Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. dostaliśmy zdjęcia ramsia...chłopak teraz na salonach siedzi:)
  2. ogłaszamy więc chłopaka..zrobię mu allegro
  3. po 20 lutego ma zrobić się duże ocieplenie..oby tylko sprawdziło się
  4. no aria zrobiła takie wrażenie ze w końcu jej nie wzieli zbyt żywiołowa boksy już przygotowane i już jesteśmy zapchani
  5. u mnie też ma komplet ogłoszeń oprócz allegro które będzie jutro
  6. dzisiaj miałam kolejny telefon, ale ludzie chyba przestraszyli się tym że dozi nie jest nauczona życia w mieszkaniu to chyba jeszcze nie jest to
  7. sporo w poniedziałek ma przyjechać ok dziewięciu małych piesków asia przyjeżdzaja...sporo psiaków przewija się przez uciechow...a no własnie siadam i robię aktualizację pierwszego postu
  8. pies jest niesmowicie ślamazarny i majestatyczny nigdzie nie śpieszy się, powolny bardzo łagodny na kwarantannie miał ogrzewany boks teraz już trafił na boks z wybiegiem mieszka sam do psów wydaje się być łagodny jednak nie polubi kota ada ładuj zdjęcia zrobię mu allegro
  9. śliczn sunia, pewnie gdyby nie to trzymanie moczu mielibyście szaleńcze powodzenie
  10. z każdym psem dogada się bez problemu do ludzi...cieszy się ale nie robi to tak nachalnie...spokojnie podejdzie i nadstawi łepek do głaskania
  11. Vega, sliczna sunia...jeszcze nie ogłaszana
  12. chyba niepotrzebne są te kłótnie Dozi miewa się coraz lepiej, dzisiaj przeszła jakieś 30-40 metrów spaceru w jedną stronę! biorąc pod uwagę ze trafiła w takim stanie że ledwo chodziła taki spacer to prawie sukces odzew jest spory...ale np jedna pani szukała psa wychowanego do mieszkania...odjechała z Tiną druga pani była zdecydowana, ale jej TZ już chyba nie i absolutnie nie chciał psa jedną osobę odrazu odrzuciliśmy jest jeszcze jedna osoba, mówiłam jej o tym że Dozi wymaga leczenia....jest świadoma tego ostateczna decyzja należy do kierownika schroniska DT jest wspaniałym wyjściem....w każdym innym DT/DS pewnie siedziałaby sama tyle samo czasu dzisiejszy zastrzyk zniosła wspaniale...bez żadnego krzyku będziemy czekać na tę właściwą odpowiedź
  13. ada ładuj zdjęcia trzeba i jej powoli robić ogłoszenia
  14. jeśli dobrze pójdzie tina jutro jedzie do domu
  15. dzisiaj siedzę nad ogłoszeniami dla małej suni..jutro idzie więc rocky
  16. w niedzielę zapadnie decyzja..ludzie są z uciechowa więc bedziemy mieli ich na oku:)
  17. fantastycznie szukamy więc domu dla olbrzyma z mojego podpisu...może i falk będzie mieszkał na salonach
  18. duży, przeciętny pies....no coż nikt nigdy nie zachwycał się nim..nigdy nie było żadnego zapytania a dzisiaj przyjechali ludzie z naszych okolic i chcieli adoptować własnie jego [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/197/63a607bbaa538927.jpg[/IMG][/URL] Ramzes na ogół szczekał na obcych ludzi...taka jego natura. A dzisiaj wszedł do biura i sam przytulił się do nowych włascicieli, wpakował się na kanapę i z miną niewiniątka wcale nie chciał schodzić. Ludzie byli nim zachwyceni, cały czas drapali go po brodzie i przytulali.... Przed wyjazdem Ramzes miał zrobione ostatnie zdjęcie z ogonkiem i już nową włscicielką Wieczorem dostaliśmy telefon że ramzes jest wspaniałym psem... mamy obiecane zdjęcia i w niedługim czasie przyjazd ramsia w odwiedziny niesamowite jak taki staruszek znajduje dom...i czuję że będzie rozpieszczany na całego...w głowie mu się jeszcze poprzewraca:D
  19. to była adopcja...9 letni dziadek trafił w tak wspaniałe ręce że łzy same spływały z oczu a niby staruszek bez szans na adopcję.....!!!!!
  20. dozi nie potrafi jeszcze zostawać sama podczas nieobecności, więc własciciele musieliby się z tym liczyć siku też nie trzyma Z dnia na dzień dozia dochodzi do siebie, dzisiaj był drugi jej spacer...jeszcze ciężko wskoczyć jej na podest gdzie wchodzi się na kwarantannę ale poza tym pies zdrowieje dosłownie z dnia na dzień dozi jest wygłodzona i oprócz anemii to jest główny problem jest stanu zdrowia nie odmawiamy wydania psa, ale nie wypychamy jej na siłę...sunia musi dojść przynajmniej w połowie do pełni sił i do tego czasu chcielibyśmy ją zatrzymać u nas domek o którym piszesz byłby idealny dla dozi trzeba to malenstwo przede wszystkim odkarmić
  21. psiak jest słaby z wycieńczenia...tylko tyle... nie wychodzi na spacery bo nawet daleko nie dojdzie jeśli ogoliłybyśmy ją z tej sierści zostałby sam szkielet dozi dzisiaj siedziała w biurze, mega przytulaśna sunia, sama pcha się do ludzi chętnie wskoczyłaby nam na fotele ale widać że jeszcze nie ma sił żeby skakać jak szczeniak chodziła za nami, sama nadstawiała brzuszek do głasków...pies złoto nie jest zupełnie agresywna, siedziała na rękach i sama wtulała się w ręce.... jednak najlepiej będzie czuła się w spokojnej rodzinie nie potrafi zachować czystości i wymaga lekkiej nauki zostawania samej podczas nieobecności właścicieli
  22. do uciechowa trafił dzisiaj młody onek...łagodny do psów, kotow, zachowuje czystość..ale chyba wymaga nauki zostawania podczas nieobecności własciciela psów przybywa więcej niz podczas wakacji....jutro mają przyjechać chyba pieć małych psów, a za kilka dni conajmniej dwa psiaki po zmarłej kobiecie
  23. ramsu to ewidentnie ulubieniec ogonka jest fantastycznym psem...oby tak jak w przypadku granda znalazł szybko tej włsciwy domek
  24. pies przez 6 tyg mieszkał w stodole.... na początku załatwiał się słomą...koszmar...co on jadł ludzie którzy go przygraneli mówili że widzieli jak był wyrzucany z auta może uda mi się namówić roberta żeby to jednak on zawiózł psa na kastrację...nie mam możliwości sama go zapakować i zawieźć do weta a przydałoby się już na cito oprerować chłopaka
×
×
  • Create New...