Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. chyba nikt nie zapomniał o naszym maluchu???
  2. a jk spacer po kałuzach??? przeszkadzało maluchowi????
  3. a czy był juz umieszczany na jakiś forum borderomaniaków???
  4. oj lady ma mało odwidzających:shake:
  5. tak wyciskacz łezi ...i do tego piekna fota psiaka nie ma co ukrywać psiul jest piękny:loveu:
  6. hehehe....ona taka potulna...gdzie ona bronić..... kiepska pogoda to i kiepski humor dzisiaj lisia miała
  7. [quote name='justynavege'][B][SIZE=4][COLOR=red]siostra musze Ci czerwonym po oczach bo ślepniesz :mad: [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000]tytuł zmieniaj [/COLOR][/SIZE][/B][/quote] no własnie justyna...marsz na watke jaszka:mad: :evil_lol:
  8. doris, skontaktuj sie z amelk0, ona ma wprawe do rozwieszania ulotek:cool3:
  9. [IMG]http://nr1a.com/gifs/__DOG15.gif[/IMG] a ja wiem co to jest..... nie nie jaszko to bloodhound moja ulubiona rasa:loveu:
  10. cały dzień leje.... a lisia sama w boksie siedzi.....
  11. no ba......ja sie ciesze... ...ale jeszcze chce mi sie spac:evil_lol: więc entuzjazm dopiero za kilka godzin mi przyjdzie:lol:
  12. a próbowałaś na [url]www.kupsprzedaj.pl[/url]
  13. justyna, pies w typie RODEZJANa RIDGEBACKa........w uciechowskim schronisku
  14. [quote name='desdemona']mogla sie zgubic. byc moze czegos sie wystraszyla i pobiegla a wlasciciel wypuscil smycz z reki. tego nikt sie niestety nie dowie:([/quote] nie sądze:shake: justyna wywieszła plakaty i nic...... jak mur beton dzina została wyrzucona
  15. reksio jest w jak najlepszej formie...jeszcze kilka ładnych lat mu zostalo
  16. dawaj mordke malutki:loveu:
  17. no justyna główkoj w kóncu to ty założyłas wątek:evil_lol:
  18. ja swój aparat pozyczyłam agnieszce30 a zeby było śmieszniej roberta aparat został w samochodzie Rity&Diany:lol:
  19. [quote name='justynavege'] widziałam jak Rybak wtulil się z nadzieją w nieznanego mu chłopca :placz:[/quote] na początku to on sie bał mateusza.....zebys widziła jak siedzil w boksie wkulony./... hmm....dziwne...rybak tak sie nie zachowuje.ale juz po spacerku nie maił najmniejszej ochoty wracać
  20. on taki wspaniały...ale ten wiek odstrasza :-(
×
×
  • Create New...