Jump to content
Dogomania

LittleMy

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by LittleMy

  1. Nata od Jadzi, wstawisz moje dwa nowe bazarki na pierwsza strone, bedzie bardziej widoczne?
  2. ale chyba nie zawsze. jakby sie wczesniej ustalilo z reszta rodziny tez.. a tak to wspaniale towrzystwo na ostatnie lata.
  3. jeszcze bazarek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9068094#post9068094[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101627[/URL]
  4. a czy wiadomosc poszla do lokalnej prasy? mysle, ze powinni sie zainteresowac.
  5. no wlasnie, od Palacu Kultury to Ty sie trzymaj z daleka ;) tam co troche jakies kocie afery.
  6. dalej nie ma zadnego zainteresowania ! :-( nawet po ogloszeniu w gazecie wyborczej :-(
  7. no to czekamy na zdjecia !! :)
  8. no, Mysza na spacerze nawet charta dogonila. sposobem sprytnym, ale jej sie udalo ,a jak na niego szczekala groznie jak nie mogla dogonic !
  9. o matko :placz::placz::angryy::angryy: dopiero teraz trafilam na watek... Tamb, jestes wspaniala !!
  10. ale ,ze go dogonil to ja jestem pelna podziwu ! Mysza jak wystrzeli to juz jej nie widac na horyzoncie :shake:
  11. udalo sie mi uzbierac 47zl z bazarkow, wiec jutro przelew zrobie. i mozna juz linki z pierwszej strony do moich bazarkow skasowac bo sie skonczyly.
  12. a dobrze dobrze, tu mozna ogladac, bo staram sie dodawac na biezaco : [URL]http://picasaweb.google.com/martami84/Psowate[/URL] Lunka przejela wszystkie zle zachowania Myszy (nielubienie dzieci, szczekanie na ludzi z mozliwoscia rzucenia sie i udawanie,ze nie slyszy jak cos w trawie do zjedzenia znajdzie) a Mysza od Lunki (wchodzenie po fotelu na stol i dobieranie sie do pojemnika z chlebem, wstawanie bladym switem albo i nawet bez switu). martwie sie tylko, ze chyba sie nie lubia tak jak na poczatku :-( czesto warcza na siebie, czasami sie gryza, ale czasami tez spia razem :)
  13. wstyd sie przyznac, ale na ostatnie 2 tygodnie zdezertowalysmy :oops: bo tam ciagle tylko bylo chodzenie przy nodze i cwiczenie pod katem egzaminu, a Mysza sie z zimna trzesla (nawet w ubranku) i nie chciala na zimnej ziemi siadac. ale widze poprawe, zreszta wdrozylam kilka trikow :) a jak uciekala tak dalej ucieka :mad: choc ostatnio jak ja spuscilam a Lunka w domu zostala to byla posluszna jak aniolek. moze ona sie nie slucha jak obie sa razem :shake:
  14. o, no to dobre wiadomosci !! super ! czyli on juz nie jest w schronisku czy dopipero go Pani zabierze?
  15. Wanda szostek, przepraszam za off top, ale czyj to cytat w podpisie?
  16. Cyganek sie przypomina wszystkim !
  17. ja rowniez poszukam jeszcze czegos zeby kolejne bazarki zrobic.. Bellusiu, wstawaj !
  18. zeby to wlasnie sie okazalo TO !!!
×
×
  • Create New...