Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. tak...kazda z tych przemian jest wspaniała..... a pies wcale nie musi być ładnie ostrzyżony....wysatrczy mu dać odbroinę miłości i w jego oczach rozkwita nadzieja...:multi:
  2. amelka, nadal utrzymujesz kontakt z właścicielami psiaka??? to piękne jest widzieć nową przemiane...
  3. a szczególnie teraz jak jest wysyp powakacyjnych psów:-(
  4. "dzina-sprężyna" tak najczęściej do niej mówimy....i w pełni to do niej pasuje:cool3:
  5. nie pozostaj mi nic innego tylko hoooooooooooooooooooooop
  6. hehehe...Dianka musiała sie obrazić na solito bo wystawiła jęzor:P
  7. a ja czuje ze reksiul znajdzie domek.... musi!!!! reksio tuż obok rybaka jest najbadziej podziwianym psem
  8. ostatnio tyle ludzi kręcilo sie w schronisku ze jacho był już zmęczony szczekaniem...i nawet Ricie pozwolił sie pogłaskać po nosie:cool3:
  9. fajnie by było...ale teraz pomagam schronisku w uciechowie. Jestem tam od rana do wieczora.....do domu często wracam około 10 wieczorem...... najgorsze jest to że ciężko znaleźc dom dla psa stróżującego......teraz w modzie są "psy-zabawki" myśle, myśle ....i nic...ale jak tylko dostanę jakiegoś cynka że ktoś poszukuje psa stróża polece łapiego....
  10. te oczy... ...mała musi znaleźć domek...i to szybko
  11. nio i sa zdjęcia.... ...fakt ze bez rózowych gatek ale z bluzką w żołte plamy od farby:evil_lol: aj tam....ważne że lisia jest fotogeniczna:loveu:
  12. kazdy kto przychodzi do schroniska podziwia Rybaka-przystojniaka...ale nikt go nie bierze ze sobą
  13. nie ma nic piękniejszego niż fotki z nowego domciu:loveu: amelka, czekamy
  14. popytam znajomych..moze ktoś szuka wychowanego kundelka....
  15. [quote name='ewatr']podobno był ktos w schronisku zainteresowany Hackusiem :loveu: ale jeszcze ma sie zastanowić :oops: jest duzy teren do ganiania i ogród i rodzina mloda ............. no czekamy ....................:thumbs:[/quote] oby oby oby
  16. smutna historia smutnego psa:-(
  17. [quote name='sara_rokitnica']tylko teraz trzeba znaleźć kogoś kto "poświęci" swojego malucha ;)[/quote] :evil_lol: ja bym to zrobiła....ale za daleko mieszkam biorąc po uwage fakt ze do domu wracam dopiero wieczorem...a wyjeżdzam rano....
  18. rotek_

    Metamorfozy

    wielkie ukłony dla wszystkich
  19. [quote name='solito']ok, to jak bądzie [B]rotek[/B] albo Justyna, bo one są bardziej fotogeniczne![/quote] co to to nie:evil_lol: w rózowych gatkach chcesz mnie fotografować:mad: poczekamy na justyne... aha...ja sój aparat pożyczyłam agnieszce30 więc chwilowo jestem niedysponowana takim sprzętem
×
×
  • Create New...