Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. zaraz wstawiam...dorwała się do aparatu
  2. znalazłam stare zdjęcia psa który trafił do was z uciechowa może przydać się do ogłoszeń jak on się miewa z charakteru wyglądał na cudo [URL=http://img688.imageshack.us/i/dsc0507t.jpg/][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/8229/dsc0507t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img340.imageshack.us/i/dsc0508yv.jpg/][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/4480/dsc0508yv.jpg[/IMG][/URL]
  3. patrzyliśmy na psy-ok na koty wyszło pozytywnie tzn nasza rezydentka, która jest wychowana wśród psów i kompletnie je olewa, jest naszym testerem Falk powąchał ją i ruszył w kierunku wyjścia. Psy które są zaciekłe w stosunku do kotów nawet do stojącego kota potrafią warczeć i szczekać Falk tak zachowuje się do każdego zwierzęcia jeśli ktoś go olewa on nigdy nie będzie prowokował bójki misiek jest ulubieńcem chyba wszystkich w schronisku i qrcze jedyny pies który mnie słucha! poważnie! sporo się nauczył od kiedy trafił do schroniska takiego psa szukać ze świecą
  4. ma sporo wejść na allegro chyba im bardziej wychwala się psa, tym bardziej ludzie zwracają na niego uwagę
  5. doberman ma chipa, udało nam się ustalić kto go chipował. Jednak właściciele wyprowadzili się za granicę i wszelkie zapisane dane są nieaktualne. Nie ma możliwości skontaktowania się z nimi. Borys więc szuka domu. Uszy ktoś kopiował chyba nożyczkami do cięcia papieru. Na zdjęciu może wyszły ładnie ale w rzeczywistości jedno ucho jest lekko "położone". Trudno powiedzieć czy jest rasowy, w uszach nie ma tatuażu, w pachwinie nie jestem pewna ale chyba też nie. Wygląda mimo wszystko jak prawdziwy dobek. Zachowanie ideał...wychowany, nauczony wszystkiego!
  6. [url]http://allegro.pl/item963091039_vital_wesoly_pies_fajny_jest.html[/url]
  7. [URL=http://img705.imageshack.us/i/dsc0267j.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/7968/dsc0267j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img44.imageshack.us/i/dsc0268o.jpg/][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2642/dsc0268o.jpg[/IMG][/URL]
  8. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=963090845[/url]
  9. [URL=http://img38.imageshack.us/i/dsc0248c.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4985/dsc0248c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img682.imageshack.us/i/dsc0249kh.jpg/][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/2134/dsc0249kh.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://img708.imageshack.us/i/dsc0234v.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/4492/dsc0234v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img696.imageshack.us/i/dsc0243vy.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/9945/dsc0243vy.jpg[/IMG][/URL]
  11. biorę się za niego.... ada ma na koncie więcej zdjęć więc pościągam i porobię komplet ogłoszeń
  12. ogłoszenia już zrobiłam, cały komplet...później wstawię dokładnie gdzie poszła bona zaraz biorę się za trufcia
  13. i że co?! nikt was do tego nie zmuszał siłą????
  14. [URL=http://img179.imageshack.us/i/borys.jpg/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7522/borys.jpg[/IMG][/URL] Borys, pies w wieku ok 10 lat dobrze wychowany, nauczony czystości, spokojny arystokrata. Łagodny do psów, do kotów chyba też(tego mogę się dowiedzieć). Nikt go nie szuka już dłuższy czas. Źle znosi pobyt w schronisku, bardzo mało je. uszy i ogon kopiowany Kontakt na pw lub ze schroniskiem 510 433 322
  15. no więc ze zdjęć nici, nie wiem dlaczego komputer nie widzi pliku który być powinien jutro wezmę ze schroniska rzutnik który powinien przegrać mi fotki na mój komputer ostatnio trafiły dwa psiaki jeden labrador, piękny złocisty pies. Bardzo kontaktowy, lubi aportować. Niestety nie zdaje sobie sprawy z własnej siły, na spacerze idzie na piorun po wszystkich okolicznych łąkach drugi to śliczny mieszaniec owczarka z huskim. Pies o dwukolorowych oczach. Wpadł pod samochód. Z łapką widziałam że już wszystko w porządku, opuchlizna zniknęła a pies śmiga na spacerach bez żadnych zastrzeżeń wczoraj późnym popołudniem trafił średni owczarkowaty pies. Jeszcze nic nie mogę o nim powiedzieć. do adopcji ostatnio nikt nie poszedł aaa. znalazłam jeszcze jedno zdjęcie naszego dobisia BORYSA trzeba będzie go chyba zgłosić do fundacji [URL=http://img179.imageshack.us/i/borys.jpg/][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/7522/borys.jpg[/IMG][/URL]
  16. dogo w ogóle nie działało albo tak muliło że co chwile wyrzucało mnie z forum zaraz uaktualnię I post i powstawiam nowe zdjęcia, opowiem jak pozmieniało się w uciechowie..a sporo zmian piszę pracę na studia i wzięłam kilka dni wolnego nadrobię zaległości na dogo dzisiaj dostałam zdjęcia Aiszy z nowego domu wystarczy kilka zabiegów pielęgnacyjnych i pies robi się "rasowy" [URL=http://img35.imageshack.us/i/zdjcie0303q.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6968/zdjcie0303q.jpg[/IMG][/URL]
  17. na razie allegro [url]http://allegro.pl/item958811609_przepiekna_bona_owczarkowate_cudo.html[/url]
  18. [URL="http://img715.imageshack.us/i/dsc2695s.jpg/"][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3914/dsc2695s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img31.imageshack.us/i/dsc2696s.jpg/"][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1561/dsc2696s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img59.imageshack.us/i/dsc2697st.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3746/dsc2697st.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img22.imageshack.us/i/dsc2698s.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6382/dsc2698s.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=http://img715.imageshack.us/i/dsc2695s.jpg/][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/3914/dsc2695s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/dsc2696s.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/1561/dsc2696s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/dsc2697st.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/3746/dsc2697st.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img22.imageshack.us/i/dsc2698s.jpg/][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/6382/dsc2698s.jpg[/IMG][/URL]
  20. widzę ze obroże w schronisku są na "topie" do nas też trafiały psy z poprzywiązanymi sznurkami do szyi byliśmy osobiście w właścicieli arii, pokazali nam zdjęcia poprzedniej suczki- była identyczna też wzięta ze schroniska później dostaliśmy jeszcze telefon z nowego domu. Wszystko w porządku, aria szybko uczy się tereny piękne, zaraz za domem mają setki hektarów do biegania
  21. łańcuch tylko chwilowo, sofia ma biegać luzem cały czas po terenie właściciel boi się zeby na początku nie uciekła stąd to uwiązanie teren jest ogrodzony siatką leśną
  22. czasu ostatnio kompletnie brak aisza w sobotę jedzie do domu w warszawie sunia jest już po sterylizacji i czuje się wspaniale..na spacerach śmiga dotrzymując innym psom kroku mam do wysłania kilka maili do ludzi którzy są zainteresowani psami, więc wpadłam na kilka chwil na dogo żeby pościągać zdjęcia wiwi, adkaaaa, ogonek ludzie na okrągło dzwonią w sprawie adopcj psów dzięki waszym ogłoszeniom adopcje powli idą tak już dawno bez was bylibyśmy zasypani psami od właścicieli falka włącza się poczta rudy na wszystko mi już pozwala, dzisiaj zapiełam mu już smycz do obroży i GOŁYMI rękami zdjęłam mu łańcuszek który wisiał przy obroży on już w 100% nadaje się do adpcji zdjęcia dobisia mam i jeśli tylko znajde wolny czas w ciągu dnia postaram się wstawić albo prześlę jednej z was na maila
  23. luna wróciła z nieudanej adopcji...niunia nadal szuka domu
  24. bruno jest jednym z fajniejszych psiaków w schronisku na rękach wręcz uwielbia być noszony to taka trochę sierota-nie poradzi sobie bez człowieka, w boksie w kolegą nie dawał sobie rady
  25. arkan od wczoraj w nowym domu dzisiaj mieliśmy telefon, wszystko w porządku tylko arkan nie chce jeść:/ zaczyna wybrzydzać już tylko w przysmakach-zwykła karma już go nie interesuje:D
×
×
  • Create New...