-
Posts
9845 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaciaaa
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Noo to widzę, że Demi już narozrabiała :lol: Skoro ***kas się zgodziła na podanie kontaktu do niej, to trzeba ją wykorzystać, póki nie zmieni zdania ;) -
Ja mam dla swojej suni 8-metrową flexi - super sprawa, jak pies lubi buszować po krzakach, a właściciel niekoniecznie :evil_lol:
-
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Zresztą jak Demi będzie miała ogłoszenia, to i Cynia się może załapie..[/QUOTE] O właśnie! Gdyby na Demi były chętne dwa fajne domki, to jednemu zawsze będzie można zaproponować Cynię :lol: w końcu dziewczyny podobne są bardzo ;) -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Kochani, ale sunie już przecież były ogłaszane.. więc ja myślę, że lepiej poczekać z kolejnymi ogłoszeniami. Bo to nie jest tak, że one w ogóle ogłoszeń nie mają ;) Właśnie z tą sterylką jest mały problem, ja też jestem zdania, że lepiej nie oddawać Cyni do adopcji bez sterylki, lepiej nie ryzykować, że potem nowy dom nie wywiąże się z umowy. Moim zdaniem Cynię można zacząć ponownie ogłaszać jakiś tydzień-dwa przed planowaną sterylką - będzie czas na wybór ew. domu, a jakby szybko znalazł się ktoś odpowiedni, to przecież poczeka te kilka dni ;) A Demi, jako że już po sterylce, można będzie poogłaszać wcześniej, ale oczywiście najpierw trzeba zapytać Jamora, co o tym myśli ;) -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
[quote name='natalijo']Co do ogłoszęń to mam mieszane uczucia. Może wypowiedzą się Lilutosi i Jamor?[/QUOTE] Właśnie głównie do nich to pytanie kierowałam, w końcu to oni teraz mogą o suniach najwięcej powiedzieć. Mi też się wydaje, że jest jeszcze trochę za wcześnie - ale z drugiej strony nie ma co zwlekać zbyt długo.. domki pewnie nie znajdą się tak od razu po zrobieniu ogłoszeń, to też trzeba wziąć pod uwagę ;) W każdym razie ja deklaruję ponowną pomoc w ogłaszaniu, oczywiście wtedy, kiedy uznacie za słuszne. -
Demi i Cynia już w nowych, wspaniałych domkach!! DZIĘKUJEMY!!
agaciaaa replied to natalijo's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam tu codziennie, ale jak nie mam nic do powiedzenia, to siedzę cicho ;) LILUtosi, zdjęcia super, kawał dobrej roboty! :p na niektórych Cynia wyszła naprawdę cuudnie, baardzo się przydadzą do ogłoszeń :loveu: A właśnie, co do ogłoszeń, to kiedy planujecie zacząć ponownie "akcję promocyjną"? ;) -
[quote name='Bzikowa']Spoko, pedagogika , tak? To będę improwizować :diabloti: [/QUOTE] Tak, pedagogika, ale praca wybitnie psychologiczna (i z pedagogiką ma niewiele wspólnego, żeby nie powiedzieć, że nic..) :cool3: I zaręczam, że improwizować się nie da :shake: Kubeczek genialny!!! :loveu:
-
Misia - nasz potwór potworny - zmieniam serwer zdjęć - może być bałagan
agaciaaa replied to QQk's topic in Foto Blogi
[url]http://qqk.kk.e-wro.pl/Misia/03-01-2010/IMGP1758.jpg[/url] myślałam, że na kolejnej fotce będzie szczekanie, a tu nic :evil_lol: -
Ahaaa, jaka ja niedomyślna :evil_lol: ale dokarmiania ptaszków w takiej formie jeszcze nie widziałam :lol: Ooo Sonic, też go kiedyś miałam na konsoli :loveu:
-
.............. [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz035-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz036-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz039-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz040-5.jpg[/IMG]
-
I jeszcze kilka bagietkowych fotek ;) jakiś ptaszek leciał [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz029-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz030-4.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz032-4.jpg[/IMG] trzepanko :lol: [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz033-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz034-5.jpg[/IMG]
-
[quote name='Aga K']Witaj sloneczko :buzi: niema za co dziekowac ;) czysta przyjemnosc :grins: u nas tez mrozik tak dosc mocno daje brrr[/QUOTE] To skoro przyjemność, to tym bardziej się cieszę ;) [quote name='as_kate'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz005-7.jpg[/URL] bagietka jak widac ciagle w łąskach :loveu: 30 grudnia... toż to zeszłoroczne :evil_lol:[/QUOTE] Noo mimo że już nie piszczy, to Sara nadal za nią szaleje :lol: No fakt, zeszłoroczne :evil_lol: [quote name='Shel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-5.jpg[/URL] Ubranko fajne - było, miny fajne - były i są, no i zabawka też fajna :evil_lol:[/QUOTE] To fajnie, że wszystko fajne :evil_lol: [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz162-1.jpg[/URL] ładnie jej w tym wdzianku [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG] [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-5.jpg[/URL] ale fajna minka [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG][/QUOTE] A dziękujemy, dzisiaj też w nim po łące latała :evil_lol: [quote name='anetta']Ahahahaaahah, wzięła prowiant na podróż :lol::lol::lol: Bosko. Tylko nei wiem czy taka zmarźnięta bułajest dobra :p Ale Ci dobrze, ja już jutro do pracy :watpliwy:[/QUOTE] Czy do jedzenia dobra to nie wiem :evil_lol: ale do zabawy taka trochę przymarznięta jest super- wygodniej się nią rzuca i szarpie :lol: Czy ja wiem, czy tak dobrze.. do 10 stycznia muszę napisać 1 rozdział pracy mgr - oczywiście jeszcze nie zaczęłam :roll: więc zapowiada się pracowity tydzień. [quote name='QQk']Dobry! [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz007-6.jpg[/URL] - ale wielka marchew ;)[/QUOTE] Witamy :) Hihi, gdyby to była marchew, to Sarcia w locie by ją pochłonęła :evil_lol:
-
[url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/DSC_0068.jpg[/url] portreciki jak zawsze- świetne :loveu:
-
[URL]http://i49.tinypic.com/29f57he.jpg[/URL] hahaha dobre :evil_lol: [url]http://i45.tinypic.com/18dbw7.jpg[/url] próbował ją pogonić? wygląda raczej, jakby ją rozbierał....:diabloti: :evil_lol:
-
[url]http://img196.imageshack.us/img196/8817/snieg4062934x62513.jpg[/url] bardzo fajny ten schroniskowy kolega ;) :loveu: A Twoje białasy pięknie się na śniegu prezentują :loveu:
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
agaciaaa replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
Wszystkiego dobrego w nowym roku :) [url]http://i865.photobucket.com/albums/ab214/cieputka/iii.jpg?t=1261648986[/url] ależ z niej piękna pannica wyrosła :loveu: ucałuj ją ode mnie. -
No to zdrówka życzę Milce ;)
-
Asiaczku, wszystkiego dobrego życzę w nowym roku, sukcesów wystawowych, hodowlanych i nie tylko ;) dużo zdrówka i optymizmu! :) A doła trzeba jak najszybciej zakopać ;)
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
agaciaaa replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/ZIMA/DSC02543.jpg[/url] super tu wyszedł :loveu: -
[quote name='Iza.']Normalna :evil_lol: Taaaaak :multi::loveu::loveu::evil_lol:[/QUOTE] No właśnie nie normalna :diabloti: No to super :lol: A jak tam postanowienie zostania abstynentką, nadal aktualne? :evil_lol: [quote name='Iza.'] I doszłam do wniosku, ze musze mieć chłopaka, żeby mi choć jednego psa trzymał :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: a co to koniecznie facet musi psa trzymać? Dziewczyna nie może być? :eviltong: Wooow, aż trzy wspólne fotki! :lol: Robicie postępy :evil_lol:
-
[quote name='Bzikowa']Hahaha Sarcia wyprowadza bagietkę na spacer, jakie to urocze :evil_lol: :lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: [quote name='Aga K'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz008-6.jpg[/URL] hihihi, swietna Sarcia :loveu: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz009-6.jpg[/URL] widze, ze Sarka tez ma takie szczuplutkie lapeczki od pieek w dol ( szczegolnie tylnie lapki ) [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-5.jpg[/URL] hehehe, slooodka :cool1: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz027-4.jpg[/URL] jaka sniezna snupka :grins: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz018-3.jpg[/URL] zosssstaff moja bagietke :)[/QUOTE] Cześć Aga, dzięki za komentarze ;) [quote name='betel'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz016-2.jpg[/URL] - super fotka :)[/QUOTE] Dziękuję ;) na coś się Sarcia zapatrzyła, ale bagietki nie wypuściła z pyska :lol: [quote name='bianka19']Śliczna Sara :loveu: Co ona trzyma w pyszczku? :razz:[/QUOTE] Gumową bagietkę- swoją nową zabawkę, którą dostała na święta ;) [quote name='Infortune.']Ja zdjecia obejrzałam na dzień dobry, ale to nic :lol: [URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-5.jpg[/URL] Hahaha, mina ukazująca prawdziwe oblicze Sary :diabloti: A ta bagietka taka wieeelka, myślałam, że toto mniejsze jest :lol:[/QUOTE] O taaak, właśnie na tej fotce Sara pokazuje swoją prawdziwą twarz :loveu: :evil_lol: A bagietka jest mniej więcej wielkości prawdziwej bagietki :lol: [quote name='HuSkYy-Paulina-94'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz016-2.jpg[/URL] haha :loveu:[/QUOTE] :lol: [quote name='Minerva'][URL]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz022-5.jpg[/URL] Jaka mina :p[/QUOTE] Wybitnie inteligentna :p [B]Dziś na spacerze Sarze zrobiły się kulki śniegowe na łapach! :crazyeye: wprawdzie takie malutkie- ale przypominam, że mam psa krótkowłosego :diabloti: byłam w szoku :evil_lol:[/B] [B]A w ogóle to u nas jest właśnie -20 (w dzień było troszke mniej), powracają mrooozy.. dobrze, że mam jeszcze wolne na uczelni :cool3:[/B]
-
[quote name='Iza.']Iza pewnie gdzieś pod stołem pijana leży :diabloti:[/QUOTE] Myślisz, że wszystkie Izy tak się bawią? :diabloti: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Zaraz wyjdzie na to, że za Tobą łaże i Ci dogryzam :eviltong: [SIZE=2][COLOR=Black]A ja przyszłam grzecznie życzyć Izie i Bobikowi wszystkiego naaj w Nowym Roku! :multi:[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
agaciaaa replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Iza.']Wiedziałam, ze to napiszesz :shake::evil_lol:[/QUOTE] Och Ty wszechwiedząca :loveu: :evil_lol: Zaraz nas Matusz pogoni za ten spam :lol: więc tak w temacie napiszę - poproszę fotki Tobiasza :diabloti: -
[quote name='Bzikowa']Nie mam fotek. Dzisiaj był ostatni długi spacer z serii długich spacerów maratonu świątecznego :lol: Śnieżek był idealny, Bez po prostu szalał a na koniec dostał swojej głupawki śniegowej, którą ja uwielbiam:loveu: Ale aparatu nie brałam, leży rozładowany i dogorywa:eviltong: Czekam na słoneczną pogodę ale pewnie będzie tak, że akurat będę mieć zajęcia. Chyba, że napiszesz za mnie jutro kolo poprawkowe z chemii to ja mogę w tym czasie iść na spacer z psem i aparatem:evil_lol: Chceeeesz?:evil_lol:[/QUOTE] No wiesz co, jak mogłaś na ostatni maratonowy spacer nie wziąć aparatu? :mad: Rozważyłabym ewentualnie zamianę - ja za Ciebie koło, Ty za mnie 1 rozdział pracy mgr :diabloti: ale że to chemia, to odpada, z chemii jestem straaaszna noga :shake: