[IMG]http://img385.imageshack.us/img385/1299/dsc00915gs3.jpg[/IMG]
to:cool3:
a propos dostałam maila od clubu RR
[QUOTE]
[FONT=Arial][SIZE=2]Witam[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Wiemy o tym piesku, niestety nie bardzo przypomina rodezjana ale jest o nim informacja na forum RR tutaj:
[URL="http://www.rrclub.pl/forum/viewtopic.php?t=355"][COLOR=#800080]http://www.rrclub.pl/forum/viewtopic.php?t=355[/COLOR][/URL][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zaraz dodam informacje od Panstwa, bardzo dziekuje :)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Monika[/SIZE][/FONT]
[/QUOTE]