Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. czytalam ,ze jakies zamieszanie jest z psami u Pajuni, a co z rodzinka? czy szczeniaki poszly do nowych domow ?
  2. Koalka sie przypomina !
  3. i tak dobrze, ze Murzynek bedzie mial gdzie pojsc. oby jak najszybciej.
  4. jaki mam podawac numer kontaktowy w ogloszeniach? na Paluch?
  5. piekne zdjecia :loveu: ciagle chce mi sie plakac ze wzruszenia..
  6. jak jeszcze mozna go oglosic, by go ludzie wypatrzyli?:(
  7. [quote name='fona']Zobaczcie, co mi przysłała Tundra [URL]http://www.youtube.com/watch?v=qLXHvBFG-CI[/URL][/quote] :crazyeye: niesamowite... dla kazdego jest nadzieja :)
  8. to dobrze. a ktos zaglada do Misiaczka?
  9. podnosze szczeniaki, dalam ogloszenie do gazety wyborczej,mam nadzieje, ze to cos da..
  10. taki uroczy psiak, niech go ktos wypatrzy !
  11. on na to zasluguje ! na prezent w postaci domku :)
  12. zna ktos hiszpanski? najlepiej by bylo po prostu napisac do organizacji tamtejszych i sie zapytac. poprosic rowniez o wiecej faktow. bo tak to sobie mozemy gdybac...
  13. czy ktos go oglasza w stolecznej? jak nie to ja go umieszcze w tym tygodniu
  14. a jak sobie slepy psiak na Paluchu poradzi ?? :placz: czy jest tu jakas wolontariuszka z Palucha?
  15. no to fajnie,ze sie polubily :)
  16. dawno mnie tu nie bylo :oops: a Karacik piekny... czemu ciagle samotny ??
  17. czemu nikt go nie chce :placz::placz::placz:
  18. i z samego rana Dzeksu idzie na pierwsza strone
×
×
  • Create New...