Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. sliczne maluchy sie przypominaja !
  2. oh to polecam przeczytac :) a nie wiem, czy on jeszcze zyje :oops: ale jak tak to moglby caly tom napisac pewnie o Makumbie ;)
  3. ok, dzis wieczorem zrobie , moze tam go ktos wypatrzy...
  4. Bodziulka, a jakiego programu do tego uzywasz? bo tez bym sie chetnie nauczyla :)
  5. Fona, czytalas Herriota ? Twoje opowiesci bija go na glowe ! :)
  6. Olu moze podaj numer konta na pierwszej stronie bo mi znow potrzebny :razz:
  7. ja zrobilam dzis przelew zbiorczy z moich bazarkow na Mrowkowa Mamusie - uzbieralo sie 125, 50 :)
  8. jaki piekny !! :loveu: czy ma allegro ? jak nie to moge zrobic.
  9. tez mysle, ze filmik bylby super, potem by sie go wszystkim rozeslalo...
  10. ale jeszcze lepiej by bylo na nowe zdjecia popatrzec :)
  11. moj nowy bazarek na Cyganka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5712792#post5712792[/URL] kosmetyki Avon i Oriflame (bazarek trwa od dawna, ale cel bazarku co jakis czas zmieniam, teraz bedzie to Cyganek i Uciechow ! )
  12. bo to pewnie za malo zeby dostala zakaz posiadania zwierzat ... albo zeby w ogole jakas kare dostala.. no ale niech sie pomartwi troche !
  13. ojejku :( glupia sprawa. a co zrobisz z ta kobieta? skoro jest umowa.. bo tak to moze kolejne brac bezkarnie..
  14. [IMG]http://images34.fotosik.pl/55/a47a14565449086emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/55/dd9f655a16a2a4f3med.jpg[/IMG]
  15. aktualne zdjecia ! [IMG]http://images34.fotosik.pl/55/03b26cf085c79f31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/55/14c3ce423e1613edmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images34.fotosik.pl/55/8b2469e3a3b03f0cmed.jpg[/IMG] to byly trzy suczki, zaraz chlopczykow wkleje
  16. to bylby dla niego najlepszy prezent ! i dla nowych opiekunow rowniez :)
  17. a ja nie zagladalam ostatnio na watek przekonana, ze Murzynek szczesliwie domku sie doczekal. do gory wiec z Murzynkiem !
  18. tez sie zdziwilam,ze to w Wyborczej bylo :shake: juz sie w zeznaniach gubia.. a psa jak nie bylo tak nie ma...
  19. http://www.gazetawyborcza.pl/1,75475,4690770.html z gazety wyborczej.
  20. juz wstawiam i czekam na nowe zdjecia aktualne. na razie to 2 pierwsze zdjecia z pierwszego postu to na pewno suczki.
×
×
  • Create New...