Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. w tamtym roku jesli ktos przesłal 1 % z dopiskiem na skarpetę to szło na potrzeby ogólne afn-u ponieważ fundacja nie dostaje rozlicznia od kogo i na kogo to idzie afn nam już nie pomaga, ze względu na to że jesteśmy firmą prywatną i boją się że ktoś mógłby ich oskrażyć o oszustwa i przekręty zdrojka, bazarki przeznaczmy na konkretnego psa. np ogłoszenia arii, leczenie grandusia itp wiwi, pamiętaj o grandusiu.będziesz go miała na tymczasie w piątek ze złych wiadomości z nowego domu uciekł MAJLO [URL="http://img412.imageshack.us/i/dsc0112s.jpg/"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/6201/dsc0112s.jpg[/IMG][/URL]
  2. szkoda, miałam nadzieję że zobaczę dobre wieści
  3. [URL]http://allegro.pl/item888354343_hektor_rudy_przylepa_jakich_malo.html[/URL]
  4. słyszałam że są bardzo spokojne...nie podchodzą jeszcze do krat z wielką chęcią i pewnie trochę czasu minie zanim znajdą odwagę
  5. a no i siebie zapomniałam ując w grudniu-deklarowane 20zł
  6. jutro grand będzie znowu poddany premedykacji trzeba będzie dokładnie obejrzeć co w buzi "piszczy" ponoc granduś już tylko popiskuje jak przeciąga się...może to być naciąganie skóry w buzi ingrid numer telefonu brata będzie potrzebny bjucie, która będzie miała granda na tymczasie i wiwi która odbierze go we wrocku rozliczenie-wpłaty: [QUOTE] [LEFT]LILK_A WPŁATA JEDNOR AZOWA 17.11.09 - 10zł[/LEFT] [B][LEFT]FIGANADRZEWNA[/B] 17.11.09- 5 zł[/LEFT] [B][LEFT]AGA-33-76[/B] 17.11.09- 10zł[/LEFT] [B][LEFT]WUNIA[/B] 17.11.09- 5zł[/LEFT] [B][LEFT]Ingrid44[/B] 17.11.09- 120zł[/LEFT] [B][LEFT]KINIA1984[/B] 18.11.09- 10zł[/LEFT] [B][LEFT]LIKA 1771[/B] 18.11.09- 40zł[/LEFT] [B][LEFT]KETUNIA[/B] 18.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]ANAWA[/B] Jednorazowa wpłata- 18.11.09-30zł[/LEFT] [B][LEFT]BasiD[/B] 18.11.09-20zł[/LEFT] [B][LEFT]rotek_[/B] 18.11.09-20zł[/LEFT] [B][LEFT]CAJUS JB[/B] 19.11.09-50zł[/LEFT] [B][LEFT]fiorsteinbock[/B] 19.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]Słomaka22[/B] 20.11.09- 30zł[/LEFT] [B][LEFT]Ketunia[/B] 23.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]Wiwi[/B] 24.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]WUNIA [/B]30.11.09 - 5zł[/LEFT] [B][LEFT]FIGANADRZEWNA [/B]30.11.09 -5zł[/LEFT] [B][LEFT]MONIKA Z KATOWIC[/B] 02.12.09 -40zł[/LEFT] [B][LEFT]BasiD[/B] 08.12.09 - 20zł[/LEFT] [B][LEFT]CAJUS JB[/B] 17.12.09- 50zł[/LEFT] [B][LEFT]fiorsteinbock[/B] 21.12.09- 40zł[/LEFT] [B][LEFT]KINIA1984[/B] 21.12.09- 15zł[/LEFT] [B][LEFT]Wunia[/B] 22.12.09- 5zł FIGANADRZEWNA 30.12.09- 5zł WUNIA 30.12.09- 5 zł ZAMOWIENIE NR 211567 - ZWROT .(ingrid) 05.01.2010- 54.29 AGA-33-76 06.01.2010- 10zł Ketunia 15.01.2010- 20zł bazarki 20zł (plus 20zł od ulv)[/LEFT] [/QUOTE]
  7. [quote name='Radek'] Patrząc na fotki czarnych, a przynajmniej na część fotek to można wysnuć wnioski że czarnulki są większe niż w rzeczywistości. Nie mam pojęcia skąd takie wrażenie? Czy ponawiamy aukcję?[/QUOTE] to wypracowane latami uciechowskie jedzenie:D radku pamiętasz dianę..one są tej samej wielkości
  8. dzisiaj dostał do boksu koleżankę zero spięć, łagodny...wspaniały psiak
  9. alek...to my dziękujemy za wspaniały domek....bo gdzie Reda miałaby lepiej
  10. doszły do nas dwa nowe psiaki zostały sprzedane razem z domem, jednak nowy właściciel nawet nie myślał o opiece nad nimi sunia-chodząca rozpacz SZILA [URL=http://img519.imageshack.us/i/dsc0216z.jpg/][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/3806/dsc0216z.jpg[/IMG][/URL] i "coś" siedzi w kącie, nawet nie patrzy na nas jeszcze bezimienne [URL=http://img218.imageshack.us/i/dsc0225e.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/593/dsc0225e.jpg[/IMG][/URL] chyba też nie najmłodsze....ktoś zafundował im fantastyczną emeryturę!!! czasami aż brakuje sił....
  11. wiwi, przyjeżdzaj pochwal się i zapraszamy na ciasto z twojego piekarnika:)
  12. dako dopełniła obietnicy i przyjechała do nas w odwiedziny zmieniła się nie do poznania, słodka kochana kulka witała wszystkich gości schroniska
  13. wydaje mi się że ladne zdjęcie nie jest podstawą do ogłoszenia, a może spróbować ze smutnym zdjęciem było gdzies na stronie zdjęcie czarnych jak do wystającej dłoni zza krat wysuwają swoje nosy do tego krótki tekst od albiemu co wy na to...moze macie jeszcze jakiś pomysł
  14. pałek był wg mnie trochę spokojniejszy, przynajmniej do obcych kobiet...jakoś go polubiłam ten ogonek nadaje mu chyba całego uroku, trudno powiedzieć czy cięty czy naturalny
  15. aria, tak jak zuważyła ogonek, jest dość szupła na to co dostaje do jedzenia ona i mario dostają po dwie michy jedzienia przy takim jedzeniu powinna wyglądać jak okrągła kuleczka, a tymczasem skóra ledwo pokrywa jej kości część może spalić skacząc po ścianach, a reszta....????
  16. jak mu znaleźć dom....to duży pies...a przeciez teraz każdy woli małą puchatą kulkę
  17. lisia strasznie zmieniła się pies który bał się nawet własnego cienia, rozgryzał wszystkie koce, poduszki, smycze-teraz śpi na kanapie u rzepek to nie jest adopcja roku-coś takiego już nigdy się nie powtórzy
  18. to dusza terriera...widząc naszego kota napiął smycz i obserwował..wolałam nie spuszczać go, chociaż pantera nie wiele sobie z tego robiła ostatnio zaczął zaczepiać suczkę z boksu..chodzi cały czas za nią i podgryza jej nogi nie wiem czy mam to uznawać za głupie końskie zaloty:\
  19. Remika jest śliczna, myslałam że szybko znajdzie domek,,a tutaj cisza
  20. bona to pies o niesamowice mądrych oczkach...była psem wychowanym w domu jak tylko liczba maluchów zminijszy się wystawię małą na allegro
  21. też jestem ciekawa
  22. maluch czuje się fantastycznie dostaje karmę od ingrid dla psów aktywnych staruszek tak nam się rozbawił.... ta karma robi rewelację u starszych psów
  23. w sumie to szukamy mu domku z kojcem chyba tak będzie najlepiej
  24. [URL=http://img205.imageshack.us/i/hund10010920045.jpg/][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2773/hund10010920045.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img246.imageshack.us/i/hund10010920033.jpg/][IMG]http://img246.imageshack.us/img246/7903/hund10010920033.jpg[/IMG][/URL]
  25. maxima jest bardzo łagodna...mieszka z innymi psami i nigdy nie było problemu nawet kolega z boksu podgryza jej wiecznie nogi a ona jakby nie reagowała na zaloty
×
×
  • Create New...