-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kajetanek wyglada jakby widział :loveu: Śliczne zdjęcia :happy1: -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Niektórzy sponosorzy spać nie mogą ;) A jak wcześnie banki otwierają u niektórych :evil_lol: Co nowego u Vertera słychać? -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Że też na każdym wątku musi ktoś siać ferment. Tym razem po cichu, za plecami zainteresowanych... Z jednej strony może to i lepiej bo zaraz zaczęłoby się wzajemne obrzucanie błotem, interwencja moda, upomnienia, bany itp. Jednak mimo wszystko przykro, że osoby, które pomagają od dawna psom (nie tylko siedząc przed komputerem ale robią to własnoręcznie) narażone są na nieprzyjemności i podejrzenia o "kłamstwo i kombinatorstwo." Ludzie, dajcie sobie na wstrzymanie, bardzo proszę. [B]kobix[/B] Co nowego u Gufiego? Chętnie zobaczylabym nowe zdjecia psiaka :-) [B]Biafra[/B] Jesteś niesamowita :happy1: Tylko skąd bierzesz czas i siły do opieki nad tyloma zwierzetami :hmmmm: -
Czy to napewno sa te same psy :???: Pierwsze zdjęcie Dory robione w schronisku. [img]http://img134.imageshack.us/img134/1431/p6140024.jpg[/img] Zdjęcie ze strony jamora. [img]http://images38.fotosik.pl/154/834957874e1b75cfmed.jpg[/img] Nie mogę uwierzyć, że ten przerażony pies próbuje już zaczepiać ludzi :p
-
Widzę, że znalazł się ochotnik do zrobienia allegro :p Bardzo ładny piesek z tego DJka :loveu:
-
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Jeśli nie ma nikogo zdolniejszego to postaram się zrobić jutro :p -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Allegro Piłkarza przedłużone: [url=http://www.allegro.pl/item690300975_pokochaj_pilkarza.html][B][SIZE="4"][COLOR="Purple"]POKOCHAJ PIŁKARZA[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Allegro Piłkarza przedłużone: [url=http://www.allegro.pl/item690300975_pokochaj_pilkarza.html][B][SIZE="4"][COLOR="Purple"]POKOCHAJ PIŁKARZA[/COLOR][/SIZE][/B][/URL] -
Co tam u Dorci słychać?
-
Słodkich snów DJ :loveu: Ty sobie śpij a my tu na czynsz dla ciebie uzbieramy ;)
-
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
Lidan replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Nie wszędzie przyjmują z psami i często za sprawą innych wczasowiczów, którym nie podoba się mieszkanie w jednym domu z psami. Ale da sie znaleźć takie miejsca gdzie można mieszkać ze swoim pupilem. Ja też szukam tylko takich domów na wypoczynek. Gdyby Gapa ze mną nie mogła jechać to wcale bym nie wypoczęła bo martwiłabym sie o nią :oops: Śliczny czarny Verter napewno w końcu znajdzie swoją bezpieczną przystań i ludzia, który go pokocha :loveu: -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Renata5']Ale niestety nie sika jak suczka i rodzina tej Pani powiedziała,że poniszczy swoim 'podlewaniem' wszystkie kwiatki:sad:[/QUOTE] Gratuluję przezorności :razz: Ja mam suczkę...i podnosi łapę do sikania :p Podlewa równo krzaki, murek, krawężniki i koła samochodów ;) -
[quote name='ewatonieja']WYNIKI BADAŃ W NORMIE, JEDNAK OTZRYMAŁAM INFORMACJĘ ZE BONUS ZAŁATWIA SIE NA POSŁANIE I WOGOLE W BOKSIE. MIMO ZE MA DOSTEP DO WYBIEGU :oops:[/QUOTE] No to nieładnie :razz: Do mieszkania raczej nikt go nie weźmie ... z takimi manierami :roll:
-
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
I co dalej? Gdzie to małe smutne łaciate? Siedzi już bezpiecznie w klatce czy dalej szwęda się za amatorami mamrota :???: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Oj drańciuchu jeden :loveu: Czekaj, czekaj ...jak psy stracą cierpliwość to będziesz cienko piszczeć :eviltong: -
Przelałam 20 zł Jeśli dam radę to w przyszłym miesiącu też coś wpłacę.
-
Proszę o podanie nr konta do wpłat na DJ i pozwolenie na przekazanie go acha44, która chce wpłcić jednorazowo 10 zł na psiaka. Jak dam radę to też dorzucę jakiś grosik, ale narazie nie chcę się deklarować.
-
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
Lidan replied to kobix's topic in Już w nowym domu
No i gdzie się podział ten przystankowy przystojniak :???: -
*PIŁKARZ* mix SHELTIE od dziecka w schronisku. MA WSPANIAŁY DOM!!
Lidan replied to fizia's topic in Już w nowym domu
A już miałam nadzieję że Piki pojedzie wreszcie do swojego domku :placz: -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
Lidan replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kajetanku widzę, że już czujesz się pewnie w nowym lokum skoro napadasz na innych :hmmmm: No i kto będzie chciał takiego agresora do domku :???: Opanuj się chłopie :mad: bo my tu zachwalamy i rysujemy twój kryształowo czysty wizerunek na potrzeby znalezienia chętnego na małego biednego pieska, a nie na bandyte :eviltong: