-
Posts
8997 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rotek_
-
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
no może nie to że nie lubi, ale akurat ta mu zdecydowanie się nie spodobała na początku spał na kołdrze z puchu(wiem głupi pomysł) i wytrzymał kilka tygodni...a potem było już tylko biało, psa ledwo odnaleźliśmy w boksie Falk dostał poduche jak w nocy spadła temp. na zew do -25 st. C Niuniek szybko umościł sobie posłanko według swojego gustu załamanie...z ogonkiem uzbierałyśmy dwa worki waty! ale pomimo to jest jednym z najukochańszych psów w schronisku...no nic tylko po takim wybryku przytulić tą mordę.... tak patrząc na zdjęcia...chyba falkowi się przytyło...wygląda tak jakby miał drugi podbródek:D -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
kremówka już podchodzi do nas..cieszy merda ogonem dzisiaj zrobiła ogromne postępy....w ciągu jednego dnia odżyła aż ciężko mi w to uwierzyć...maluchy jednak nadal nie chcą wychodzić na spacery szila boi się przełamać, a kremówka nawet nie chce sprobować -
ada, proszę jak będziesz miała czas wstaw zdjęcia Vegi...poproszę o banerek dla małej
-
Pokochał na nowo i już siedzi w cieplutkim domku - Astek Roki w DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
jeśli znalazłby się DT na conajmniej dwa tyg to bez problemu zrobimy kastrację na nasz koszt Kana, nie zrozum mnie źle ale im więcej psów będziemy trzymać zacznie robić się przepełnienie, sama widziałam że nie wynika z tego nic dobrego a psiaków mamy w schronisku prawie na full jutro zrobimy Rockiemu sesję zdjęciową do ogłoszeń jeśli dom znajdziemy w pobliżu jest możliwość sfinansowania kastracji na koszt schroniska -
Pokochał na nowo i już siedzi w cieplutkim domku - Astek Roki w DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
jeśli znalazłby się DT na conajmniej dwa tyg to bez problemu zrobimy kastrację na nasz koszt Kana, nie zrozum mnie źle ale im więcej psów będziemy trzymać zacznie robić się przepełnienie, sama widziałam że nie wynika z tego nic dobrego a psiaków mamy w schronisku prawie na full jutro zrobimy Rockiemu sesję zdjęciową do ogłoszeń jeśli dom znajdziemy w pobliżu jest możliwość sfinansowania kastracji na koszt schroniska -
jutro do schroniska przyjedzie ogonek i pomoże mi w robieniu zdjęć sunia jest tak apatyczna ze względu na wycieńczenie spod sierści nie widać jest wystających kosteczek, ale wystarczy ją pogłaskać aby uczyć się anatomii psa:( u weta spędziliśmy 1,5 godziny..nogi aż bolały mnie już od stania Dozi ma silna anemię....dziąsła są bardzo bladoróżowe na pczekalni chciałam sprawdzić jej odwodnienie, ale ledwo naciągnęłam jej skórę na karku.... żyły miała pozapadane, dwa razy wet zakładał jej wenfoln też podejrzewamy robaki w związku z tą krwią w koopce na razie sunia musi dojśc do siebie...jest okrótnie wycieńczona
-
widzę ze jeszcze wata leży na podłodze...jej wspólokator uznał że poducha którą dostał nie układa się w poslaniu tak jak powinna i sam ją zdemolował Vega jest psem mega bezproblemowym kochana, nieśmiała, łagodna , uległa
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
ingrid, obróżki -bajka ślicznie psiaki w tym wyglądają jutro kolejna sesja zdjeciowa Rockiego i Dozi patrzyłam sie na allegro w poszukiwaniu furminatora miałam kiedyś okazję go wyprobować i dla mnie to rewelka szczotka kosztuje bagatela 150zł ale pies przez tydzień nie gubił sierści teraz furminatory kosztują w granicach nawet ok 20zł czy ktoś w was miał okazję korzystać z czegoś takiego tańszego? dzisiaj w schronisku dzień kręcił się wokół suczki mini biedna 1,5 godziny spędziła u weta, jutro kolejna wizyta....jest tak wycieńczona ze to pewnie było powdem apatii -
ogonek mówiła że zwróciła się z pomoca do dziewczyn(chyba z fundacji) o pomoc w ogłaszaniu...nic więcej nie wiem
-
Pokochał na nowo i już siedzi w cieplutkim domku - Astek Roki w DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
pies biegał po stacji Shell może uciekł właścicielowi pies ogólnie jest zadbany, widać że wychowany w domu w schronisku mamy już ciasno, to jeszcze nie przepełnienie ale jak dalej tak będzie przybywać psiaków to nie wróży to nic dobrego...sami wiecie co dzieje się w boksach kiedy jest zagęszczenie, a szczególnie jak jest tam amstaff kana, wydaliśmy psa "rasowego" z adnotacją że do sterylki pies jest już umówiony, ludzie mili...ogonek była przy rozmowie nie wydajemy psa kazdemu kto przychodzi do schroniska tylko na zasadzie' aby pozbyć się psa' możemy odmówić wydania, a jesli wydajemy to wydaje mi się ze do normalnych ludzi -
pies jest potężny takcy jak on trafiają się w schroniskach rzadko stając na dwóch łapach może mieć ok 180cm wysokości!!! głową sięgami mi grubo powyżej bioder ale to taka wielka przyepa...nieamowicie kochany
-
Błekitnooka husky Salva znalazła swoje miejsce, już w Domku Stałym!!!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Salva ma chyba najładniejsze zdjęcia fantastycznie pozowała pierwszy raz widziałam sukę która znaczy teren...dosłownie widać że jest dominatorką, ale nie agresorką z naszym Rudolfem dogadała się bez problemu, razem nawet zaczepaiły się podczas spaceru jednak z Falkiem(też dominator) było spięcie i na wszelki wypadek przenieślimy ją do innej klatki -
Pokochał na nowo i już siedzi w cieplutkim domku - Astek Roki w DS!
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
nie ma chipu, tatuażu tez nie widać te rasopodobne staramy się kastrować...ale przez to pies jest skazany na conajmniej 1 miesiąc pobytu w schronisku czasami wydajemy psy do domów, ale zastrzegamy kastrację/sterylizację w ciągu np 2 miesięcy od dnia adopcji -
suczka trafiła z przychodni weterynaryjnej siedziała tam chyba dłuższy czas z tego co zrozumiałam Dozi jest nowym pieskiem....jutro wieziemy ją do naszego weta zauważyłyśmy ze dozi załawia się z odrobiną krwii Napewno jest zestresowana....nie podchodzi do nas....dzisiaj był przełom...sama podeszła do krat i nadstawiła łepek do głaskania osoba która ją przywiozła miała ją całą drogę na rękach, wiem że jest psem przylepą wyjątkowo malutka..mniejsza od naszego schroniskowego kota
-
Vega ma rok...na tyle została oceniona przez weta, który ją szczepił na zlecenie gminy, która przywiozła psiaki ma liczne rany na pysku...no i ten ogonek....nie jest to nowa rana...musiało się to stać jakiś czas temu..widać że ogonek jest krótszy i "ślepo" zakończony, pod palcami poczułyśmy jak tuż za skórą zaczyna się kość ogonowa
-
do dzieci na pewno ok ogonek opiekowała się sofijką i nigdy nie było problemów na koty sprawdzimy...bo już nie pamiętam
-
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
wow....czyli ja coś gdzies podwójnie policzyłam.... dzięki za poprawkę...czyli jesteśmy na czysto...wieczorem prześlę pieniądze za barkujące leczenie.... kasiu nie doliczyłaś transportu do katowic...obiecałam że to też zwrócimy -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
edyto, słyszałam że macie w schronisku akcję z dobrocinem...miały do nas trafić dwa najbardziej poszkodowane psy, ale nikt nie odzywał się wieczorem facet obsługiwał conajmniej 3 gminy o których wiem...ale ile jest tych o których nie wiem...np jednorazowych zleceń za każdego psa brał po 900zł z samej świdnicy mogło do niego trafić nawet 100-150 psów!!!! -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
żyły na jedej posesji....wyglądają na spokrewnione w schronisku mamy dwa bardzo zżyte psy ze sobą które muszą iść do adopcji razem, ale nasze staruszki chyba nie dorastają im do pięt.... uważam, ale nie jestem na 100% pewna, że jeśli trafią do osobnych domów nie będą tęsknić za sobą gorzej jak jedno z nich będzie w schronisku a drugie pójdzie do domu....psy które do schroniska przyjeżdzają razem lepiej znoszą te warunki -
Brzydkie kaczątko-PIĘKNA METAMORFOZA I WSPANIAŁY DOM
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Rozliczenie [LEFT]Wpłaty:LISTOPAD[/LEFT] [B][LEFT]LILK_A[/B] WPŁATA JEDNOR AZOWA 17.11.09 - 10zł[/LEFT] [B][LEFT]FIGANADRZEWNA[/B] 17.11.09- 5 zł[/LEFT] [B][LEFT]AGA-33-76[/B] 17.11.09- 10zł[/LEFT] [B][LEFT]WUNIA[/B] 17.11.09- 5zł[/LEFT] [B][LEFT]Ingrid44[/B] 17.11.09- 120zł[/LEFT] [B][LEFT]KINIA1984[/B] 18.11.09- 10zł[/LEFT] [B][LEFT]LIKA 1771[/B] 18.11.09- 40zł[/LEFT] [B][LEFT]KETUNIA[/B] 18.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]ANAWA[/B] Jednorazowa wpłata- 18.11.09-30zł[/LEFT] [B][LEFT]BasiD[/B] 18.11.09-20zł[/LEFT] [B][LEFT]rotek_[/B] 18.11.09-20zł[/LEFT] [B][LEFT]CAJUS JB[/B] 19.11.09-50zł[/LEFT] [B][LEFT]fiorsteinbock[/B] 19.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]Słomaka22[/B] 20.11.09- 30zł[/LEFT] [B][LEFT]Ketunia[/B] 23.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]Wiwi[/B] 24.11.09- 20zł[/LEFT] [B][LEFT]WUNIA [/B]30.11.09 - 5zł[/LEFT] [B][LEFT]FIGANADRZEWNA [/B]30.11.09 -5zł[/LEFT] [B][LEFT]MONIKA Z KATOWIC[/B] 02.12.09 -40zł[/LEFT] [B][LEFT]BasiD[/B] 08.12.09 - 20zł[/LEFT] [B][LEFT]CAJUS JB[/B] 17.12.09- 50zł[/LEFT] [B][LEFT]fiorsteinbock[/B] 21.12.09- 40zł[/LEFT] [B][LEFT]KINIA1984[/B] 21.12.09- 15zł[/LEFT] [B][LEFT]Wunia[/B] 22.12.09- 5zł Ingrid44- 120zł FIGANADRZEWNA 30.12.09- 5zł WUNIA 30.12.09- 5 zł ZAMOWIENIE NR 211567 - ZWROT .(ingrid) 05.01.2010- 54.29 AGA-33-76 06.01.2010- 10zł Ketunia 15.01.2010- 20zł BarbaraD 18.01.2010-20zł Ketunia 21.01.2010- 20zł Cajus CB 22.01.2010- 50zł Figanadrzewna 25.010.210-10zł Wunia 28.01.2010-5zł rotek-20zł razem 949.29 bazarki 20zł wydatki 300zł za grudzień 176,00 za leczenie 80,55 za leczenie 35,00 za leczenie 300zł za styczeń 120zł za dzisiejszy zabieg(jeszcze nie został przedstawiony na dogo) dług 42, 26[/LEFT] [/QUOTE] rozliczenie wraz z aktualnymi wpłatami..bazarkami powinniśmy już resztę uzupełnić -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
rotek_ replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
wiwi...no tak jakby robert zgodził się na kastrację...po kilkunastominutowym boju przkekonałam go żeby ciachnąć alaskana tylko muszę sama go zawieźć do weta:) jeszcze nie wiem jak ale to zrobię ale choćbym miała tam go na rękach zanieść to i tak straci jajka....chciałabym to już zrobić żeby odczekać te 14 dni i zaszczepić go wtedy bez problemu szybko mógłby pójść do domu -
Sprzedana z domem Rozi! Jest w hoteliku, OGROMNY DŁUG!! $$$ POTRZEBNE
rotek_ replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
jeśli jedna poszłaby do domu a druga w tym samym czasie do hoteliku myślę że nie byłoby to złe rozwiązanie