Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. szczeniaki rosna a chetnych nie ma :-(
  2. a czy reszta czipuje psy? bo teraz jeszcze mozna za darmo i sie zastanawiam czy to nie ma zadnych skutkow ubocznych?
  3. jakie to wszystko skomplikowane :shake:
  4. do niedzieli juz niedlugo w sumie... oby te kilka dni przeczekac ....
  5. jak mozna ????? :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  6. Kanzaj, podlinkuj Czarusia bo tylko obrazek jest a na watek wejsc sie nie da.
  7. [quote name='ARKA']Nie to nie tak jest. Ta starsza Pani co jej ziec zabral Misia i porzucil czuje sie jego opiekunką i dlatego uwaza ze Misio jest jej i Pani Dyrektor nie moze go wyadoptowac, bez jej zrzeczenia a poza tym Misio caly czas jest leczony po tym blakaniu sie, porzucenia, wedrowkach 6-scio dniowych, w zimne noce:angryy:[/quote] no ale czy ona widzac ile zlego sie stalo nie chce sie go zrzec? biedny Misiaczek, tyle formalnosci i jeszcze to leczenie.. bez obrazy dla Palucha, ale chyba lepiej by mu sie bylo leczyc w domku cieplym u kogos a nie tam... no w kazdym razie mam nadzieje, ze w koncu spotka go szczesliwa odmiana :)
  8. na pewno ma :) moje oba tez na poczatku mialy potem zapomnialy i sie staly nieznosne :evil_lol:
  9. najlepiej jakies chwytajace teksty o starosci i wspolnym isciu przez zycie....
  10. wyglada tak powaznie. jak krol na tronie :)
  11. ale mozna tez placic przy odbiorze
  12. Trzymaj sie sunieczko !! musi byc dobrze !! co za wariaci na tych drogach ! :angryy:
  13. i juz widze,ze pierwsze cegielki zostaly sprzedane !
  14. :smilecol::Cool!::Cool!::Cool!::jumpie::jumpie::B-fly::B-fly::B-fly::painting: [SIZE=5]bardzo sie ciesze !! jestescie kochani!! ale ma Rudolf szczescie !![/SIZE] :laola::laola::cunao::cunao:
  15. biedny Roanek... mam nadzieje, ze bedzie dobrze!
  16. no ale pies zostal wyrzucony, trafil po dlugim czasie do schroniska i jeszcze ktos sie musi go zrzekac? co za prawo.
×
×
  • Create New...