Jump to content
Dogomania

Jaaga

Members
  • Posts

    19183
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    104

Everything posted by Jaaga

  1. Ewelinko, dobrze że chociaz Fuksik jest bezpieczny. Ma sie dobrze, zapas jedzenia na pół zimy. Tylko myslała, ze jak pojedzie do domu, to kolejny bezdomniak przyjedzie na jego miejsce. Teraz w domu mam prawie oddział geriatryczny i więcej psów nie dam rady wziąć, bo za duzo mam staruszków do opieki.
  2. Sytuacja jest teraz okropna. Ewelinka porobiła Fuksikowi tyle ogłoszeń i nie miałam ani jednego telefonu. Jeszcze tak nie było nigdy. W dodatku, to piekny i miły pies. Ewo, dałam ogłoszenie do Jarmarku o Bariego i jamnisiowatego szczeniaka. Czytałam, że szczeniaczek będzie miał dom, więc mów moze o innych gdyby ktos dzwonił, bo ogłoszenia nie da sie już wycofać i będzie we wtorek.
  3. Mnie z ledwością otwiera sie forum, wiec nawet nie próbuje wstawiac zdjęć. Zresztą na razie i tak nie ma mowy o wydaniu naszej kluchy, bo w domu byłaby tragedia. Mała jest niekłopotliwa, robi prawidłowe kupki, ładnie je. Ciekawe, co słychac u jej rodzeństwa? Ihabe, na już szuka domu jamnisiowaty rudy z białymi znaczeniami 4 miesieczny szczeniorek. Może jego chcieliby chętni? Fotki ma Erka, mogę poprosić o przesłanie.
  4. Ani jednego telefonu czy maila. Wprost niewiarygodne.
  5. Halbino, piszesz, że robaki wychodzą. Ciesz się, że nie widziałaś tego, co wyszło z nich u mnie. U Ciebie poszły juz niedobitki. Ja wczoraj jeść nie mogłam po tym widoku. Lała się z nich woda zamiast kupy z kłębowiskami robali. Mała dzisiaj zrobiła już w miarę fajną kupkę i tylko jednego robala. Śmiga po całym pokoju, ciągle je. Dziś chyba dostanę odpowiedź, jakiej płci szczeniorka chcą do DS. Jesli sunie, to dam swoją, a jeśli pieska, to proszę Halbinę o tel. kontaktowy, który moge podać ludziom.
  6. Też nie potrafiłam wejśc na forum. Już wszystko piszę. Szczeniaczki są u mnie od rana. Są to dwie suczki i dwa pieski. Wszystkie czarne. Nie są tak małe, jak miały być. Teraz mają po 1,2-1,3 kg. Mają pełny koplet zębów. Same z miseczki jedzą Startera RC, same też piją wodę. Ładnie chodzą załatwiać się na gazety. Miały paskudne kupki, ale pewnie były karmione krowim mlekiem. Po Royalu kupy ustały. Zostały już odrobaczone. Moja p. doktor ma dom dla jednego, ale musi podjechac tam po pracy, żeby dowiedzieć się, czy ma być piesek czy suczka. Oczywiście, jak moja córka je zobaczyła, to w drodze kompromisu jednego musimy u nas zostawić na DT. Halbina, jesli możesz, to przyjedź dopiero wieczorem, bo będę czekała na wiadomość odnośnie płci szczeniaczka, kóry ma jechać do DS. Jesli uda mi się, to postaram się wkleic zdjęcia. Na razie nie chcę ich focić, bo odsypiają po jedzeniu. Mamka wiec nie jest potrzebna, bo suka i tak nie chciałaby karmic maluchów z takimi zębami.
  7. Ewelinko, buziaki od Fuksika :lol:.
  8. Dziękuję, Ewelinko. Ogłoszenie super. Dodaj może tylko, że zaszczepiony.
  9. Dajcie zdjęcie Pysi jako pierwsze w ogłoszeniach, a domy zjadą się szybko. Taka słodziaczka :loveu:. Ludzka znieczulica mnie przeraża :shake:. To niewyobrażalne, żeby tylu ludzi w trzy dni nie zauważyło tych maleństw.
  10. Wybrałam, bo mama została z moimi psami. Oczywiście już na stacji pod Kielcami wypatrzyłam bezdomnego, spłoszonego szczeniaka i za nim goniłam. Niestety, zniknął mi. Wyglądałam jak wariatka, bo w butach na wysokim obcasie biegałam wkoło po parkingu i rozmokniętych trawnikach, wlokąc za sobą yorka i dwoje dzieci. Co chwilę zapadałam się w ziemi :oops:. A potem w barze jadłam dłuuugi posiłek, co chwile wybiegając przed wejście i lustrując okolicę. Andrzej powiedział, ze wstyd ze mną jeździć :evil_lol:. Jutro koleżanka ma zajechac na stację, zeby sprawdzić czy mały nie wrócił. Wyjadał cos ze śmietnika, to mam nadzieję, ze jutro znowu tam pojawi sie. Już zaangażowałam Erkę, ale niestety, piesek nie pojawił sie póxniej.
  11. Widziałam "na żywo" napis Ewelinki :razz:. Daje po oczach :evil_lol:. Tylko szkoda, ze nie mogła chodzic między ringami. :shake:. Gdyby nie fakt, że szukałam Ewelinki, to pewnie nie zauważyłabym nawet stoiska toz-u. Oglądających było jak na lekarstwo, a wystawcy byli zaaferowani swoimi pupilami. Pewnie jutro będzie lepiej.
  12. Przeczytałam, że macie szczeniaczka z nużycą. Mam świeżo odcietą połówke obroży Preventic, którą stosuje się również przy nużycy. Moge dać ją jutro Andrzejowi, zeby przekazał Ewelince na wystawie. Jesli oczywiście Ewelinka ma kontakt z osobą, która zajmuje sie szczeniakiem. Chciałam tez jechac do Kielc, ale niestety nie oszczeniła mi się jeszcze suczka, która miała termin na wtorek i nie mogę jechać. Ewelinko, jesli pojawisz się jutro w okolicy ringu z yorkami, to dam znać znajomym, ze mają cos Ci do puszeczki wrzuć ;).
  13. [quote name='Mefi']Hmm, nie mam dobrych wieści. Właśnie odebrałam maila z informacją, że zostają wprowadzone opłaty za utrzymanie stron na schronisko.net - 75 zł netto za 3 miesiące. :shake: Niestety jestem bez pracy od dłuższego czasu i nie jestem w stanie opłacić wam tego serwera, choć bardzo bym chciała. Do końca listopada musicie podjąć decyzję co dalej - jeśli się nie zdecydujecie będę musiała wypowiedzieć umowę.[/QUOTE] Nie znam się na tym :oops:, ale czy nie mozna strony przenieść na inny, tańszy serwer? Ja za swoją stronę płacę 50 zł za rok.
  14. Dlatego nie zaproponowałam mu żadnego innego, bo też tak sobie pomyslałam. Jak ktoś wydaje sie fajny, to od razu proponuję inne, o których wiem. Erko, co z sunią?
  15. Poproś może o przeniesienie wątku, bo tu nikt nie zagląda :shake:. Sunia śliczna, maluszki też. szkoda, zeby nie znalazły szybko domów. Na ogólnym mają wieksze szanse na to, żeby je ludzie zobaczyli.
  16. Dzis miałam tylko jeden tel. z Jarmarku. Pan szukał psa na dwór, do ogrodu i jeszcze mnie opieprzył :angryy:. Zapytałam grzecznie o które ogłosznie chodzi. Odpowiedział, że o psa, a ja pytam, o którego i gość sie wkurzył, ze o tego, co ogłaszam :evil_lol:. Nie pomyślał, ze moge miec wiecej ogłoszeń. Współczuje osobom, które ogłaszają schroniskowe, ponumerowane psy.
  17. Benię mogłabym wziąć, ale pieniądze od Joasi trzymam na sterylkę Belli. Teraz będę szczepić Fuksika, już odrobaczony, kupiłam mu jedzenie i nie bedzie pieniedzy na kolejnego tak dużego psa :shake:. Sam tymczas u mnie bezpłatny, ale sterylka i jedzenie niestety kosztują :oops:. Gdyby udało zebrać się pieniądze na zabieg, to sunia moze przyjechać. Tylko gdzie ona przebywa? Jeszcze kwestia transportu pozostaje.
  18. Ewelinko, ja tez chyba pojadę na wystawę. Będę się rozglądać za oznakowaną osobą z puszką :evil_lol:. Oczywiście, gdyby znalazł jakiś dom na Śląsku, to moge przewieźć psa. Erko, przesłałam psiaki z Twojego maila, ale nie dostałam jeszcze żadnej odpowiedzi. Próbuję dodzwonić się do p. doktor, ale miała zajęte albo nie odbierała, a teraz jest przerwa. Po godz. 15 dam znac, czy cos z tego wyszło.
  19. Od-Nowa, znajoma jedzie z kimś, bo sie bała sama takiej drogi, wiec transport możliwy byłby tylko od Katowic. Fuksik nadal czeka na dom. Miałam jeszcze trochę telefonów o Stellę, a o niego ani jednego :roll:. Może sunia jednak przyjdzie, jak zgłodnieje.
  20. Od-Nowa, nie miałam dzis jak zadzwonić, ale chyba ta pani przyjeżdża 14 do Katowic, do syna i dopiero jedzie 15 rano do Kielc, bo jedzie tylko na 1 dzień. Gdybyś dała radę dostać się do Katowic, to wtedy masz zapewniony transport do Kielc 14 i powrót do Katowic 15.
  21. Śliczna sunia. Dałaś ją na wątek kudłaczków?
  22. Tylko, ze Gaja jest raczej onkowata ;). To ma być sunia biała w łaty. Widzę, że tylko Luśka czy Górka sa takie, ale czy do domu sie nadają :roll:.
  23. Co sie stało, że nie żyje?
  24. Mam dom dla suki średniej, krótkowłosej, łaciatej. Myslałam o Górce, ale pies ma mieszkac w domu, nie na zewnątrz i nie wiem, czy ona sie nadaje? jesli nie, to może wiedzie o takich suniach ? Dom polecony przez moją p. doktor, sunia ma być w typie suczki, która odeszła za TM, stąd te wymagania.
  25. Super wiadomość :multi:. Własnie dzis kończy sie allegro, to nie odnawiam. Trzymam kciuki za domek dla dziewczyny :lol:.
×
×
  • Create New...