[QUOTE]Zatrzymaj się przeczytaj moją historie Wpisał: Administrator 30.06.2007. Maleńka, wesoła i rezolutna Dżinka. Błąkała się po ulicach Uciechowa.[URL="http://www.dzina.as.info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=6&Itemid=1"][IMG]http://www.dzina.as.info.pl/mambots/content/multithumb/thumbs/b.150.100.16777215.0.[/IMG][/URL]
Musiała mieć swojego Pana, bo gdy ją znaleziono, na szyi miała obrożę.
Ale, w jaki sposób trafiła na ulicę? Czy ktoś ją wyrzucił z samochodu? Niewiadomo.
Na szczęście nie trafiła pod koła rozpędzonych samochodów.
KTOŚ- tam na górze „chciał, żeby żyła”. Zesłał na jej drogę ludzi, których poruszył jej los i jej bezdomność.
Zmęczona, chudziutka i przestraszona trafiła do schroniska.
Tu pod troskliwym okiem opiekunów wypiękniała, garnie się do ludzi, [U]pięknie chodzi na smyczy [/U]i jest bardzo „wpatrzona” w człowieka.
[B]W SWOICH PSICH SNACH NAPEWNO MARZY O WSPANIAŁYM NOWYM I PRAWDZIWYM DOMKU. [/B]
MOŻE CZEKA NA CIEBIE? [/QUOTE]
kilka dodatkowych fotek
[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/6376/imga7444yz3.jpg[/IMG]
[IMG]http://images11.fotosik.pl/81/511450805aad1824.jpg[/IMG]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66536&page=2"]http://www.dogomania.pl/forum/showth...t=66536&page=2[/URL]