Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. [quote name='justynavege']rotek no jak ma duze jak nawet nikt o niego nie pyta[/quote] facet piękny...tylko jakoś szczęścia nie ma.....
  2. ooojjjj...justyna ma skleroze:evil_lol:
  3. widzę ze nie tylko ja zakochałam sie w jej oczach:lol:
  4. [quote name='justynavege']włąsnie mniej podlewa :shake: zobaczcie Reksiowych Gości :multi: [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/8229/wszystkiepsy321mo1.jpg[/IMG][/quote] patrze na to zdjęcie....ehhh...to jest prawdziwy żywioł REKSIA
  5. [quote name='sara_rokitnica']a nie da się jakoś Łapcia zaznajomić z jakimś maluchem i zobaczyć jak reaguje- tak nie na smyczy??[/quote] ale łapi nie koniecznie musi na każdego malucha reagowac tak samo.... moje suczydło [*] które wziełam ze schroniska niektórepsy lubiała a niektóre zagryzała już samym wzrokiem....taka poprostu była
  6. prześlij mi zdjęcia na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] wstawie fotki na wątek
  7. betinka masz żle podlinkowany banerek dla margo.... otwiera ci sie jakaś trona z staruszką-psinką
  8. a przybłęda jest dominujący????
  9. sorki amelko,:oops: ja już powoli nie kojarze faktów.... ..za mało snu za mało czsu... tylko obowiązków nadmiar:evil_lol:
  10. każdy wasz post napawa nadzieją na odmiane życia tych psich nieszczęść:multi:
  11. uxmal-dobra duszyczka rybaka:loveu:
  12. ze wszystkich uciechowskich psiaków Lisia jest najmniejsza.... ale z tym nadpasionym tyłkiem to ona niewiele ma z ratlerka.....
  13. no właśnie...dlaczego bez szans:roll: ??? ona ma duże szanse na adopcje...tylko jakoś nikt go niedostrzega
  14. diana jest 100 razy ladniejsza niż na zdjęciach:loveu: przy kazdym czesania tak patrzy sie głęboko w oczy ...no i nawet najtwardsze serce mięknie
  15. dzina jest w trecim boksie od końca....zaraz przed sarna i kariną....
  16. [quote name='amelka0']Po prostu nie ten sam pies:razz:,mam nadzieję,że teraz szybko znajdzie domek:multi:[/quote] oooo..święte słowa
  17. Nadal w schronisku....:crazyeye: aż trudno uwierzyć
  18. justyna to moze zmień tytuł ..... Tamta lisia to już nie ta sama Lisia:evil_lol:
  19. dniana kocha wszystko i wszystkich:loveu:
  20. [quote name='yewcia1']Czyli Reksio już każdego dnia dba i podlewa drzewko?[/quote] różnie z tym bywa... widać ze woli naturalna trawke.... czysty aż do bólu:shake:
×
×
  • Create New...