Jump to content
Dogomania

rotek_

Members
  • Posts

    8997
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by rotek_

  1. oj sabci sie poszczęści....bo jest piekna i otaczją ją dobrzy ludzie
  2. właściciele przyjechali dzisjaj po gratisa.... rozmawial z robertem ktory objasnial jak postepowac.... tak jak potwierdzili wlasciciele...gratis to niezwykle inteligentny pies.....spuszczony ze smyczy trzyma sie caly czas blisko rodzinki...pomimo ze byl z nimi tylko jedna noc. ale rozmawiając z robertem doszliśmy do wniosku ze musimy sie liczyc z koniecznościa powrotu gratisa..... ....panstwo kochają psiaka ale moga sobie nie poradzic z jego popiskiwaniem. ja natomiast zauważyłam ze gratis nie piszczy na dworze.....moze gdyby rzeniosl sie na ogrod ustało by piszczenie:roll:
  3. aga, skoro jestes jeszczer na watku.....jutro o 12.20 bede u ciebie z zrzutnikiem....pasi??? najwyzej sobie uciechow odpuszcze;)
  4. uxmal...dobra duszyczka czuwa nad rybakiem:multi:
  5. mozna oglaszac sabe na stronach z ogloszeniami drobnymi... typu kupsprzedaj.pl allegro.pl itp...
  6. .........to cyekamz na linka;) ... lubie podziwiac takie dziela
  7. dzieki radku.... to kolejna sznasa dla dianki
  8. hehehe...od ciebie sie ucze:evil_lol: a z drugiej stronz gratis sam potrafi sie zaprezentowac
  9. zabrac solito jedzienie....to walsne przywiezie:evil_lol:
  10. moje słońce dzisaj obszczekało rower roberta...... wygladalo to komicznie..... lisia jest tak wspaniala......podziekuje nawet za chwile ... a do tego lisia ma aksamitne futerko......inne niż psy..... takie...lisiowate
  11. robert ma zdjecia ....wiec jak tylko pozycze karte pamieci wstawie fotki na forum
  12. TEN PSIUL JUŻ ZNALAZŁA DOM!!!!!!!!!:multi: dzisiaj przyjechalo do uciechowskiego schroniska młode małżenstwo. Chcieli zobaczyć Gratisa. Podczas rozmowy z wolontariuszem ja podeszłam do boksu psa i rzuciłam mu jego zabawke.....gratis kocha aportowanie więc natychmiat przyniosł mi aport i ...czekal. Już wtedy widziłam że Gratis spodobał sie ludziom. Oni zaś opowiadali o psie z poznania którego mieli adoptować. Też miał być to ON.... z problemami sercowymi i jakimś niedowładem kończyn. Widać było ze to osoby o wielkim sercu. Mówili że bardzo zależało im na tym psie ale ktoś adoptował wcześniej...... i zaraz potem dodali ze z tego powodu była czarna rozpacz w domu. słuchalam ich i czułam ze będzie dobrze.... i stało się wzięli psa do siebie. Ponoć piesek ma domek z ogrodem.....wszak jeszcze nieogrodzony ale to kwestia czasu. Panstwo maja coreczke...wiec gratis bedzie mial sie z kim bawic;) kontrola poadopcyjna napewno bedzie ale ludzie wybudzili we mnie duze zaufanie:multi: robert ''wolontriusz'' z trudem rozstal sie z gratisem...pomimo ze byl u nas zaledwie kilka dni
  13. a tymczasem fotki naszego Onka.... piękny prawda:loveu:
  14. Gratis vel Olek Pies został przywieziony przez straż dla zwierząt. Gratis to ofiara wakacyjnych porządków. Pies został wyrzucony z samochodu....w zwiazku z czym łapa była leczona. Pies przez miesiąc przebywał w hoteliku dla zwierząt.....teraz trafił do uciechowskiego schroniska. Wykryto dziwną chorobą skóry i podjęto leczenie Widać że do tej pory nikt nie poświęcał mu zbyt wiele czasu...bo pies wydaje się nienuczony podstawowych zachowań życia w domu. Jednak potrafi zachować czystość w swoim pomieszczeniu. Gratis jest psem niezwykle kontaktowym ponad życie kocha zabawe z dziećmi. Obca osoba spokojnie moze go pogłaskać przez kraty boksu. Przyszły własciciel będzie musial poświęcić mu troche czasu a w zamian pies odwdzieczy sie bezgraniczną wiernością. ON TAK PRAGNIE KONTAKTU Z CZŁOWIEKIEM
  15. a przesadzacie...naprawde..... rybak nie jest taki strachliwy.....odważny to on moze nie jest ale to chyba zaleta bo nie rzuca sie na wszystko co spotka na swojej drodze dla mnie to przystojnika:cool3:
  16. Lisia to moja adoptowana córeczka..... dlaczego ja nic nie wiem o żadnych smakołykach:mad:
  17. dianka to jak najbardziej rodzinny pies.... justyna moze zmienić tytuł bo ten brzmi tak jakby danka była dzikuskiem... a tak przecież nie jest no i jakaś aktualizacja w pierwszym poście:roll:
  18. psiaki nadal czekają a koze zrobicoe aktualizacje w pierwszym poście
  19. ja powtórze to co powiedziala justyna.. [I]jesli dzina nadal będzie tak tyc to zrobi sie z niej baset a nie basenji[/I]:evil_lol:
  20. ale mi sie naprawd wygodznie w biurze siedzi:evil_lol: ja słyszłam ze jaszko do dzieci sie nie nadaje.... a jak mi wszyscy mówią ja wyglądam na 16latke:roll: tak na marginesie mam kilka latek wiecej ale to chyba szczegól dla jachola
  21. reksiulka stram sie zabierać na spacery jak najczęściej....żeby facet nie musiał ak przepełniac pęcherza.... ale najczęsciej sa to krótki spacery...taki szybki siur:lol:
×
×
  • Create New...