Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. ok to zobaczymy co napisze.
  2. ehh :mad: zawsze utrudniaja. ale mozna chyba wywiesic w sklepach albo gdzies tak, nie na ulicy..
  3. pasuje mi na pewno sroda rano (znaczy tak w granicach od rana tak do 14) ale pewnie nie tylko wtedy moge
  4. cudo :loveu::loveu: to jak sie umawiamy w tym tygodniu ? :cool3:
  5. a moze by zrobic zbiorke na niego i go jendak umiescic tam na te najgorsze miesiace przynajmniej... moge zrobic kilka bazarkow, moze ktos jeszcze.. moze jakas organizacja by sie dolozyla?
  6. mozna juz 2 pierwsze bazarki moje z pierwszego postu usunac bo sie skonczyly, 2 pozostale czekaja nadal na chetnych!
  7. czyli dzis po 20 bedzie rozmowa z potencjalnym DT?
  8. biedny piesiu :placz: a nie macie tam jakiegos zaprzyjaznionego hoteliku, co by go za pol ceny przetrzymal do znalezienia domu?
  9. czy piesek ma allegro? moge mu zrobic jesli nie ma. rany, takie piekny, doswiadczony pies :placz:
  10. dziwnie sie zachowala... ja to bym sunie od razu wszelkimi sposobami zabrala i chciala juz oswajac w nowym domu, a nie tak.... :roll:
  11. oby juz po weekendzie do DT poszedl. ale by bylo pieknie !
  12. on nie tylko wstanie ale jeszcze pewnie przemowi na swieta :)
  13. wlasnie... niech jeszcze troche wytrzyma ........
  14. [quote name='Panca']moze trzeba by go znow pooglaszac ? ja niestety nie wiem na razie jak to sie robi:oops:[/quote] zawsze mozesz rozeslac po znajomych jego zdjecia i informacje.
  15. znow pieknie wyszedl :loveu:
  16. [quote name='MagYa^^']Bellus zdrowiej psiaku!!! I wybacz za tego linka, ktorego tu wkleje,ale to chyba dla dobra WAS zwierzakow - bynajmniej ktos ma takie intencje. [COLOR=Red]Aby nie powtarzac na kazdym z watkow o co chodzi zapraszam na strone [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9096986#post9096986[/URL] Pozdrawiam :) a tutaj ubierzecie choinke [URL]http://animalia.pl/choinka.php[/URL] [/COLOR][/quote] choinka swietna sprawa ja w tym tygodniu bede wysylac ile sie da !
  17. [quote name='nata od jadzi']właśnie rozmawiałam z właścicielką suni :) była wyraźnie wzruszona. podobno spacerowała z nią po 21 wzdłuż tej samej ulicy, na której została potrącona. więc tuż po tym musiała wpaść pod koła... pani rozwieszała ogłoszenia na osiedlu i ktoś poznał ją jako sunię, którą zabrałam ja po wypadku. no i tak państwo doszli, że w takim razie w którejś lecznicy będą coś wiedzieć. państwo również poniosą wszystkie koszty leczenia. i obiecali mnie informować o postępach leczenia, także od razu napiszę jak będę coś wiedziała. bardzo się cieszę :) chociaż ciągle martwi mnie jej stan, no i wiek :/ ale mam nadzieję, że to silna staruszka... w końcu przeżyła ogromne uderzenie, to operację też musi przeżyć... nie?[/quote] jak dobrze, ze oni przy niej beda.. wszystko sie musi udac !
×
×
  • Create New...