[quote name='justynavege']
widziałam jak Rybak wtulil się z nadzieją w nieznanego mu chłopca :placz:[/quote]
na początku to on sie bał mateusza.....zebys widziła jak siedzil w boksie wkulony./...
hmm....dziwne...rybak tak sie nie zachowuje.ale juz po spacerku nie maił najmniejszej ochoty wracać