekł gdy wszystko było już prawie gotowe, teraz przestał chodzić :hmmmm:
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Verter miał odwiedziny? To się chyba chłopak ucieszył z miłej odmiany i nowych wrażeń ;) -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odwiedzam Kajetanka przed snem :painting: -
Prześliczne zdjęcia i urocze psiaki :loveu:
-
Nie ma co się dziwić, że psina smutna i zdezorientowana. Najpierw siedział przy budzie, potem nawet i budy już nie miał. Po kilku dniach został zlapany,następnie został umieszczony wreszcie w cywilizowanych warunkach i za chwilę w metalowym "pudełku". Do tego ludzie wokół niego ciągle się zmieniają, jazda samochodem też pewnie była nowością. Biedny maluch. Miejmy nadzieję, że szybko zostanie dokładnie zdiagnozowany i rozpocznie się skuteczne leczenie.
-
Jakie zgodne towarzystwo :loveu: Śliczne zdjęcia.
-
Końskie-wyłysiały Tomcio Paluch postrzelony śrutem-pomocy
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Tomcia? -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Ta pani najwidoczniej niecierpliwa jakaś :razz: Dzialała pod wpływem impulsu i chciala psa JUŻ, TERAZ, NATYCHMIAST. To chyba nie najlepszy domek dla psa po przejściach :shake: Pecha masz Verterku z tymi chwilowo zainteresowanymi :hmmmm: -
Kiedy będzie coś wiadomo o dalszych losach tej ślicznotki?
-
JuryŚ juŻ u ronji!!!!szukamy domu i prosimy o ogŁoszenia!!!
Lidan replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Następna dyszka poleciała ode mnie do Jurysia. Nie mogę się napatrzyć na tego przystojniaka :loveu: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też już przelałam swoją deklarację na ten miesiąc. -
Dorcia jest śliczna :multi: To już zupełnie inny pies. Niezłe stadko sporych psów tam się uzbierało ;) A jak reagował jej żołądek na gotowane w domu jedzenie? Znam psa, który po każdej suchej karmie ma brzydkie kupy. Wiele psów schroniskowych miewa kłopoty z trzustką. Nie pamiętam czy Dora miała robione badania w tym kierunku :???:
-
Bonusik wyemigruje :???: Światowe psisko zrobi się z niego :lol:
-
Asia podała adres do wątku w swoim poście: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/melnka-starowinka-mikra-nie-chce-umierac-w-schronisku-143198/[/url] Ciekawe, że nawet do takiego małego czasem kłopotliwego gryzonia :eviltong: można się tak przywiązać :-) I to jest najgorsze w idei domu tymczasowego. Przechowanie psa przez kilka dni ze świadomością, że nie jest nasz to co innego ale miesięczny pobyt, opieka, leczenie, przeżywanie zabiegu, wspólne wyjazdy to już za dużo :shake: [SIZE="2"]A sunia ze zdjęcia faktycznie prześliczna :loveu:[/SIZE]