a dobrze dobrze, tu mozna ogladac, bo staram sie dodawac na biezaco :
[URL]http://picasaweb.google.com/martami84/Psowate[/URL]
Lunka przejela wszystkie zle zachowania Myszy (nielubienie dzieci, szczekanie na ludzi z mozliwoscia rzucenia sie i udawanie,ze nie slyszy jak cos w trawie do zjedzenia znajdzie) a Mysza od Lunki (wchodzenie po fotelu na stol i dobieranie sie do pojemnika z chlebem, wstawanie bladym switem albo i nawet bez switu).
martwie sie tylko, ze chyba sie nie lubia tak jak na poczatku :-( czesto warcza na siebie, czasami sie gryza, ale czasami tez spia razem :)