Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. coś szykuje się na 17 stycznia wiwi będziemy myśleć rozmawiałamz kasią, ona też potwierdziła że domek u starszej osoby byłby idealny
  2. czy mogłabym liczyć na pomoc fanów Kropki gdyby znalazła się okazja zamieszczenia fajnego ogłoszenia koszt 200zł myślę że szanse na znalezienie domu byłyby spore ale to chciałabym zrobić na wiosnę więc mielibyśmy sporo czasu
  3. cisza....chyba bure umaszczenie nie zwala z nóg
  4. zapytań było sporo ogłoszenie zostało wypatrzone na morusku zobaczyli zdjęcie i pokochali mieli identycznego psa więc nie mogli dłużej już zastanawiać się nad nim bardzo fajni ludzi na nowego psa czekali prawie rok
  5. będzie lepiej w nowym roku pamiętam jak w uciechowie w październiku mieliśmy 4 adopcje na cały miesiąc zapsieni po uszy teraz zeszlismy znowu do takiego stanu że wygląda to raczej jak hotel niż schronisko
  6. zostało jeszcze pięć maluchów bona powoli może już szukać domu allegro jeszcze jej nie będę wystawiać
  7. i poszła żal mi było oddawać tego kałdunka wiem, że poszła w dobre ręce niech szczęście się małej suni zina została wypatrzona na allegro
  8. jutro maja przyjechać kolejne szczurki... ktoś wyrzucił suczkę z miesięcznymi szczeniakami koszmar dzisiaj do adopcji poszedł rudy gremlin [URL="http://img262.imageshack.us/i/dsc0049a.jpg/"][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8634/dsc0049a.jpg[/IMG][/URL]
  9. ingrid....i jeszcze trochę i grand pojedzie do nowego domu...!!!! to będzie adopcja-sukces
  10. dostał osobny duży boks...bo z młoda arią już powoli wariował boks taki na 4-5 dużych psów a pan i władca Ramzes siedzi tam sam należało mu się po arii :D klecimy i ogłaszamy Majqa i albiemu piszą ładne teksty
  11. szukamy transportu do wrocławia granuś jest na czysto u kasi ma opłacony DT do 29 stycznia i została jeszcze niewielka kwota zapasu jutro dokładnie wkleję rozliczenia i obliczenia
  12. kapi dostała nowe imię MAKSIA wylądowała w psim raju teraz będzie śmigała po własnym ogródku ludzie-kochający zwierzęta i maksymalnie zakręceni na ich punkcie podróż z nią to czysta przyjemność, grzecznie siedziała całą drogę do domu kapi jak to kapi przytulała się do wszystkich... mamy obiecane zdjęcia
  13. dzisiaj wspaniały dzien dla psiaków ze schroniska dom znalazł rudy szczeniak, Zina oraz Majlo z ziną aż ciężko było mi się rozstawać, to już prawie był mój pies biurowy weterynarz znał osobę która wzięła sunię-zina będzie miała tam dobrze może i jutro będziemy mieli jakaś adopcję
  14. oby się udadło..... przyjdę 12 stycznia i będę bacznie obserwować
  15. proszę niech ktoś napiszę mu supertekst...porobię mu trochę ogłoszeń
  16. [URL]http://allegro.pl/item876781528_falk_ogromny_pies_o_golebim_sercu.html[/URL] możecie kopiować tekst z allegro
  17. to reportaz o jelonku, zina i kilka innych psiaków była tam urywkami zina już po sterylce wet mówił że macica była dziwnie powiększona co oznacza że szykowała się do pierwszej cieczki albo jest tuż po porodzie siedzi teraz w biurze i dotrzymuje mi towarzystwa.... jest przekochana, dzisiaj podbiła serce jednej z klientek przychodni weterynaryjnej jej nie można nie lubić
  18. głupio mi prosić bo pani jest na emeryturze w plsce akurat to świadczenie jest bardzo niskie
  19. nowy piesek Majlo ma wątek, ale już niedługo jedzie do nowego domu reszta psiaków wraz z wątkami jest na pierwszej stronie justyś, falk jest jednym z fajniejszych psiaków w schronisku ogonek robi mi za model doświadczalny do zdjęć:) i wychodzi to fantastycznie!!!!
  20. to chyba to na co czekałysmy starsza pani, dom bez kotów dzisiaj jeszczze potwierdziła mi chęć adopcji psa więc szukamy transportu przynajmniej do wrocławia, a dalej będziemy kombinować
  21. mamy kontakt do właścicielki..jutro zadzwonimy
×
×
  • Create New...