-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
szila podchodzi do nas...merda ogonem, ale boks mogę otworzyć na całą szerokość....ona kombinuje, chce wyjść ale cały czas boi się druga...to chyba jej córka....ma kołtuny na brzuchu i ciężko jest podpatrzyć płeć...nie robi żadnych postępów....zauważyłam że bardziej zaczyna łapać kontakt z kierownikiem niż ze mną...może dlatego że mnie nie było parę dni i to on zajmował się psami psiaki jeszcze do 29 nie mogą być wydane...więc mamy trochę czasu -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
a może jednak znajdzie się dt..nawet płatny u kasi płaciliśmy 10 za dzień.....a warunki warte 3 razy tyle -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
hotel/dt jak najbardziej.....oba hoteliki sa sprawdzone???? bo szczerze mówiąc nigdy nie miałam z nimi do czynienia a tak jak pokazuje historia fundacji nasza szkapa, ktoś kto nazywa sie DT nie musi mieć warunków lepszych od schroniska w chwili obecnej na DT mamy staruszka GRANDA u kasi_przystał dziewczyna prowadzi domowy tymczas taką osobę mogę polecać wszystkim i jeśli szila i druga babcia miałyby trafić w podobne warunki to ja jestem jak najbardziej za -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
jak!!!!! jakie dobre wieści....jeszcze tyle czasu....coś zdradzisz -
sulistrowiczki/przełęcz tąpadła to bliżej rejony własnie świdnicy, dzierżoniowa itp
-
nie znam nikogo z dogo z tych okolic mi zupełnie nie po drodze na ślężę, a nie jestem kompletnie zmotoryzowana wiem mniej więcej o które miejsce może chodzić zobaczę, popytam znajomych może ktoś będzie w tamtych okolicach
-
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
psiaki sa "świeże" kilka dni...nie pamiętam dokładnie daty przyjęcia do wrocławia transportujemy bez większych problemów ale jesli domek znalazłby się gdzieś dalej możemy zapłacić za transport czereda....wielkie dzięki...twoja pomoc to ogromna szansa dla tych staruszków -
ingrid......dzięki!!!! bosiu nie wiem jak dziękować.... bidoka żal mi, to słodki pies który nie jest niczemu winien a jednak jakimś cudem siedzi w schronisku
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dla przypomnienia Remika [URL="http://img134.imageshack.us/i/dsc2355s.jpg/"][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8159/dsc2355s.jpg[/IMG][/URL] Aria [URL="http://img130.imageshack.us/i/dsc0274o.jpg/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/6863/dsc0274o.jpg[/IMG][/URL] ARKAN [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3117/arkan7.jpg[/IMG] Maxima [CENTER][IMG]http://lh3.ggpht.com/_fDvlKxLfQDA/S0CwTHAuOMI/AAAAAAAAAV0/zyDAHww2TKU/s912/DSC_0001.JPG[/IMG][/CENTER] [URL="http://img134.imageshack.us/i/dsc2355s.jpg/"][/URL] -
kupsprzedaj cwirek adopcjapsa kupiepsa eoferty pineska kokosy pajeczyna nasipupile portalogloszen anonseogloszenia owi neeon bono-polska gielda-bai e-zwierzak morusek autogielda adopcje.org alegratka gielda.swidnica
-
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
pieski przebywają w schronisku w uciechowie niedaleko dzierżoniowa woj dolnośląskie to pewnie matka z dzieckiem albo rodzeństwo..różnica wieku o ile taka jest...to raczej niewielka teraz są w takim stanie że trudno powiedzieć czy do adopcji muszą iść razem ale nawet jeśli znalazłyby się osobne DT to jest to lepsze rozwiązanie niż pobyt w schronie:( jeśli fundacja zaopiekowałby się maluchami...to nadal zastrzegamy sobie prawo do podpisania umowy adopcyjnej z nowym właścicielem... oczywiście my i nasi wolontariusze nadal w DT wspieramy naszych podopiecznych... -
tak.... a co myślicie o czym takim do MP [B]Historia Sarny i Kariny to opowieść o silnych relacjach dwoja psów połączona tragedią. Szukamy dla nich wspólnego domu, mając świadomość, że tym samym zdecydowanie zmniejszamy ich szansę na niego. Od 4 lat psy szukają domu bezskutecznie. Pomożemy w ich transporcie do nowego domu.[/B]
-
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
zdjęcia ma porobione..ale takie w boksach....postaram się wstawić -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
miło jest oglądać takie zdjęcia.... na wigilię i nowy rok dostawaliśmy wiadomości od włascicieli adoptowanych psów i często listy/smsy kończyły się np"pozdrawia rodzina kowalskich z Unciem"...to już nie był Uno tylko Uncio...drobnostka ale z ogonkiem napawałyśmy się tym zdaniem kilka godzin _ogonek_ kończy dzisiaj swoje kolejne urodziny a więc z tej okazji buziaki od całej ekipy potem wstawię kilka zdjęć psiaków pozbierane z wątków -
oooo nieee...tak ją ostrzyże ze sunia straci szanse na adopcje.... po moim trupie....
-
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
oj to trochę potrwa....pies nadal ma wielką deprechę.... rzadko wstaje....głowę ma cały czas odwróconą w stronę ściany -
nie trwało to długo...Arię łatwo skupić na latających kulkach śniegu.... kolejne zdjecia [URL=http://img149.imageshack.us/i/dsc0233.jpg/][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/364/dsc0233.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img210.imageshack.us/i/dsc0281.jpg/][IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8703/dsc0281.jpg[/IMG][/URL]
-
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
staraliśmy się dzisiaj wyciągnąć je z boksu na zdjęcia do wątku...nici z tego...szila zaparła się przed boksem, a kremowy psiak nawet nie drgnął z posłania.... nic na siłę..będziemy wyciągać je za kilka dni -
[URL=http://img18.imageshack.us/i/dsc0310av.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1354/dsc0310av.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/dsc0287s.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2565/dsc0287s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img130.imageshack.us/i/dsc0274o.jpg/][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/6863/dsc0274o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/dsc0238na.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3618/dsc0238na.jpg[/IMG][/URL]
-
w lokalnej gazecie był nawet kilka razy, ale bez odzewu
-
sofijka to duży pies w małym ciele....
-
aria nie przejmuje się lampą....ją gorzej uchwycić w kadrze...nie chcę znowu mieć kawałków ogona i pyska na zdjęciach:D dzisiaj nie wyrobiliśmy się z robertem, jutro będziemy planować jakąś lukę do południa żeby wziąć ją na śnieg i zrobic zdjęcia portretowe....portretowe??? co ja mówię...postaram się ją złapać w kadr