-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zaczynają się telefony z MP oby coś się udało -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
biegam po wątkach, wczoraj wróciliśmy bardzo późno do domu booooo....była przecudowna adopcja! jedna z suniek znalazła wspaniały dom.... potrzymam w niepewności i idę uzupełnić wpisy na innych stronach:P rwpb, ty jesteś zawsze mile widziany..wpadajcie do nas z atosem ingrid, tobie należą się szczególne podziękowania...jest szansa na domek dla granda -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zapraszam na bazarek dla Granda coś do poczytania dla koneserów [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176827-MEGA-ARCHWALNE-numery-PRZYJACIELA-PSA-na-Granda-W-opcji-KUP-TERAZ[/URL] -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dużych szczeniąt nie mamy mario to specyficzny przypadek nie oddamy go do adopcji byle komu-to nie pies dla idioty ma swój charakter, nie będzie psem-przytulanką dodatkowo bywa agresywny przy jedzeniu Robert daje sobie z nim radę, mario nie warczy na niego spokojnie panujemy nad nim, niestety pamiętacie rudego STRACHA to przypadek beznadziejny o niego boję się najbardziej -
Nie licz na to że on CIĘ obroni-ŁAGODNY ROTTWEILER DO ADOPCJI - ma dom.
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
tak wsadziliśmy kombiaka do samochodu i pojechaliśmy do nowego domu kombi ma postawiony kojec z piękną dużą budą będzie miał tam dogadzane chyba tylko ja z ogonkiem wiemy jak on wybrzydzał przy jedzeniu początkowo będzie musiał jeśc dalej naszą schroniskową karmę a potem będzie można dodawać inne przysmaki właściciele kupili karmę taką jaką my karmimy psiaki więc powinno być wszystko ok -
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
tekstu jeszcze nie ma falk będzie wspaniałym przyjacielem rodzinym jest karny, posłuszny całe życie spędził w kojcu pilnując terenu jednej z firm, więc domek z ogrodem i mała zagródką dla niego będzie idealnym miejscem jeden z fajniejszych psów w schronisku -
Zinusia ma swojego pana i ma wspaniały dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
może i dobrze...spokojnie zrobimy sterylke i będzie już w pełni gotowa -
sofijka ma obserwatora na allegro
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
styczeń dopiero ruszył, ludzie zaczynają kupować gazetę ja wycofałam już chyba wszystkie ogłoszenia granda i zacnzę robić je od nowa już niektóre ogłoszenia były na szarym końcu listy niektórych ze stron może dzięki temu ktos wypatrzy granda robiłam rozliczenie-brakuje tylko 40zł na wpłatę styczniową dla kasi a czekają nas jeszcze kolejne leczenie ząbkow granda -
MAJLO znalazł DS, ale UCIEKŁ!!! Wrocław Pomocy! inf. 1 post.
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://allegro.pl/item871327252_mieszaniec_szanucera_w_schronisku.html[/URL] -
MAJLO znalazł DS, ale UCIEKŁ!!! Wrocław Pomocy! inf. 1 post.
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
już zaraz daję -
całej zabrzańskiej ekipie spóźnione życzenia noworoczne misia ma się lepiej w domu była czarna rozpacz gdy miałam zabrać miśkę na jeden dzień do schroniska podejrzewamy zatrucie pokarmowe, ale kazałm obserwować misiaczka i jakby co mają dzwonic o każdej porze wtedy zabieram psiaka do siebie nie wzięłam ze sobą aparatu szkoda bo nie mam nowych zdjęć misi tam gdzie miała siwe na pyszczku ma teraz zupełnie białe, ząbki już powypadały, ale tylko z przodu ogólnie misia to pies nie tyle na kolana co na rączki jest tak przyzwyczajona do noszenia że chyba sprawia jej to przyjemność jak przyszłam sunia była zawinięta w kocyk i leżała na kanapie
-
Zinusia ma swojego pana i ma wspaniały dom!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
już byliśmy pewni że znia pójdzie do domu ale pani póżniej nie odzywała się może to i dobrze zina w poniedziałek będzie miała sterylkę miała robione usg i na szczęście nie nosi w sobie żadnych szczeniaków -
Cierpienie Na Pysku Mówi Wszystko...POMOCY!!!!!!
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
myślałam że cociaż po nowym roku będziemy mieli dobre wieści od mysi... -
MAJLO znalazł DS, ale UCIEKŁ!!! Wrocław Pomocy! inf. 1 post.
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
widzę że tłumy na wątku:D no nic dodaję zdjęcia-przydadzą się do ogłoszeń [URL=http://img260.imageshack.us/i/dsc0017v.jpg/][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1851/dsc0017v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img230.imageshack.us/i/dsc0051xr.jpg/][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/908/dsc0051xr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img412.imageshack.us/i/dsc0112s.jpg/][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6201/dsc0112s.jpg[/IMG][/URL] -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
dzwoniła dzisiaj kasia, granduś wymaga kolejnej wizyty u weta coś zaczęło się pogarszać z ząbkami potrzebne bazarki i deklaracje a wogóle to wielkie podziękowania dla wszystkich sponsorów lepszego zycia grandusia gdyby nie wy, gdyby nie kasia i jej wspaniała rodzina granduś nie miałby nawet namiastki tego co dostał od kasi -
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
nie wydajemy psów na łańcuch wierzę że falk znajdzie dom..potrzeba tylko ogłoszeń -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dla mnie sunia zmieniła się nie do poznania teraz nie wiem czy poznałabym ją na ulicy taki dom jaki znalazły kapszonki u Magdy tylko życzyć wszystkim naszym psom to lepiej niż psi raj na ziemi!!! ingrid, odi znalazł domek więc twoją wpłatę zgodnie z obietnicą przekaże dla grandusia o szczeniaki jest bardzo dużo telefonów i zapytań ale do tej pory jeszcze nikt nie przyjechał -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zdjęcie zrobię już niedługo ogonek była świadkiem-miałam chęci ale zanim wyrobiliśmy się ze zdjęciami z maximą było za ciemno na jakiekolwiek zdjęcia koziołek to taki jeszcze szczeniak-nawet rogi mu jeszcze nie wyszły-ledwo je widać spod sierści niestety łapka ma starą ranę po wnykach ścięgna są poprzecinane wygląda to tak jakby miał już zanik mięśni mam nadzieję że tylko nie grozi mu amputacja łapki- w najlepszym wypadku grozi mu ogród zoologiczny o ile taki się znajdzie największe problemy są tylko z podaniem zastrzyku-jest dużogorzej niż przy psach:) -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
no coś nie otwiera mi się -
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
poprosze roberta żeby pomógł nam w robieniu zdjęć falkowi na zewnątrz i będziemy działac z ogłoszeniami -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
transport odinka był wstępnie ustalony na 3 stycznia jeśli jednak znowu coś stanęło by na przeszkodzie, mam wrażenie że rodzina w końcu zniechęciłaby się do adopcji odiego -
Nowe imię, nowa szansa i Luna (Gremlinka) JUŻ W DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
to nie krówka-teraz dostała imię Gabi [URL=http://img81.imageshack.us/i/dsc02353k.jpg/][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/7353/dsc02353k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img141.imageshack.us/i/dsc02388.jpg/][IMG]http://img141.imageshack.us/img141/1462/dsc02388.jpg[/IMG][/URL] dzisiaj do adopcji trafił mały szczeniak [URL="http://img136.imageshack.us/i/dsc0093of.jpg/"][IMG]http://img136.imageshack.us/img136/7970/dsc0093of.jpg[/IMG][/URL] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
zauważyłam że wątki w pierwszym poście nie działały pouzupełnialam watki i pozmieniałam zdjęcia są stronie są prawie wszystkie psy ze schroniska-większość z nich ma swoje wątki