Jaaga
Members-
Posts
19186 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
104
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jaaga
-
Justyna na PW prosi wszystkich znajomych ze Śląska, ale wszyscy sprzątają i nikt nie zgodził się jechać do Krakowa. My nie mamy zimowych opon i Andrzej boi się jechac w taką pogodę.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ślicznie dziękuję. Wszystkie psy są już zaszczepione. Podsumowując wpłaty: Mimiś 30 zł taks 100 zł GoskaGoska 40 andzia69 50 Eruane 100 zł W sumie 320 zł Szczepienia całej piątki wyszły 200 zł, czyli na kastrację Niko zostaje 120 zł :multi:. Brakuje więc jeszcze ok. 30 zł. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jasne, ze się przyda. na razie jest 5 szczeniąt i roczny pies. Jesli bedziesz przejeżdżać, to napisz gdzie, odebrałabym karmę. -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Żeby o Łatkę mix JRT nietrzymającą moczu z powodu wady pęcherza były takie batalie, jak o Klusię, to byłabym bardzo szczęśliwa. Tez jest mała, miła, ale nikt jej nie chce, bo musi chodzić w pampersach. Od roku nie potrafie dla niej nikogo znaleźć. Może ktoś z osób proponujących dom Klusi chciałby Łatkę? Szczerze mówiąc, mam już dość tego szumu klusiowego. Owszem, mam doświadczenie we wczesnych sterylizacjach. Wszystkie kocięta z mojej hodowli opuszczają nas już po zabiegu. Nie każdy lekarz to potrafi robić, ale my takiego mamy. Mam jeszcze 4 inne szczenięta, tyle że zwykłe kundelki i ich też nikt nie chce. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Javeno, Tobie chyba pieniądze też się jeszcze przydadzą? Slapcio, w dzielnicy Dąbrówka Mała. -
Ojejku, co czytam :cool3:. Halbina, naprawdę mogłabyś wziąć dwa moje łazienkowe? Byłoby super, bo pozostałe dwa mogłabym puścić na mieszkanie, a do łazienki wziąć Nikiego, bo płacze z zimna i chciałby mieszkać w domu. Małe są już odrobaczone, zaszczepione i mają książeczki zdrowia. Dałabym dwie sunie. Co prawda piesek jest największy i daje najbardziej popalić, ale przecież nie wykończę Halbiny draniem za dobre serce :eviltong:. O relacjach w domu nawet nie wspominam, bo która z nas miała szczeniaki w domu, to wie, jak nasze drugie połowy z tego cieszą się. Wielkościowo nie różnią się od szczeniąt z jednostki.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziekuję. Już podam konto. Maja nie tylko dziką aparycję, ale i charaktery :evil_lol:. -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Dzięki za wsparcie. Też tak uważam. Naprawdę te wszystkie telefony, maile i sms-y w sprawie szczeniąt głównie "na prezent" mnie rozwalają. Z Klusią przeczekamy do nowego roku. -
Dziś pojechała do domu Pchełka z jednostki. Państwo zwrócili koszt szczepienia. Te 40 zł zostawię na sterylkę Klusi. Na razie nie wydaję jej. Wysterylizuję po nowym roku i wtedy ogłoszę. Życzyłabym sobie dla niej takiego domu, jak Państwo od Pchełki. Mówiłam o Klusi, ale on zakochani są w Pchełce i nie było mowy o zmianie decyzji.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, bardzo cieszę sie, że uda się wszystkie zabezpieczyć. Już podaję nr konta. -
Chyba tylko pozostaje szpitalik w lecznicy. Ja szczeniaki z parwo dawałam do Dąbrowy G. Z tym, ze to droga sprawa. Za pierwszego zapłaciłam 500 zł, pobyt drugiego zapłacili dogomaniacy. Odzew był ogromny. Jaszo, chyba pozostaje tylko załozyć suni wątek, bo my, ze szczeniakami nie możemy jej dać tymczasu.
-
Jak zwykle, Ewo. Pies ma służyć jako towarzystwo, a sam sie nie liczy. Zawsze można przecież go wyrzucić, jak stanie sie nieprzydatny. Na jutro umówiła się pani na Pchełkę z jednostki. Ma dom z ogrodem. Sróbuję zachwalić moje łazienkowe diablice. Pchełka jest grzeczniusia i może mieszkać nawet w bloku. Te małe mają wiecej energii, no i już stróżują. Co usłyszą, to wszystkie ujadają. Na trzech ostatnich zdjęciach Nika nie widać chudości, to może juz dac ogłoszenie z tymi fotkami?
-
Tak, Niko ma wspaniały charakter. Jest ufny i oddany. Bardzo spokojny i grzeczny. Spróbuję jutro zrobić nowe zdjęcia, ale jestem tak zabiegana, ze nie wyrabiam :roll:. Elizo, możesz dopisac, ze zachowuje czystość w domu, nie niszczy, ładnie chodzi na smyczy i moze mieszkać wyłącznie w mieszkaniu lub domu z ogrodem. Absolutnie nie wydam go do kojca czy budy. Może mieszkać z innymi psami, bo lubi ich towarzystwo. Nie jest głośny. tyle moge o nim napisać na dzisiaj, bo też krótko jest z nami. Kontakt (32) 3533135, 660124623, [email][email protected][/email] Jeszcze potrzebne jest ogłoszenie dla Wierki, która jest u mojej mamy. To już jest pies anioł. Co tam jestem, to siedzi w jednym miejscu., na spacerach jest grzeczna, załatwia sie na zewnątrz, nie szczeka. Zrobiłam jej dzis fotki, ale nie wyszły zbyt piekne, wiec spróbuję jeszcze. Zrobimy z moją Minia na wabia ;), bo rzeczywiście fotki z dziećmi maja najlepszy odbiór.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dodam miasto w ogłoszeniu. Justyna, a Ty możesz w tytule zmienić ten DT i Kielce, na Katowice :evil_lol:? DT już mają, a może ktoś ze śląska szuka akurat szczeniora i Kielce mylą ;). Hej, dogomaniacy jeszcze brakuje tylko na szczepionkę dla Nika. Bardzo proszę :modla:, on ma ok 10-12 mies. i nigdy nie był zaszczepiony. Jutro jedziemy szczepic maluchy, a on dalej niezabezpieczony będzie. -
eliza-sk, Fuksikowi już nie rób ogłoszenia, bo wczoraj pojechał do nowego domu. Na razie nie usuwaj tego, które ma, bo daliśmy mu kilka dni na sprawdzenie, czy sie przyjmie. Jego nowi opiekunowie mają serce dla zwierząt i dobre chęci, tylko mieszkają w niewielkim mieszkaniu w bloku, wiec nie wiadomo, czy Fuksik sie zaaklimatyzuje w takich warunkach. Ze spanielków została chyba już tylko moja Klusia, bo druga sunia czeka na transport. Bardzo jednak prosiłabym Cie o allegro dla Niko, młodego mixa onka, który do mnie przyjechał. Ja co prawda robię sama allegro, ale potrafie takie zwykłe, ze zwykłym tekstem :oops:, a Twoje są przejrzyste. Właśnie sprawdzałam na pierwszej stronie i nie ma tam Niko. Czy mogę prosić o dodanie go?
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam wpłaty: Taks 100 zł GoskaGoska 40 zł Serdecznie dziękuję. Maluchy zostaną zaszczepione. Jeszcze Niko nie ma pieniędzy na szczepienie i kastrację. -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Allegro maluchów: [url]http://www.allegro.pl/item851647580_szczenieta_szczeniaki_pieski_i_suczki.html[/url] -
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Za zimno jest, żeby dać tam takie maluchy. Poza tym w łazience mam płytki i szybko udaje mi się posprzątać, a tam na podłodze z desek nie wyobrażam sobie sprzątania. Musiałabym dwa razy dziennie chodzić z wiadrem wody i wszystko szorować. Małą najbardziej płochliwą zabrałam do moich psów, żeby trochę się oswoiła. Najfajniejszy jest Niko. To naprawdę cudowny pies. Zaraz robię małym allegro. To wstawię tu link. -
Mam dość maili. Właśnie dostałam takiego z pretensjami od Pani, która się na mnie obraziła. Chce zrobić cioci emerytce "superowy" prezent na święta i dac jej szczeniaka. Zapytałam, co byłoby z psem, gdyby cioci cos sie stało i co ze sterylizacją? Pani jest urażona i weźmie sobie szczeniaka gdzie indziej. Oświećcie minie, czy ja naprawdę za wiele wymagam :roll:? Bjuta, katowickie szczeniaczki, czyli Pchełka i Klusia nie maja trafić do Halbiny. No, chyba, ze Halbina wzięłaby któregoś z mojej łazienki :cool3:.
-
OWCZARKOWATY NIKO Z KIELC w DT wraca z adopcji SZUKA DOMU
Jaaga replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ewelinko, dzięki. Wczoraj porobiłam jeszcze im zdjęcia, ale nawet nie zobaczyłam ich. Dzis postaram się wstawić, tylko też mam cały dzień pracę, bo wszyscy przed świętami przypomnieli sobie, że psy muszą ostrzyc. Muszę pilnie zrobić allegro tej czwórce, bo to istne tornado. Dziś jak weszłam do łazienki, to mało nie padłam :crazyeye:. Rozłożyłam im wieczorem prześcieradło do siusiania, ale nadało się tylko do wyrzucenia. Kupy rozsmarowane były równą warstwą po całej łazience. Były nawet w miskach. Małe ślizgają sie po płytkach, rozlewają wodę do picia. Po prostu tragedia. Nikt oprócz mnie nie miał rano odwagi tam wejść. One są okropne :diabloti: i chyba z adopcją będą problemy. Pchełka i Klusia są całkiem inne. Te małe cały czas obskakują, obgryzają i drapią, więc do domu z dziećmi nie bardzo się nadają. Do tego załatwiają się, gdzie popadnie, w tym chętnie w legowisku i w to od razu wchodzą. Piją i jedzą jak świnki. Tylko ta sunia z dużymi uszami jest inna. Do wczoraj byłam przekonana, ze jest pieskiem :evil_lol:. Jak ja nie lubię adopcji suczek, a tu na złość 5 dziewczyn i 1 chłopak :roll:. Jakby można było, to wszystkie dałabym wyciąć. Ewelino, może dodaj w ogłoszeniu, ze prosze o kontakt telefoniczny i na SMS-y nie odpowiadam. Nie wyrabiam z tymi wszystkim, także głupimi mailami. Zreszta, jak ktoś szuka psa na kilkanaście lat, to może wykosztować się na telefon. -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
Jaaga replied to erka's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę, tylko po co od razu umawia się i pieje z zachwytu.