[quote name='fona']Zobaczcie, co mi przysłała Tundra
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=qLXHvBFG-CI[/URL][/quote]
:crazyeye: niesamowite...
dla kazdego jest nadzieja :)
zna ktos hiszpanski? najlepiej by bylo po prostu napisac do organizacji tamtejszych i sie zapytac. poprosic rowniez o wiecej faktow. bo tak to sobie mozemy gdybac...