Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. przyjechał dzisaj młody Pan rozejrzał sie po schronisku i postanowił adoptować dzine...... powiedzieliśmy ze dzina musi miec jutro sterylke...jednak on zobowiązał sie wykonac sterylke we własnym zakresie. mysle ze w niedługim czasie przeprowadzimy kontrole poadopcyjną. strzeżonego pan bóg strzeze;)
  2. mały już wyładniał..... dlateg prosimy jeszcze raz o wpłaty:roll:
  3. on ma w sobie niesamowita wole zycia
  4. urosła nasza mala...... niedługo maupa będziesz miała niezdarnego kolosa w domku:lol:
  5. pewnie tez macie w schronisku wysyp wakacyjnych psów:roll:
  6. ale brzydka pogoda....pada... a lisia lubi deszcz:lol:
  7. saba zmieniła kolor sierści z szrej na beżową:crazyeye:
  8. [quote name='justynavege'] [B][COLOR=seagreen]rotek_ zdradż tajemnicę pochodzenia imienia Rybaka[/COLOR][/B] :evil_lol:[/quote] już wiem dlaczego rybak nazywa sie rybak:lol: jak dzisiaj psiaki po spacerze czekaly w boksie zeby poodpinać im smycze, podeszłam do rybaka i poczułam zapach .....zdechłej ryby:diabloti: normalnie walilo od niego tak ze nogi sie uginały.....znjac rybaka pewnie znowu sie gdzieś wytarzal w trawie...ale ten zapach......ehhh
  9. amelka opisuje sunie w taki sposób ze nie mozna jej kochac:loveu:
  10. no wiesz...ona szczeka jak jej sie juz naprawde cos nie spodoba.... znam większych szczekaczy..... A lisia to taki bardziej pozorant
  11. a hackuś cieszy sie jakimś zainteresowanie wśród odwiedzających???????????
  12. reksiul jak zaczyna siusiać to robi to chyba z 5 min..... biedak:-(
  13. zdecydowanie dzina to taki mały sportowiec... ...jesli ktoś choc troche zna sie na szkoleniu z łatwością wyszkoli dzine
  14. diana jak ma za ktrótki spacer to udaje ze słabnie...prawdziwa aktora z niej:evil_lol: ja sie nabrałam na jej zagrywki
  15. ile razy patrze na ONki widze w nich sawe..... Ona była przewspaniała suczydełką..... ale wiem ze ona biega gdzies tam po drugiej stronie i jest szczęśliwa ..nie odczuwa bólu i smutku........
  16. czasami z barku czasu zapominamy o naszych blisikich...ale pies to wyjątek który zostaje w naszym sercu na zawsze....
  17. oby trafił mu sie taki odpowiedzialny superpan:loveu:
  18. a jakieś nowe fotki po wizycie u fryzjera będą???
  19. oj ile tych bid jeszcze w schronach...i do tego takie smutne
×
×
  • Create New...