Jaaga
Members-
Posts
19185 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Mam dom dla suki średniej, krótkowłosej, łaciatej. Myslałam o Górce, ale pies ma mieszkac w domu, nie na zewnątrz i nie wiem, czy ona sie nadaje? jesli nie, to może wiedzie o takich suniach ? Dom polecony przez moją p. doktor, sunia ma być w typie suczki, która odeszła za TM, stąd te wymagania.
-
Miksy sznaucerkow - Frodzia za TM, Frodo w domu.
Jaaga replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Super wiadomość :multi:. Własnie dzis kończy sie allegro, to nie odnawiam. Trzymam kciuki za domek dla dziewczyny :lol:. -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Znajoma jedzie, ale chyba dzień wcześniej i ma nocowac u syna w Katowicach. Zapytam i dam znać. -
Mała śliczna Gajana z Kielc ALE JEJ SIĘ UDAŁO :) JEST W WARSZAWIE
Jaaga replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Też weszłam, żeby się przekonac, czy to o tą sunie chodzi, bo mi imie nie pasowało ;). -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Muszę więc szybko zacząć czarować :eviltong:. Andrzej jedzie w przyszłą sobotę do Kielc i ma zapowiedziane, że jak zobaczy bezdomniaka, to ma zgarniać :razz:. -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Nie ma innych ogłoszeń. Ja robię tylko allegro. Ma wyróznione, ale raczej bez efektu. Zrobiłam tez ogłoszenie do jarmarku. Wysyłałam zdjęcia jednej osobie zainteresowanej jeszcze Stellą, ale nie odpowiedziała już wcale, czyli nie spodobał się. -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Ewo, gdyby znowu udało sie ją złapać, to dajcie ją do hotelu na kilka dni, tak jak napisała Joasia. Ja mam kojec otoczony wkopanymi krawężnikami, wiec bez trudu przy odrobinie pracy, podkopałaby się. Musi sie uspokoić, bo co ja zrobie ze szczerzącym zęby psem? Gdyby u nas uciekła, byłoby jeszcze gorzej. Andrzej będzie dopiero 15.11 w Kielcach. Gdyby był potrzebny wtedy transport większej ilości psów, to dajcie znać. Kilkoro moich znajomych jedzie tez na wystawę i bedą przejeżdżać przez Katowice, wiec na pewno pomogliby w dowozie. Jesli więc chcecie, to ogłaszajcie psy na Śląsk, a ludzie mogą sobie odebrać je u mnie. -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Cudna, tylko ciągle szuka swojego opiekuna. Fuksik już się całkowicie odblokował psychicznie, sam szuka kontaktu, uwielbia pieszczoty. Jest spokojny i uległy, zero agresji. Same plusy :razz:. -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/796/33/49/796334901_1[/IMG] [IMG]http://photos01.allegroimg.pl/photos/400x300/796/33/49/796334901_3[/IMG] -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
Jaaga replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz zobaczyłam Burkę. Jest śliczna, mam prawie identycznego Wolfa, który trafił do nas z Palucha. Mixy szpiców są idealnymi psami, wierne, oddane, mądre, opiekuńcze,świetnie pilnują. Ile się naszukałam takiego psa, zanim trafił sie Wolf :roll:. Nie wiem, czemu tyle czeka na dom, bo Wolf bardzo sie podoba ludziom. Reklamujcie ją wszędzie jako mix szpica. Nie ma w niej nic zwyczajnego :eviltong:. -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Erko, a jakby jej podać w jedzeniu hydroksyzynę? Po 40 min. powinna sie wyluzować i wtedy możnaby ją złapać choćby na petlę ze smyczy. -
Szczenna sunia o tej porze roku :shake:. Chyba sterylka byłaby konieczna, bo jak i gdzie wychowa teraz szczeniaki?
-
Miksy sznaucerkow - Frodzia za TM, Frodo w domu.
Jaaga replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wiem, że w takich, kojcowych warunkach to nie ma sensu, ale nikt nie weźmie psa na podstawie jednego zdjęcia i informacji, że jest dziki. Może spróbujcie prosić o jakieś deklaracje, bazarki, wtedy łatwiej byłoby znaleźć DT. Rozsyłajcie wątek ludziom na PW. Ja, niestety nie polecę komuś dzikiego psa, o którym kompletnie nic nie wiem. -
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Erko, nadal nie masz zadnych wieści o suni? -
Miksy sznaucerkow - Frodzia za TM, Frodo w domu.
Jaaga replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Moniko, to gdzie jest to schronisko? Myslałam, że w Jastrzębiu. Ja bywam w schroniskach i wiem, jak jest, ale skoro wszystkie małe sunie sa razem, to kazdej mozna dac smakołyk i juz żadna się nie wyróznia. Pozostałym kontakt tez sie przyda. Staram się pomóc znaleźć jej dom, ale do tego trzeba współpracy. Zrobiłam allegro, mam ewentualną chętną, załatwiłam strzyżenie, sesję zdjęciową, więcej nie mogę, a samym podnoszeniem domów nie znajdziecie. W innym schronisku, gdzie bywałam najbardziej potrzebujące psy przebywają w biurze. Maleńką, zadbaną sunię w biurze od razu da się wypatrzyć. -
Miksy sznaucerkow - Frodzia za TM, Frodo w domu.
Jaaga replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Tylko z tym trudniej i chyba nierealne. Teraz wiekszość DT jest płatna. Ja też biorę te psy, które mają zapewnione wyzywienie i sterylkę/kastrację. Trudno znaleźć dom psu w takim wieku, więc myslę, że dobrze byłoby jednak trochę ją oswoić na miejscu. Pamiętajcie, ze na razie mam chętną osobę na małą starszą sunię, ale tak, jak napisałam musiałabym przesłac jakieś "zachęcające" zdjęcia. -
Miksy sznaucerkow - Frodzia za TM, Frodo w domu.
Jaaga replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, a nie mogłybyście spróbować troszkę nawiązać kontaktu z Frodzią w schronie? Może gdyby ją odwiedzać, dawać smakołyki, to trochę przełamałaby się. Samo podnoszenie wątku nic nie da, bo nikt takiego psa nie weźmie. Przydałyby się zdjęcia, najlepiej takie, gdzie jest na rękach. Gdyby były zdjęcia, to mam osobę zainteresowaną małą suczką, wiek nie ma znaczenia, tylko sterylkę trzeba by zrobić. -
Chyba najlepiej byłoby, jakby jakiś lekarz do Was przyjechał i zobaczył wyciek. Przy zwykłym zapaleniu macicy tez może być krew i takie zapalenie łatwo zlikwidować antybiotykami. Gorzej z ropomaciczem. Przy ropomaciczu może nie być żadnych objawów. Może suka więcej pić, ale też niekoniecznie. Byłam zdezorientowana jej wylizywaniem okolic sromu, ale nie miałam pojęcia, jak ma wyglądać w cieczce u tak dużej suki :oops:. Krwi nie było na pewno, ale pies sąsiadów interesował się nią. Później wszystko uspokoiło się. Gdybyście musieli od razu sterylizować sunię, to oczywiście mam pieniądze na operację.
-
wraca jeden ze szczeniakow -piesek-pilnie dt lub stały
Jaaga replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
[quote name='kasiaprodex']ser zanotowany i jogurt tez wołowina nie przejdzie finansowo a karma sucha to jaka.TYlko nie pisz z najwyzszej półki:razz:[/QUOTE] Lepiej kup dobrą karmę, po po gorszej małe moga miec sensacje pokarmowe i niedobory. Spróbuj zamówić sobie np. na Allegro czy Zooplusie karmę Royal Canin Special Club dla szczeniaków, 15 kg kosztuje ok. 120/130 zł. Nie jest zła, a wiele tańsza od tej normalnej. -
wraca jeden ze szczeniakow -piesek-pilnie dt lub stały
Jaaga replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
Nie doczytałam całości, ale jeśli maluchy mają 5 tyg., to najlepiej kup im dobrą suchą karmę. Ja karmię Royal Canin i jestem bardzo zadowolona. Młodszym podaję Starter, później Juniora. Wystarczy namoczyc i maluchy bedą najedzone. Do tego możesz dodawać np. ugotowane żółtko. Swoim szczeniętom w tym wieku nie podaję jeszcze sera, bo nie wszystkie go dobrze tolerują. Bardzo dobrze sprawdza się też preparat mlekozastępczy dla dzieci z nietolerancją laktozy Isomil. Weterynarz może wypisac receptę. Dosypuję go do rozmoczonej karmy i maluchy jedza, az sie uszy trzęsą. Jest znacznie tańszy niż mleko dla szczeniąt i świetnie tolerowany. Podaję go wszystkim moim szczeniakom i kocietom zamiast mleka. -
Rozmawiałam z Pania od Stelli i nasza sunia zachowuje sie idealnie, kiedy zostaje sama. Już zżyły sie ze sobą i wszystko jest w porządku. lucySxy, jeszcze raz dziekuję za karmę. Szkoda, że nie znalazła się odpowiednia suczka do tego drugiego domu. Ta Pani ma dwie suczki, wiec jakos sobie musi radzić z ich załatwianiem się. Czasem jest tak, że jest pies, a odpowiedniego domu nie ma, a innym razem, jest dom, a konkretnego psa brak ;). Jakby komuś wpadła kiedys podobna sunia w oko, to dajcie znać, zostawie sobie telefon tej Pani na wszelki wypadek. Nigdy nie spodziewałam sie, że bedę miała suczkę w takim typie, jak Stella. Dzisiaj śmiało mogę powiedziec, że to była jedna z czterech najukochańszych moich tymczasowiczek i ani przez moment nie żałowałam, że z nami została przez te dwa miesiące. Przekonałam sie, że nie wszystkie wyglądające tak psy są groźne. Jako właściciel małych psów, przełamałam wewnętrzny opór :razz:.
-
Męczy mnie ta czarno-biała sunia "depozytka". Napiszcie, proszę jaka ona jest. Dowiedziałam się tylko, ze dzika. Chodzi mi o relacje z innymi psami, mozliwość gryzienia. Czy mogłabym tez prosić o określenie mniej więcej jej wielkości, bo po zdjęciach to cieżko poznać. Mój aktualny tymczasowicz na zdjęciach wyglądał jak bernardyn, a przyjechał 20 kg psiak o umaszczeniu bernardyna :evil_lol:. W jakim jest wieku?
-
Sunia w typie teriera już 20 mies. czeka na dom!!!
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Podkład byłby rozerwany na strzępy w kilkanaście sekund :evil_lol:. Emilio, jak znajdę, to wstawię wątek. Próbowałam zainteresować nią fundacje niemieckie, ale jakoś żadna nie była zainteresowana problemowym psem :cool1:. Innych nie znam. Erko, czy cos już wiadomo o suni? Skoro nie ma Stelli, to mogłaby w każdej chwili przyjechać. Moja ciocia bedzie jutro wracać przez Kielce, tylko nie wiem, czy zgodziłaby się sunię zabrać, bo jej generalnie wszystkie zwierzęta przeszkadzają. Moze jednak, gdyby dać koc do samochodu, a sunia dałaby sie złapać, to udałoby sie?