ja mysle, ze takiego eleganta to ktos zaraz pokocha !
a lapka juz podobno jest prawie ze odratowana (ropowice mial) tylko jeszcze antybiotyki bierze...
a tak Lunka pomagala przy pakowaniu prezentow
[IMG]http://images33.fotosik.pl/86/ee4f02e54cfbd9d2med.jpg[/IMG]
co troche znikala mi tasma klejaca, no i papier do pakowania w ogole byl szczytem jej marzen chyba ;) ale na szczescie zadowolila sie bezbawnym rulonem :) a wlasciwie dwoma i zrobila z niego konfetti :evil_lol:
a Mirulka aka Myszka zyczy wszystkim cioteczkom, ktore ja odratowaly Wesolych Swiat :tree1:
[IMG]http://images27.fotosik.pl/129/7473558832bfb700med.jpg[/IMG]