[quote name='justynavege']włąsnie mniej podlewa :shake:
zobaczcie Reksiowych Gości :multi:
[IMG]http://img77.imageshack.us/img77/8229/wszystkiepsy321mo1.jpg[/IMG][/quote]
patrze na to zdjęcie....ehhh...to jest prawdziwy żywioł REKSIA
[quote name='sara_rokitnica']a nie da się jakoś Łapcia zaznajomić z jakimś maluchem i zobaczyć jak reaguje- tak nie na smyczy??[/quote]
ale łapi nie koniecznie musi na każdego malucha reagowac tak samo....
moje suczydło
[*] które wziełam ze schroniska niektórepsy lubiała a niektóre zagryzała już samym wzrokiem....taka poprostu była
[quote name='yewcia1']Czyli Reksio już każdego dnia dba i podlewa drzewko?[/quote]
różnie z tym bywa...
widać ze woli naturalna trawke....
czysty aż do bólu:shake: