-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
w tamtym roku jesli ktos przesłal 1 % z dopiskiem na skarpetę to szło na potrzeby ogólne afn-u ponieważ fundacja nie dostaje rozlicznia od kogo i na kogo to idzie afn nam już nie pomaga, ze względu na to że jesteśmy firmą prywatną i boją się że ktoś mógłby ich oskrażyć o oszustwa i przekręty zdrojka, bazarki przeznaczmy na konkretnego psa. np ogłoszenia arii, leczenie grandusia itp wiwi, pamiętaj o grandusiu.będziesz go miała na tymczasie w piątek ze złych wiadomości z nowego domu uciekł MAJLO [URL="http://img412.imageshack.us/i/dsc0112s.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6201/dsc0112s.jpg[/IMG][/URL] -
szkoda, miałam nadzieję że zobaczę dobre wieści
-
Hektor - rudy misiek, wierny stróż, TKWI W SCHRONISKU 2 LATA...
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
[URL]http://allegro.pl/item888354343_hektor_rudy_przylepa_jakich_malo.html[/URL] -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
słyszałam że są bardzo spokojne...nie podchodzą jeszcze do krat z wielką chęcią i pewnie trochę czasu minie zanim znajdą odwagę -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
a no i siebie zapomniałam ując w grudniu-deklarowane 20zł -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
jutro grand będzie znowu poddany premedykacji trzeba będzie dokładnie obejrzeć co w buzi "piszczy" ponoc granduś już tylko popiskuje jak przeciąga się...może to być naciąganie skóry w buzi ingrid numer telefonu brata będzie potrzebny bjucie, która będzie miała granda na tymczasie i wiwi która odbierze go we wrocku rozliczenie-wpłaty: [QUOTE] [LEFT]LILK_A WPŁATA JEDNOR AZOWA 17.11.09 - 10zł[/LEFT] [B][LEFT]FIGANADRZEWNA[/B] 17.11.09- 5 zł[/LEFT] [B][LEFT]AGA-33-76[/B] 17.11.09- 10zł[/LEFT] [B][LEFT]WUNIA[/B] 17.11.09- 5zł[/LEFT] [B][LEFT]Ingrid44[/B] 17.11.09- 120zł[/LEFT] [B][LEFT]KINIA1984[/B] 18.11.09- 10zł[/LEFT] [B][LEFT]LIKA 1771[/B] 18.11.09- 40zł[/LEFT] [B][LEFT]KETUNIA[/B] 18.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]ANAWA[/B] Jednorazowa wpłata- 18.11.09-30zł[/LEFT] [B][LEFT]BasiD[/B] 18.11.09-20zł[/LEFT] [B][LEFT]rotek_[/B] 18.11.09-20zł[/LEFT] [B][LEFT]CAJUS JB[/B] 19.11.09-50zł[/LEFT] [B][LEFT]fiorsteinbock[/B] 19.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]Słomaka22[/B] 20.11.09- 30zł[/LEFT] [B][LEFT]Ketunia[/B] 23.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]Wiwi[/B] 24.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]WUNIA [/B]30.11.09 - 5zł[/LEFT] [B][LEFT]FIGANADRZEWNA [/B]30.11.09 -5zł[/LEFT] [B][LEFT]MONIKA Z KATOWIC[/B] 02.12.09 -40zł[/LEFT] [B][LEFT]BasiD[/B] 08.12.09 - 20zł[/LEFT] [B][LEFT]CAJUS JB[/B] 17.12.09- 50zł[/LEFT] [B][LEFT]fiorsteinbock[/B] 21.12.09- 40zł[/LEFT] [B][LEFT]KINIA1984[/B] 21.12.09- 15zł[/LEFT] [B][LEFT]Wunia[/B] 22.12.09- 5zł FIGANADRZEWNA 30.12.09- 5zł WUNIA 30.12.09- 5 zł ZAMOWIENIE NR 211567 - ZWROT .(ingrid) 05.01.2010- 54.29 AGA-33-76 06.01.2010- 10zł Ketunia 15.01.2010- 20zł bazarki 20zł (plus 20zł od ulv)[/LEFT] [/QUOTE] -
[quote name='Radek'] Patrząc na fotki czarnych, a przynajmniej na część fotek to można wysnuć wnioski że czarnulki są większe niż w rzeczywistości. Nie mam pojęcia skąd takie wrażenie? Czy ponawiamy aukcję?[/QUOTE] to wypracowane latami uciechowskie jedzenie:D radku pamiętasz dianę..one są tej samej wielkości
-
dzisiaj dostał do boksu koleżankę zero spięć, łagodny...wspaniały psiak
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
doszły do nas dwa nowe psiaki zostały sprzedane razem z domem, jednak nowy właściciel nawet nie myślał o opiece nad nimi sunia-chodząca rozpacz SZILA [URL=http://img519.imageshack.us/i/dsc0216z.jpg/][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3806/dsc0216z.jpg[/IMG][/URL] i "coś" siedzi w kącie, nawet nie patrzy na nas jeszcze bezimienne [URL=http://img218.imageshack.us/i/dsc0225e.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/593/dsc0225e.jpg[/IMG][/URL] chyba też nie najmłodsze....ktoś zafundował im fantastyczną emeryturę!!! czasami aż brakuje sił.... -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
wiwi, przyjeżdzaj pochwal się i zapraszamy na ciasto z twojego piekarnika:) -
Trafiłam z popsutą psychiką, JESIENNE PRZEBUDZENIE I DAKO MA DOM!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
dako dopełniła obietnicy i przyjechała do nas w odwiedziny zmieniła się nie do poznania, słodka kochana kulka witała wszystkich gości schroniska -
wydaje mi się że ladne zdjęcie nie jest podstawą do ogłoszenia, a może spróbować ze smutnym zdjęciem było gdzies na stronie zdjęcie czarnych jak do wystającej dłoni zza krat wysuwają swoje nosy do tego krótki tekst od albiemu co wy na to...moze macie jeszcze jakiś pomysł
-
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
jak mu znaleźć dom....to duży pies...a przeciez teraz każdy woli małą puchatą kulkę -
LISIA- maleńka. MA DOM! :) Są nowe fotki z domku :)
rotek_ replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
lisia strasznie zmieniła się pies który bał się nawet własnego cienia, rozgryzał wszystkie koce, poduszki, smycze-teraz śpi na kanapie u rzepek to nie jest adopcja roku-coś takiego już nigdy się nie powtórzy -
Remika jest śliczna, myslałam że szybko znajdzie domek,,a tutaj cisza
-
Królowa Bona, dwójkę odchowała terazprzyszły kolejne! ONA CZEKA..
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
bona to pies o niesamowice mądrych oczkach...była psem wychowanym w domu jak tylko liczba maluchów zminijszy się wystawię małą na allegro -
też jestem ciekawa
-
maluch czuje się fantastycznie dostaje karmę od ingrid dla psów aktywnych staruszek tak nam się rozbawił.... ta karma robi rewelację u starszych psów
-
Hektor - rudy misiek, wierny stróż, TKWI W SCHRONISKU 2 LATA...
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
w sumie to szukamy mu domku z kojcem chyba tak będzie najlepiej -
Zagubiona w schronisku Maxima nie wierzy że znajdzie DS...
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
maxima jest bardzo łagodna...mieszka z innymi psami i nigdy nie było problemu nawet kolega z boksu podgryza jej wiecznie nogi a ona jakby nie reagowała na zaloty