Jaaga
Members-
Posts
19185 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Chciałam tutaj podziękować Poker za ogromny karton z rzeczami dla psiaków, który wczoraj od Niej dostaliśmy Wszystko się akurat przyda, bo przy Greyu nie tylko skończyły się zapasy, ale i muszę "polować" w lumpeksach na koce, poszewki i kołderki.
-
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
Jaaga replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Najtaniej teraz wychodzi Brit. Może być senior. Dzięki -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
Jaaga replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
-
Tak jak napisałam Gastro Intestinal. O, muszę sprawdzić w wynikach, czy miała też badaną. Pamiętam, że wyniki krwi były dobre jak na lamblie. Nie bardzo mam jak, bo raczej teraz nie gotuję psom. Moje są na owadziej suchej, puszkach i puszkach vege. Jak widzą gary, to jest kwik i wszystkim musze szykować. wtedy warzywa, owoce, jajeczka, siemię, oleje, suplementy Chodzi mi o wybór gotowej karmy. Zawsze dotąd na Intestinalu najlepiej psy dochodziły do siebie, a z nią wstyd wyjść między ludzi.
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
Jaaga replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Taka smutna wiadomość U nas Koda właśnie pojechała na RTG sprawdzić, czy nie ma przerzutów na płucach. Wiolhelm, przytulam mocno -
Wstawiłaś zdjęcia dwóch psów. Pierwszy to przyjaciel Wiktora, a drugi choć do niego podobny, ma stojące uszka i białe łapki.
-
Zrobiłam Greyowi post pomocowy na FB z kontem fundacji. Na weekend chciałabym zbiórkę aktywować. Udostepniłam post na 31 grupach pomocowych. Takie posty są o tyle lepsze, że nie zostają usuwane z grup pomocowych, jak typowe zbiórki, bo są postami także szukającymi domu, czyli ogólnie pomocy dla psa. Będę bardzo wdzieczna, jesli poudostepniacie Greya także u siebie.
-
Te psy są śliczne. Czarny z białą "obrożą" jest rewelacyjny.